Sanat ve EğlenceSanat

Adım eylemiyle basit tavsiye ve adım: Bir limonu nasıl çizilir

organizma için yararlı maddelerin bir çok, bu çayın sürecinde sadece, hemen hemen her endüstride kullanılabilir ile Limon doludur. Ve bu inceleme okuduktan sonra, basit bir kalem kullanarak bir limonu nasıl çizileceğini anlayacaktır.

çeşitli bileşimler

Turunçgiller hep sanatçılar ve ünlü ustaların çeşitli onun eserlerinde kullanıldı, oldukça güzel bitki olarak kabul edilmiştir. Bu basit bir forma kaynaklanıyor. Buna ek olarak, bir limon çizim, hayal gücü huzurunda tüm bilgileri gösterebilir. beraberlik narenciye iki, biri kesilecektir Örneğin, kompozisyon daha ilginç olacaktır.

limon Bir dilim bakış sanatsal açıdan oldukça ilginç. Bu süs yapı ve dokular (kağıt hamuru, parçalar arasındaki bölmeler, deri iç kısmı) çeşitli hem de içerir.

gerekli malzemeler

Bir kalem limonu nasıl çizileceğini anlamak için, bazı malzemeler ve araçlar gerektirir. Öncelikle, bir kalem ve parlaklık deseni yapmak için biraz renk gerekiyor. Resim manzara, boş bir levha ve düz tetrad tabakaya hem de uygulanabilir. Çok istenilen hedefe bağlıdır.

böcek silgi yardımcı Fix ve istenen kompozisyon oluşturmak - limon. Eğer iyi bir fantezi ya da sadece yeniden çizilmesi gerektiğini çizimi Ama eğer, narenciye olmadan yapabilirsiniz.

adım açıklama adım

Nasıl bir limon çizmek için? Bu birkaç aşamada yapılır:

  1. Bir kalem eskiz ile başlamak gerekiyor. Limon bileşimin merkezi bir parçası olmalıdır. Bu nedenle, seçilen sayfanın ortasına koyun için gerekli.
  2. Her şeyden önce bir limon çizmek gerekir. esas olarak, bir hafif oval basık. Sadece bu rakamın altında yarım narenciye kesilmiş saniye temeli olacak bir daire, çizmek gerekir. kesim izleyici yöneltildi böylece gerekli yerleştirin.
  3. Bu aşamada, her iki tarafta biraz uzatılmış uçları bitirmek için bir limon detay şekil çizmek gerekir. görev basitleştirmek için, öncelikle bir üçgen çizebilir, ancak o zaman biter onları ipuçları yapmak yuvarlanır. Kontur ve bütün ve dilimlenmiş limon düzensiz olması gerekir. Bu yöntem, tabii ki, bileşimin canlılık verilmesini sağlar.
  4. Nasıl yarıya bir limon, çizmek? Bu ayrıntılı olarak dikkatle yapılmalıdır. Önce dairenin içindeki başka çizin. o zaman narenciye kabuğu çünkü aralarındaki mesafe, büyük olmamalıdır. Merkezi başka bir küçük daire işaretlemek istiyorum.
  5. İkinci tur birkaç parça halinde bölünmelidir. Onlar aynı olmaması gerektiğini anlaşılmalıdır. Bazı bazı daha büyük bir genişliğe farklı olabilir - daha az. Bu yöntem meyve, canlılığını özgünlük yapmamızı sağlar. Çizim segmentleri, bir üçgen ile başlayıp yavaş yavaş istenen şekle köşeleri yuvarlatılmış olmalıdır.
  6. Bu aşamada farklı dilimler arasında bölmeler belli bir kalınlığı vermek için gerekli zamandır. Şimdi yalnızca yardımcı çizgilerle silgi yanlışlıklar ve pürüzleri kaldırmak gerekir. Hazır Şekil, boyamak mümkündür.

Birkaç ipucu

nasıl bir kalem limon aşamalarını çizmek bilerek, bir levha üzerine çizilmiş ve diğer meyveler, sebzeler, tek bir kompozisyon içinde hep birlikte koymak edilebilir. Bu şekilde güzel bir desen oluşturarak, "elini doldurmak", çizim becerilerini geliştirebilir.

Sadece seçili resmi yeniden çizmek etmeyin, bu rakam sıradan kopya olmadı kendi ek elemanların şey eklemek. Bir kompozisyon elde etmek, daha fazla ayrıntı takip edilecek, daha ilginç unutmayın.

meyvenin çizim düzenli olunmalıdır sırasında kesinlikle sonradan tekrar işe başlamak zorunda oranlarda uymak. Ama işe yaramadı ciddi hatalardan kaçınmak bile, o zaman kızma. Hala bir acemi ve yanlışlıklar uzun süre resimlerinizi meydana gelecektir. iyileştirme için yer kalmadığı için hangisi iyidir.

Sonuç

Artık bir kalem limon aşamalarını nasıl çizileceğini biliyoruz. Yeni başlayanlar için, bu öğretici çok faydalı olacaktır. Hesap bütün önerileri dikkate alacaktır, o zaman kolay olacak narenciye parçası üzerinde yeniden oluşturun. En önemlisi, son derece dikkatli ve tedbirli olmaları ve sonra yeniden boyamak zorunda kalmazsınız.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.