Sanat ve EğlenceFilmler

Gotha-in-Chief 13 Yamamoto Genryusay: karakter, kapasite, karakter biyografisi

Anime serisi "Bleach" ünlü manga bir uyarlamasıdır. Onun adı sonuncu işin tek hacmini hiç açmıştı bile, Japon kültürünün her fan bilinmektedir. Şaşırtıcı ve ilginç arsa, sıradışı ve eşsiz karakter. Her sayfa ürününü taşır. Özel önem baş Gotha-13 verilmiştir - Yamamoto Shigekuni Genryusay. Karizma, bilgelik, ve karakter gücü o diğerlerinden öne hayran, saygın hale olun. Benzer şekilde değil her kahraman manga "Bleach". Övünür 1. Sezon eser korkunç şefi arsa katılım için gelecek taraftarların büyük ölçüde sayesinde ilgi. Ne, insanları çekiyor böylece?

görünüm

Yamamoto Genryusay - duş Toplumda en eski kaptan. Gözleri siyah, gri kaşlarını renkli ve sakal olağandışı uzun. Bütün yaşlı adamın vücut izleri kaba vuruş ile dekore ama gözlerimi ilk şey bunlardan sadece ikisini atılır. Onlar tam anlamıyla Başkomutanı sayısız savaşlarda yer aldı çığlık bir ortada katılmadan, alnı geçer. hain Sōsuke Aizen ile savaş yaşlı adamın sol el uzak almıştır. Giysileri - şinigami evrensel bir şekilde biraz daha büyük olsa. Haori, omuzlarının üzerinde bol dökümlü kostüm beyaz kısmı. İlk bakışta Yamamomoto At - sadece bir çelimsiz yaşlı adam, ama baş giyim katmanları altında kaslı vücut gizler. Ancak, o zaman bile her zaman değil ağır savaşlarda münhasıran görüldüğü ve edilebilir.

karakter

Gotha-13 komuta olarak Yamamoto Genryusay kendilerine bağlı gelen ilgili yüksek derecede bir neden olur. kendisi kesinlikle Ruh Derneği belirtilen kurallara uyar yaşlı adam, böylece diğer şinigami aynı talep etmek hakkı var. sıralamada daha üst düzey olanlara İtaatsizlik, bunun için kabul edilemez olduğunu, bu nedenle sık sık Yamamoto vicdansız çalışanlarına sesini yükseltir duyabilir. Başkomutanı duş üyelerinden bazılarının ihaneti dahil olabileceği hissederse kavga agresif stili yapışır içinde, daha sonra hemen bir öfke içine düşer.

Ancak, barış zamanlarında eski karakterin bu yanını görülebilir. Yamamoto böylece bir aura flegmatizma ve planlanan toplantının kaptanları beklerken uyu gelemez huzur dalmış anlattı. Yıl yaşlı adam sürpriz göstermek için değil, hayal kırıklığı gizlemek için alışkın. herhangi cevaben genel bir kural, hatta en zor sorulardan olarak, en az iki, başkomutanlık geri kalanı yarı kapalı durumda onları tutuyor, sadece bir gözü açılır.

biyografi

eserlerin birçoğu anahtar karakterlerin tarihine adanmış bir bölüm içeriyor. İstisna yok, ve "Bleach". 1 sezon baş bypass, ancak ileride yazar o karakteri unutmadı. manga Yamamoto Genryusay olaylarından önce yaklaşık 2100 yıl o kılıç ve reyatsu tüm layık sanatını öğreten dövüş sanatları okulu, içerirler. Sonra Ruh Toplumda böyle Gotei-13 gibi bir örgüt değildi, ama 1000 yılında yaşlı adam başkomutanlık yerini alarak başlattı.

Güçler ve Yetenekler

Yamamoto Genryusay nebesprichinno eserlerinde güçlü karakterlerden biri olarak kabul. İki Tsuzuki, konuşma ve Kılıcı sadece bir elini tutarken elde kaptan düzeyiyle mücadele yeteneğine sahiptir. kılıç Şaşırtıcı beceri Rakipleri bir çırpıda savaşı bitirmek Yamamoto Genryusay mümkün şansı, gitme.

Buna ek olarak, yaşlı adam hızlı yürüyüşün ustasıdır. hızla hareket eden kabin bile deneyimli avcı genellikle onu gözden kaybeden bir değere ulaşır. güçlü ve iyi organize askeri organizasyonun bir öğretmen, iyi bir asker ve daha sonra Şefi olarak varlığını uzun yüzyıllar Yamamoto harika analitik becerilerini talep etti. Taktik bilinci ve gelişmiş bir akıl az kayıp ile kazanmak için yaşlı adamı yardım etti.

beklendiği gibi kuvvetin Ruhani Başkanı, aynı zamanda çok yüksek. Hatta kaptan seviyesi rakip daima Yamamoto bunu ürettiği zaman kendi ayakları üzerinde sağlam bir şekilde durmak mümkün değildir. Şirketin duş varlığının bütün zaman için kimin manevi güç Genryusaya gölgeleyebilir bir adam, doğmadım.

ruhun kılıcı

silah Baş "Ryudzhin Dzyakka" denir ve Ruh Cemiyeti etrafında eski manevi kılıç edilir. Yangın Onun yıkıcı gücü büyüledi ve dehşete. Alevler içinde bıçağın Shikai kurtuluşu sırasında, ısı hangi dokunduğu her şey küle dönüşmesini yapabiliyor. Yamamoto etrafında hava o kadar gerçek bir yangın fırtınasını benzemeye başlar ısınır. O banka aşamasına gittiğinde, ruhsal yetenek bıçak başka bir form elde etmek. Alev şık yarattı, kılıç döner ve o da, bıçak dokunur her şeyi yakıp kül fırsatı alır. bankanın eylem sırasında karakterin etrafında Nem yavaş yavaş buharlaşır.

Eski bir adamın ölümü

ölüm - Er ya da geç, her karakter siyah giysiler içinde konuk ziyaret ediyor. Yamamoto Genryusay yeterli işgalcilere karşı savaşmak, Soul Society işgal ve onun astlarını ve idealleri Shinigami korumak için hayatını verdi. Bu sonuç manga karakterleri için bir şok oldu ve hayranları için Taito Kubo, o eserin sahibi sanat. Kahramanlar takdire değer. o Baş olmak ve asla onun patlatır unutsun şekilde gömüldü Yaşlı adam.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.