Sanat ve EğlenceFilmler

Eric Lensherr - Magneto. karakterler ve sadece tüm

Eric Lensherr - kurgusal çizgi roman stüdyo "Marvel" Cani. karakter manyetik alan vasıtasıyla metal kontrol etme imkanına sahiptir. Bu anti-kahraman sırasında takma ad Magneto verilen. O gezegen-mutantlar en güçlü insanlardan biridir ve eski arkadaşı Charles Xavier veya Profesör X ve ekibi yüzleşir.

Eric Lensherr. kahraman Biyografisi ve karakter

Asıl adı Eric - Maks Eyzenhardt. Yahudi kökenli Almanların bir ailede doğdu. Dünya Savaşı sırasında, bir oğlan ailesinden ayrılıp araştırma yapmak için gizli bir laboratuvara götürüldü. Ailesi Polonyalı toplama kampına gelmişti.

Alman bilim adamı Sebastian Shaw kez Eric doğaüstü güçleri olduğunu belirtti. O çocuğun korkunç deneyimleri tutmaya başlar. Savaştan sonra birkaç yıl sonra, genç adam Eziyetçimizin bulup öldürmek karar verir.

Zor bir çocukluk ve askeri yüklerin kahraman zor hale getirmiştir. Eric Lensherr sadece mutantlar var olma hakkına sahiptir ve yalnızca bu koşulsuz ona itaat eden inanmaktadır.

Analitik bir zihin, büyük hedefler belirlemek ve Magneto lideri yapılmış onları elde yeteneği mutantlar reddetmiştir. Lensherr büyük tehlike hisseder ve tuzak çok zorlaştırır.

Bunun yanı sıra, Magneto, çok okur satranç sever. O eğitim için çok fazla zaman, zihin değil, aynı zamanda vücudu sadece harcamaktadır. Bu ise o dersler ve dövüşleri yüzme katkıda bulunuyor.

Eric nazik ve sempatik denilen olamaz, ama kesinlikle çok kötü o değil. Bu adam çaresizlik hissi biliyorum ve bu yüzden kendi bakımında koğuşları birçoğu hakkında.

Arkadaş veya düşman

Eric Lensherrom ve Profesör X arasında bir kan davası geçen dostluk öyküsü, mutantlar filmlerin hepsi ana hikaye çizgisidir. Onlar Nazi Shaw aradığını Gençliğinizin gün içinde geri buluştu. Hatta daha sonra, Charles telepati onun hediye varlığı hakkında biliyordu.

Magneto insanlığı yok etmeye karar ne zaman arkadaşlar arasında bir anlaşmazlık çıktı. Xavier katılıyorum ve Eric pazarlama planları önlenmiş kurulan ekip X-Men, vermedi. Yani, sırayla, ilk mutantlar serbest - Daha sonra Profesör katıldı Wolverine.

Xavier Eric kendisinin yarattığı kask, yardımcı hediye yüzleşmek. O olmadan, takım uzun süre özel bir hapishanede Charles Magneto'yu koymak başardı.

tüm çelişkilere karşın, yani Charles onun doğmamış çocuğu kötü adam hesaplaşmaya çalışıyor ölümden arkadaşı kurtarır. Ayrıca, Profesör Eric hafızasını silerek normal yaşama döndürmeye çalışır. Ama bu çabalar yeterli sonuçlar alınamamıştır. Pietro ve Wanda - Her zamanki gibi, Lensherr bir aile kurmak, o ikizler doğarlar gelmiştir. İlk kızı ölür ve birkaç yıl ve oğul sonra, süper kahramanlardan kadrosuna katıldı. Bundan sonra Magneto daha insanlardan nefret başlar.

Birçok kaynaklar Eric Lensherr ve Charlz Ksaver o izlenebilir bilgiler - bölü-arkadaşlar, yani kendi iletişim sadece dostluk değil. Ama bu sadece spekülasyon. Aslında, onlar farklı olması hedefe ulaşmak için gibi düşünen, sadece bir yoludur.

Kim Magneto'yu oynadı?

film ve televizyon İngiliz aktör oynadığı karakterle Tüm filmler Ian McKellen. O kült film ve o aktörlerin Amerikan Guild ödülü ve ikinci kez "Oscar" için adaylığı getiren sequels, "Yüzüklerin Efendisi" in Gandalf rolüyle tanınıyor. İlk drama çalışmalarıyla 1999 yılında meydana gelen "Tanrılar ve Canavarlar." Rol Erika Lensherra aktör harika oynadı. Kesinlikle kahramanın iç trajediyi hissetti ve ekrana aktarılır.

İrlandalı oynadığı genç bir adam olarak filmi "X-Men" Magneto üç parça Maykl Fassbender. "12 Yıl Bir Köle" ve "Stiv Dzhobs" in roller için: O da iki kez "Oscar" için aday gösterildi.

ilginç detaylar

komik Stan Lee ve yaratıcıları Dzhek Kirbi 1963 yılında faaliyete geçen karakter, "anne" dir.

Manyeto 1978 yılında televizyonda ilk kez, multiserial animasyon filmi görünen "Fantastik Dörtlü".

2009 yılında, tanınmış bir internet portalı IGN "En büyük çizgi roman cani" Magneto'yu adında ve yüz üzerinden ona ilk yer verdi.

Karakter orta alkollü içecekler tüketmek. en favori - Kaset.

Magneto "X-Men" in sadece bir anti-kahramandır. Bu karikatür sürümü katılır "Örümcek Adam".

Eric Lensherr fizik, genetik ve yüksek teknoloji alanında derin bilgiye sahip. Onu düşman savaşmak için gerekli araçları oluşturmak için yardımcı olur.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.