Ev ve AileÇocuklar

Elit tekerlekli sandalye "Hösbach" - tarzı bir arada, konfor efsanevi Alman kalite

Bebek arabası "Hösbach" Bugünlerde bir prim ürün olarak değerlendiriliyor. en ilerici genç ailesi son zamanlarda bu ismi keşfetmiş ve tarih üretici neredeyse 100 yıl vardır çünkü. Neden böyle oluyor? Cevap çok basit. Bu sadece nispeten yüksek fiyat, ancak üretici kendi ürünleri ile pazar sel için bir hedef belirledi olmamıştı aslında. yüksek teknoloji ve konveyör bu çağında inanmak zor damgalar, ancak bitki hala manuel montaj kullanır. Bu nedenle, her satır "Hösbach" haklı bir kutulu çağrılabilir. Beklendiği gibi, tam bir "Deluxe VIP" tarzındaki bu puset dünyadaki beş en pahalı arasında yer alıyor. yapılandırmasına bağlı olarak, taşıma maliyeti 1600-3600 USD.

tarihsel bilgiler

Fabrika bebek üretimi arabası "Hösbach" 1925 yılında açılmıştır. varoluşunun ilk çeyrek yüzyılda üreticileri sadece bebek ve oyuncak için tekerlekli sandalye yapmak ve sadece 1950 yılında ilk kez bir puset yayınladı.

şimdiki zamana ilk günlerinden itibaren, tüm üretim Bavyera (Almanya) bulunmaktadır. arabaları üretiminde kullanılan tüm malzemeler, parçalar ve komponentler, Avrupa'da üretilen ve en yüksek kalite standartlarını karşılayacak. üretim hacmi, nispeten küçük ve işlemleri ardışık olmayan olmasıyla sınırlıdır. Çoğu operasyonlar elle yapılmaktadır.

Ürünün ayırt edici özellikleri

"Hösbach" - bebek arabası elit sınıfı. Eğer bebeğiniz için bir çocuk taşıma alırsanız, risk göz ardı olacak Aynı modelle yürüyen aile karşılamak için. Bu puset ayırt edici özellikleri - bu klasik tasarımı, efsanevi Alman kalitesi, sofistike bir görünüm, geniş işlevselliği modern pazarın gereklerine uyulması. Bu bebek arabası ile "Hösbach" (şirket-üreticisinin yorum kalite ve detay dikkat göstermek) her zaman eşsiz ve tanınabilir kalacaktır.

Şirket onların küçük müşterilerinin mutlu çocukluk kişisel katkıda inanmaktadır ve bu güçlü bir ifade ile sorumluluk tüm yükünü fark eder. Bu nedenle, bebek arabaları yapmak için kullanılan tüm malzemeler, çevre dostu ve uygun sertifikalar var. Buna ek olarak, her bir taşıyıcı "Hösbach" üreticiden üç yıllık garanti kapsamındadır.

Seçenekler

Bitki doğumdan itibaren kullanım için tasarlanmış puset çeşitli modeller üretmektedir. Her model dört sınıf birinde mevcuttur:

  • baz - Koltuk ve sap üzerinde yüksek kaliteli tekstil yapılmış bir kapağı taşıyan - yumuşak doğal deriden bir kaplama;
  • Süit - Koltuk rayları, arabaları kaput ve jant kenarı kesilmiş deri, diğer bölümlerini taşıyan, sap - kalite tekstil;
  • Deluxe - korkulukları, sırt ve koltuk ve puset kolu yanları, hakiki deri, diğer bölümleri ile dekore beşik kaputunun ve yan üst - yüksek kaliteli tekstil;
  • Lüks VIP - sap üzerinde taşıyıcı kaplama ve astar tamamen deriden yapılmış.

Dört tasarım seçeneklerinden herhangi Tüm modeller tekerlek seçilebilir şasi, (beyaz döküm, siyah şişme büyük çaplı, siyah şişme küçük çap) ile donatılmıştır. Kit beşiği ve pompa için bacaklar, Bag, Case pelerin içerir.

sırası

Condor Coupe ( "Akbaba Coupe") - Kimlerin fotoğraf Buggy "Hösbach", spor tasarımının bir fikir verir genellikle genç ve aktif ebeveynlerin seçimdir.

Corrado ( "Corrado") , basit, klasik bir tasarıma ile karakterize edilir.

Concepto Cabrio ( "Dönüştürülebilir KAVRAMI") - En geniş arabaları "Hösbach". ebeveynlerin Yorumlar böyle rahat bir ulaşım bile büyük çocukları içinde söylüyorlar.

Concepto ( "KAVRAMI") - günlük tarzda modern bir çocuk taşıma.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.