HobiDikiş

Pratik terlik kanca bağlamak mümkün mü?

Devamlı konuklarımız var evlerde, periyodik terlik gerekli sayıda nereden sorusunu gündeme getirmektedir. slippers tığ iplik kravat - bu sorunu çözmek için basit bir yolu yoktur. Fit ve kurutmak.

Sen şüphe edebilir örme terlik ve yeterince güçlü çorap ister? Ürüne iş için doğru malzemeyi seçmek için yeterli pratik oldu. Her şeyden önce, bir kalın sentetik veya harmanlanmış iplikleri yoğun torsiyon almak gerekir. Eğer iplik kalıntıları var, ama onların kalitesinden emin değilseniz, iki ipliklerini ikinci çözgü ipliği, pamuk veya viskon, örme ve kroşe terlik ekleyin.

Bugün tığ terlik örme iki şekilde: ayak den ve tabanından.

İlk seçenek iğne kadınları örgü başlayanlar için uygundur, son derece basit ve örme yeteneğini gerektirir sc ile sütunlar. bir halka halinde kapalı 5-7 döngüler bir zincir başlarken. Yeni dizi: iki kaldırma döngüleri, ardından provyazyvaem sc 2 sütun her bir gözüne tahsis edilmiştir. Sonraki sıra: sc ile sütunlar. ayak spor ayakkabısı istenen boyuta kadar satır Alternatif genellikle 5-6 cm daha sonra ilave edilmeden bir daire içinde aynı miktarda örme. Sneaker önümüzdeki satır örme, çalışmalarını genişletmek, çalışmalarını başlatılması ve 2/3 sc ile çubukların çevresi örgü vardır, hazır çorap. Bu nedenle, gereken uzunluk terlik örme ve daha sonra topuk dikişi bağlanır. Kenar Elde edilen ürün şeklini korumak ve terlik dekore çubuklar veya "rachim adım" bağlayabilir. Ne zaman topuklu giymek hafifçe daha streç ve bacak otur.

İkinci seçenek, terlik biraz daha karmaşık, altta kanca ve bazı beceriler gerektirir. Ana taban örme: yuvarlama için döngü parçalarının uçlarında ilave, yaklaşık 15-18 cm (2.3 fit uzunluk) ve örme oval kolonlar bir zincir köprüsü uzunluğu işe. Hazır taban, ayak boyutundan biraz daha olacaktır. Ayrıca, biz 2 döngüler yükselecek ve terlik tasarımı üstüne gitmek yok. Örgü eşit sivrilen ön sc olan bir daire sütunlar. Bunun için 2 sütun vyvyazyvayut ve bir döngü kapatın. sneaker arka topuk oluşturan çıkarma olmadan uygun.

Ürün döngü kapatılması istenen yüksekliğe ulaşır ve kenar bağlı zaman "rachim aşamasını." merkezi, yaklaşık 5 cm den bir dönüş ile örme saya 10 cm yükseklikte başlar üstleri ile terlik almak için. terlik viraj kenarını, iplik veya dekoratif düğmeleri sıkın.

Eğer zinciri ve barlar örgü örmeyi biliyorsanız, bir çengel yardımı olmadan eski ipten terlik kravat çalışın. ipin ucunda bir döngü bağla ve içinden bir ilmek parmaklarınızı çekin izledi. Yakında iyi biraz daha uzun ayağın uzunluğu eşit bir dize gerekecek. parmaklarınızla döngüler üzerinden ip germe, normal bir tabakanın taban gibi Örgü, ama çok döngü sıkmayın. genişliğinin tabanı yeterli olduğunda, can, flip-flop olarak halat örme sneaker çorap ya da sadece enine, kesmeden. Bu tokat deliği asılı, her bir alımı ve Depolama sonrasında makinesinde yıkanabilir.

Şimdi onsuz bir kanca terlik ya da kravat ve zevkinize ve hayal gücüne göre onları süslemek için nasıl biliyorum. Başarılı bir çalışma!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.