SeyahatOteller

Gençlik eğlence için bir yer - otel "Margadina" Kıbrıs

Kıbrıs haklı dinlenmek için en sessiz yer olarak kabul edilir. Burada, orta sıcaklıklar, çok iyi yemek, güneşin, bir sürü güzel plajları ve hemen hemen hiç suç. Kıbrıs - Eski Yunanistan arasında ve Doğu Türkiye gürültülü bir geçiştir. Buna ek olarak, gerekirse, bir çevirmen bulmak kolaydır, orada vatandaşlarımızın bir çok hemen her yerde Rus dilini anlamak aittir ve.

Ayia Napa gençleri çekiyor

gençler için çekici bir çare gece boyunca çalışarak eğlence bulabilirsiniz son yıllarda, Ayia Napa, içinde olmuştur. Saat sabahın kadar dans iyi DJ'ler farklı zevke Avrupa'da, müzik. İşte her yıl Rusya, İngiltere, Almanya ve diğer ülkelerden gençleri toplar. Eğer iyi bir dinlenme ve canlı eğlence, ziyaret için en iyi seçimi birleştirmek istiyorsanız Kıbrıs'ı (Ayia Napa) Hotel "Margadina." - o sadece 3 * vardır, ama harika bir konumda farklılık olsa - ve plaj ve Club Street neredeyse eşit gidin. Genel olarak, yerel otel yelpazesi - lüks dan mütevazı 4-5 * için - herkes kendi yetenekleri doğrultusunda yerleşmek mümkün olacak varsayar. Doğal olarak, daha fazla yıldız otellerde hizmet daha iyi, ancak üç yıldız hizmet yeterli seviyede.

rahatça dinlenme

Otel "Margadina" (Kıbrıs) - şirin ve küçük. O son zamanlarda yenilenmiş, iyi bir yerde farklıdır. Denize yakın - sen ve "Deniz 5 dakika" bir inceleme okursanız "Denizden 15 dakika," Tamam, otel iki bina, ana bina yer almaktadır. Ama gerçekten Ayia Napa en iyilerinden biridir, misafirperverlik sahile yürüyüşe harcanan zamanı pişman olmayacaksınız. En iyisi, otel "Margadina" (Kıbrıs) hemen yanındaki hemen her bir kendi başınıza tura alabilir şehirlerarası otobüslerin durağına yakın bir konumda bulunmaktadır Kıbrıs'ta şehir. Orada otobüs tarifesi yönetici.

Son yenileme ile ilgili olarak otel bile düzenli müşterileri iç daha ilginç ve çekici hale gelmiştir söyledi yani. Yani, tüm odalarda, bireysel renk düzeni ve tasarım iyileştirmeler var. Her odada ayrı çıkışları ile donatılmıştır Birinci kat odaları dışında bir balkon vardır. Çember kolye çok düzeyli tavan aydınlatma ile, odalarda çağdaş TV'ler.

"Margadina" Otel (Kıbrıs) misafirlerine çeşitli hizmetler sunmaktadır. Eğer kahvaltı ya da öğle vakit geçirmeye zaman yok, her zaman otel, restoran, snack bar, kokteyl bar ve havuz başı barı ziyaret edebilirsiniz. Boş zamanlarında, gezi ziyaretçiler, bir teknede denize yat, şnorkel gitmek veya havuz veya fitness odasından yararlanabilirler. Mevcut kültürel programı. Tur üzerinde, ön büro kayıt olabilirsiniz, ya da (çok daha ucuz olacaktır) kentinde kendi satın.

Genel olarak, otel "Margadina" hakkında (Kıbrıs) değerlendirmeleri en uygun. Yani bu otel müşterileri Temizlik, geniş balkonlar, iyi hizmet, çeşitli yiyecek not edin. denize yakınlığı mutlu yürüyen kulüpleri, kafeler, restoranlar, ve en önemlisi, müzik saat oynanır sokak barlar. dinlenme gençlik şirketleri için mükemmel bir seçim otel "Margadina", Kıbrıs olacak nedeni budur.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.