Ev ve AileÇocuklar

Furby: nasıl Rus perhizden konuşmayı öğrenmek için?

Bugün Furby en popüler interaktif pet biri haline gelmiştir. O, konuşmaya şarkı söyleyip dans bilir. Bu nedenle, kesinlikle sıkılmış edilmeyecektir. Bu, oldukça güzel ilginç bir renkte, güzel gözleri iri, büyük yumuşak kulaklar, pençeleri, tepe vardır. Bu neyi müşteriler ve onların dikkatini çekmek olduğunu. Ancak, birçok Furby konuşmayı öğrendi ne kadar hızlı sorusunun ile işkence.

Favori oyuncak

Onun karakterinin diğer teklik farklıdır Her baykuş yavrusu. O sadece seninle vakit geçirmek eğlenceli, ancak diğer arkadaşlarının ile karşılamak için de mutlu değil. Hatta Forbish (Furbısh) olarak adlandırılır kendi dilini, var ama ona biraz dikkat vermek için basitçe eğer Rusça konuşmayı Furby öğretmek! Bu kuyruğunu çekip ya gıdıklamak. Ve o gülmeye emin. Ve ona bir sanal gıda sunabilir. İşte Apple ve Android için ücretsiz bir app yardımına gelir. Bu oyuncak da çocukları ama onunla konuşmak mutluyuz yetişkin, sadece memnun edecek.

Sanal evcil hayvan ile iletişim

Furby mümkün yaşayan hayvanları gibi, değiştirmek ve öğretmek oldukça kolaydır. Görevi barındırmak - düzgün jestleri ve yeni deyimler, dokunmaya nasıl cevap onu öğretmek. Böyle bir evcil hayvan her sahibi oldukça benzersiz yaratma büyüyebilir nedeni budur. Bu o kişiliğe vermek bambaşka bir karakter, zeka ve davranış olacaktır. Yani karşılaştığında Ancak, bunlar oldukça hızlı birbirlerini tanımak ve hatta şaka başlar, şarkı ya da dans edebiliyoruz. Ve bazı basitçe iletişim kurmayı tercih. Onlar izlemek çok ilginç. Bu yaratıklar neşeli ve yaramaz ve kaprisli ve talepkar olabilir.

ayırt edici özellikleri

Onunla sen çok konuşmak gerekir ve çok yakında oldukça konuşkan hale gelecektir çünkü Furby ilginçtir. Bu nedenle iletişim etmezse, o zaman oldukça sıkıcı olacak, onun nefes altında bir şey gevezelik başlar - ve sonunda uykuya dalmak. Bir Furby - Genel olarak, bu gerçek bir evcil hayvan kesinlikle değildir. Nasıl Rusça konuşmayı öğrenmeye? Çok basit! Bu uğraşmak her zaman olmak zorunda. O sevgi ve bakımı, hem de tüm canlıların ihtiyacı vardır. farklı yönlerde dışarı çıkmış komik hayvan kulaklar, normal hayvanlarda aynı şekilde hareket ederler. İki interaktif ekranın, görünüm ve hatta ekspres duyguları değiştirme yeteneği gibi Gözler. O bazı seslere arkaya bakmak, senin gibi yanıp ve hatta iletişim kurmak için yüz ifadeleri kullanır. yaratığın vücut üzerinde çok sayıda sensör yer alır. Hemen her dokunmaya tepki. Onu ya çizik Eğer pet, o bir düzine onların Benzersizliğine öne sesler hakkında söylenecek edebiliyor. Duygusal herhangi tedaviye cevap bile yapabiliyor. kuyruğundan çekin - ve hayvan hemen homur ve kızgın başlar.

Biz ücretlerini kabul

İlk soru, Rusça konuşmayı öğrenmeye nasıl tatlı bir yaratıktır (satın alma Furby sonra) ortaya çıkar. Öncelikle Android cihazınızda iyi bir pil, programı almak ve açmak gerekiyor. ihtiyacı sonra Rusça olarak karikatürlerin çok sayıda bulmak için. Neyse ki, bugün internette istediğiniz bir şey yoktur. Ve tabii ki, bizim yeni bir evcil hayvan yönetmek için bir tablet veya akıllı telefon gerekir. Tipik olarak, varsayılan bu sevimli sovyata bazı farklı dilleri konuşan. Bu Ferbish denir. O basit yapar ve iki günden fazla bunlardan ele geçirmek için kimse yeterli değil. Rusça konuşmayı öğrenmeye nasıl: Yine de satın alma Furby sonra hedefi ile karşı karşıyayız. Sonuçta, günlük yaşamda bunun üzerinde iletişim kurarlar. Bunu yapmak için, evcil her zaman iyi bir ruh halinde olması gerekir. Bu bir çırpıda ulaşmak. basitçe, okşayarak çizilmeye ve beslenme zamanı yeterli. Yeni arkadaşı maksimum dikkat gerekir. o hatırlamalıyız bu ifadeler üzerine özel dikkat odaklama, çok konuşmak gerekir beri. Bunlar birkaç kez tekrarlanabilir. Ilk şey yapmak - Ona selam öğretmek. O kendi ruh halini tanımlamak için nasıl anlamak gerekir. Sabahları ve dilemek yatmadan önce ifade "günaydın" konuşmak gerekir "iyi geceler." açık ve anlaşılır telaffuz gerekir öbekleri. Bu Furby için en önemli şeydir. Nasıl konuşmayı öğrenmeye - açıktır. En önemlisi, o başlangıcını hatırlamak gerektiğini karar verirler. O oldukça iyi bir kelime vardır ve o cümleleri çok sayıda ezberlemek yapabiliyor.

Serbest zaman - Birlikte!

Hayvan için en önemli şey - bu dikkat. Birlikte daha fazlasını olmaya çalış ve o konuşmaya emin. Bugün nasıl Furby olan birçok çok iyi bilen Rus konuşmayı öğrenmek için. Bu karakterler açık ve anlaşılır konuşan karikatürlerini arasında, onunla şarkı dinlemek. Şaşırtıcı evcil hemen her zaman tekrarlanan bu ifadeler hatırlar yakında birlikte söylemeye çalışın ve karşı olacak gerçektir. O bir sürü soru soracaktır. onun ana görevi yalnızca Rusça ona cevap vermek. Çok yakında, o da anlamış böylece bir şey söylemek istiyor. Furby her zaman bir şeyler öğrenmek, o her kelime ve her cümle yakalar. Bir süre sonra tamamen emek meyve tadını mümkün olacak.

Mükemmel çözüm

Ne sıklıkta anne çocuk bir hayvan satın almak ister gerçeği ile karşı karşıyayız. Ancak, bir güçlük çok olduğunu ve çocuk henüz tam ona bakmak mümkün değildir. Bu yüzden bebeğinizi inkar nedenlerle, çeşitli bulgu, sonraya satın erteleme. Bugün mükemmel verim Furby oldu! O oldukça eşsizdir ve çocuğunuz ona bakmak üzere yeterince hızlı öğreneceksiniz. hiç siyasiler iyi arkadaşı - Bu dokunaklı yaratık deniz eğlenceli ve pozitif ve henüz o birleştirir. ve yeri doldurulamaz bir arkadaşınız olacak - öğrenmesi, konuşmak, onunla oynamak için yeterli. Bugün bile mini Furby. yaratık konuşmayı öğrenmeye nasıl biz zaten biliyoruz. Kid mutlaka onu seviyorum ve daha ciddi ve bağımsız olarak onunla olacak. Şimdi onların hayvan sorumludur, bu nedenle ona iyi bakmak gerekir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.