ÇirkinlikKendin yap

Elleriyle El Sanatları: nasıl bir kağıt bardak yapmak

Kağıt - çok değerli bir şey. Seni ondan yararlı öğeleri bir çok şey yapabilir. acil durumlarda, küçük öğeleri tutabilir varsayalım cam, bu sıvılar için uygundur. Bir kağıt bardak nasıl düşündüğünü Ve eğer yararlı talimatlar size yardımcı olacaktır.

Kağıt Teknolojisi origami dan Cam

Basit bir kağıt bardak yapmak için söylenir. Şaşırtıcı bir şekilde, çeşitli uygulamalar bulmak mümkündür. Küçük bir ev tesisi koymak mümkündür, ve katı lamine kağıt üretimi için kullanılırsa, orada uzun süre devam edecek olmasına rağmen, cam, sıvı dökülebilir.

Eğer kağıttan camı yapmak hakkında düşünüyorsun, origami mükemmel bir seçenektir. Aşağıdaki talimatları uygulayın ve her şeyi dışarı dönecek:

  1. Kare levha çapraz olarak iki eşit parçaya böler.
  2. Ardından şekilde gösterildiği gibi köşeler eğmek gerekir.
  3. Üst tabaka katlandığında ve daha düşüktür - geri.
  4. Daha sonra, üst ve alt duvarları yeniden katlanmasına gerekir.

Bir kağıt bardak nasıl yapılır: Kalemler ve kalemlerde Standı

özel destekleri yardımcı olmak için yazma materyalleri içeriyor. Buna ek olarak, düzgünce kalem ve kurşun kalemler onların sahibi iyi bir izlenim yaratmak düzenlenmiş.

Yaratıcı insanlar için standart bir ajanda ilginç olmayacaktır. Sana ellerini sahip olabilirler kendi stand yapmak. Bunu yapmak için, uygun kullanılabilir anlamına gelir.

Orijinal versiyonlarının arama sisteminde, kalemler için kağıttan camını nasıl düşünebiliriz. Bu amaçlar sıradan karton tüp uygun için (yara iplik ya da tuvalet kağıdı olarak kullanılabilir). Karton silindir renkli kağıt, etiket ve diğer dekoratif elemanları ile dekore etmek kolaydır.

Kağıdın Hasır bardak

farklı şekillerde olabilir yazma eşyaları saklamak için bir kağıt bardak olun. Gazete tüpleri kullanma - bunlardan biri. Özellikle başka bir sorunu çözülecek - böylece eski istenmeyen dergi kurtulabilirsiniz.

Bir kağıt bardak nasıl yapılır:

  1. Gazete A4 yaprak çizgili yaklaşık 6.5 sm bir genişlik kesilmiş. Bu aynı şeritlerin 36 alacaktı.
  2. Bunların her biri dar bir tüp içine birlikte bükülmüş olması gerekir. Bunun için eğik sondaj ve bükülmüş kağıt yerleştirilir kağıda. Elde edilen borunun ucu yapıştırıcı ile tespit edilir ve iğne çekilir. borunun bir ucu, diğer daha geniş olmalıdır.
  3. Sonraki bir karton kutu gerekir. daha üst sınır kesmek için.
  4. kutusunun alt kısmında her iki tarafında dört tüp yapıştırılabilir olmalıdır. Dört kenarlı bir karton kutu ve tüp takmak için Üst ihtiyaç kadar yükselir.
  5. borularının bir tablo paralel getirdi ve borular arasındaki geçirilerek örgü başlamaktadır. Tüp sona gelince, bir ekleme ve yapıştırıcı ile uçlarını sabitlemek için gereklidir. üst etmeye devam Weave.

borunun sonunda içeri doğru katlanmış çıkıntı yapan ve duvarlara yapıştırılmış. Kağıt bardak daha dayanıklı hale gelmiştir için, yapıştırıcı ile kaplı olabilir.

diğer özel beceriler gerekli değildir çünkü bir kağıt bardak yapmak hakkında düşünme, talimatları okumak önemlidir. herkes bunu yapabilir, deneyin.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.