Entelektüel gelişimiMistisizm

Flora: Çiçeklerin anlamı?

çiçekler nelerdir? Japonya'da, çiçek dili bir bilim dalıdır. Temiz, dalya - - Ona göre, açelya yalnızlık, bir zambak ile ilişkili olan güvenle ve kırmızı - - ne yazık ki, beyaz karanfil sıcak duygular. bir ortanca ifade keder. Sarı Gül - içten sevgi ve kırmızı - tutkulu duygular. Beyaz kallâ zambağı mutlu bir evliliği sembolize ve gerbera mutluluk getirir. Leylak - Birinci sevginin sembolü ve gardenya genellikle duygularını itiraf cesaret değil, çekingen insanları sunulmaktadır. sevgi menekşeler ifade edin.

İngiltere'de, pansies yardımıyla duygularını gösterir. saflık ve sevginin ışığında bir sembolü - Birçok Avrupalı, Yalancı akasya görüşüne göre. Almanya'da, müge - mutluluk ve uyum anahtarı. bölünmemiş duyguların işareti - Bulgaristan, Dalialar olarak. Papatya güzellik hakkında konuşmak, genç kızlara vermeye karar verdi. - Lily ruh asaletinin ve sevgili beyaz seçmeliyim çiçek, rengini "! Sen en zorlayıcı" oğulları doğumu için tebrikler gerekli kırmızı glayöl, kızı - pembe veya çok renkli: anlamındadır.

Kasımpatılar dostluk sevinç, içten duyguları sembolize. aşk kırmızı kasımpatı açıklamalarına için mükemmel uyum. Lale - büyük mutluluk sembolü. Kırmızı laleler - renkli umutsuz aşk, - - ask vahiy, sarı bir zevk. Orkide - saygı, zarafet, bilgelik sembolü. Pembe orkide sevgi anlamına gelir. Neyi gerbera çiçeği? Bu ince bir flört ima.

Yaratıcı kişiler acanthus verir. Bıldırcın otu - büyük bir iltifat. erkeklik ve gurur sembolü amaralis olduğunu. Ananas özellikle takdir edenler ver. anemonlarıyla sevinci dile getirdi. Antoryum, erkeklere vermek o cesaret ve bireyselliği sembolize eder. nergis renkleri ne? Vanity. Onlar gururlu insanlar takdim nedeni budur. Kadife - kıskançlık sembolü. Wisteria - konukseverlik bir işareti. Yasemin - çekiciliği, duygusallık ve zarafet. Papatya - romantizm ve gençlik.

Ne renk yapar:

- Kırmızı - hayat, aşk, tutku çiçekler.

- Sarı - güneş çiçekler, sıcaklık, bolluk.

- Gri veya yeşil-sarı - aldatma çiçek gıpta.

- turuncu renkteki çiçekleri nelerdir? mutluluk, çiçekleri kutlama, sevinç, sıcaklık, kuvvet.

- Violet - Renk Baskı yanı sıra lüks ve ihtişam.

- mavi - çiçek, soğuk, sakin ve melankoli simgeleyen.

- Mavi - saflık ve sadakat rengi.

- Yeşil - barış çiçekleri, barış, bereket.

- Ne beyaz renk çiçekler? İffet, hassasiyet, saflık.

- Pembe çiçekler genellikle gençlik ve alçakgönüllülük simgelemektedir.

- Siyah renk - üzüntü ve yas bir sembolü.

İpuçları

bystrovyanuschie ve karanlık - Genç kızlar zengin kırmızı çiçekler ve yaşlı vermek kabul edilmez. gerginliğin farklı çizgiler - Kadınlar buketleri yuvarlak formlar, erkek olmalıdır. en iyi küçük neşeli çiçek oluşturmak Çocuk buket, tomurcuklar ifşa edilmemelidir.

bir buket seçimi dikkate amaçlanan kime kişinin doğasını almalıdır. sakin insanlar - Sulu ve parlak renkler liderleri, sağduyulu sesi yaklaşacaktır. Yaşlı uygun tek renkli geleneksel çiçekler ve sıradışı ve yaratıcı buketleri artık genç nesil için teşekkür ederiz. anlam çiçekleri ver!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.