HobiDikiş

Elleri ile organze çiçekler

Modern moda zhensokm formda bütün çiçek ve bitki detayların türlü ve süslemeler karşılıyor. Birçoğu kolayca temin edilebilen malzemeler ve eldeki araçları kullanarak, kendi ellerini oluşturabilir. Son yıllarda oldukça popüler hale organze çiçekler. Onlar bayanlar süslemeleri saç klipleri, takı, giysi, kostüm, onlar da gündelik nesneler (perde, yastık, kartları, hediye kutuları, vs.) dekorasyon için kullanılır. hayal varlığı ve en temel dikiş becerisi olarak, hayran bakışlar çekecek gerçek başyapıtlarından oluşturmak öğrenebilirsiniz. sahibi olabilir böyle güzel ve narin aksesuar oluşturun.

Bunun için aşağıdaki malzemeler gerekir:

- aslında çok organze kumaş rengine ihtiyacınız;

- makaralı ve kumaş aynı renk iplik;

- bir çift makas;

- Bir mum ile Çakmak;

- yapıştırıcı ve karton çevreler-kalıpları;

- küçük boncuklar, payetler, tüyler ve boncuk

Organze - ipek, suni ipek ve polyester katkı yapılmış hafif ve ince maddelerin, bu. Bu kumaş istenilen şekil alır ve aynı zamanda çok düzgün ve şık görünüyor harika. Organze, küçük bir monokromatik ya da desenli-baskı ile mat veya ipek parlaklık olabilir. altın kaplamalı Özellikle lüks bir görünüm organze.

Ve şimdi, doğrudan, talimat.

Çiçekler Organze basit

istenen boyut ve kesme kareler halinde bir kumaş parçası kesin biz halkalar var. Örneğin, bir kap veya karton daire gerekli çap alt - işlem kolaylığı için bir şablon kullanmak en iyisidir. Daha sonra her taç yaprak sıcak mum kenarlarını işlemek. Gerekli yuvarlatılmış eğer yaprakları eğmek için, mum tarafına bir parça bez getirmek gerekir ve - üst. Sonra yaprakları doğru sırayla döşeme, bir çiçek yazmaya başlayın. Üst boncuk veya diğer dekoratif malzeme Laid ve sonra iş parçası heksanoik dayanıklı iplik dikmek. Çiçek Organze hazır.

tüyleri Organza ile Gül

Alışılmış çiçek süslemeleri örneğin, tüyleri olan bir gül kadar parlak ve dikkat çekici süs mü daha ilginç bir seçenek yaratmak her zaman mümkündür. Bu bir ceket bir broş olarak, kemerine floş ve olarak giyilen sığdırmak, gece elbisesi sabitlenmiş olabilir boyun dekorasyon. Onlar da uzun örgülü saç veya örgünün saç dekore edebilirsiniz. tüyler bir beyaz veya bej organze yeterince gelinin güzelliği ve onun gelinliğini vurgulayabilirsiniz.

zaten sizin yukarıda belirtilen malzemelere ek olarak ayrıca tel, biraz tüy uygun renkleri ve gerekecektir yapay inciler. iş için 3 büyük ve 3 küçük yaprakları kesilecek. Sonra yarı açık açık olacak şekilde bir iş parçacığı üzerinde tüm yaprakları toplamak ve şekil oluşturmak, hangi onların uçlarını yakarak temizlemek. karton alın ve çevreleri kesip kumaş çiçekler aynıdır, ancak birkaç santimetre yükselir girintili. Konu kenarında toplanmalıdır ve daha sonra karton daire obtyanut. iç çevreden yapıştırıcı ile tüy kümeleri. Tutkal büyük yaprakları kenarında Ona göre. Tüm küçük yaprakları birbiri üstüne koyarak, birlikte yapıştırılmış. Onları Vida ve çiçeğin ortasında, ve güllerin ortasında son küçük taç yaprağı macunun dikişi koydu. Bitirdi rozet inci ve hatta renk tonu ile dekore edilebilir. İstenirse hazır çiçekler kendi elleri ileri zadekorirvovat beyaz dantel, ipek kurdeleler olmak veya sprey glitter ile onları püskürten organza. tüylü Bu lüks çiçek farkedilmeden gitmeyecek.

Böyle organza gibi bir malzeme ile çalışarak, oldukça basit, kolay ve keyifli. Eğer çocuklarınızla yapabilirsiniz yanısıra Güzel ve sıradışı çiçekler bile, bir acemi dikişçi yapabilirsiniz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.