Ev ve AileBayram

Ekibine tebrikler unutulmaz olmalıdır

herhangi bir kuruluşun en önemli festivali - bugün onun doğum günü. Bu tatil tüm dünyayı değil, tüm ülkeyi, hatta ayrı ayrı alınan ailesini ve bazı personel birleştiren ise, yıllardır omuz çalışmış insanlar omuza. Bu gün heyecanla başkalarına bulaşmasını, tüm hakaretleri unutmak girişim ruhunu canlandırmak ve en iyi çalışanları ödüllendirmek çok kolaydır. Sizinle kurumsal partiler için birkaç ipucu ve fikir paylaşmak istiyorum. Yani, takıma tebriklerini iletmek için.

tasarım uzay

yürütüleceği hangi bir tasarım alanının nüansları en önemli tatil biri. Bir doğum günü tebrik ekibi parlak ve ilginç olabilir, ama aynı zamanda insanların gri ve kasvetli odada olacaksa, pozitif duyguların doğru miktarda, onlar alamadım unutmayın.

Sen organizasyon, ürün, vb hayatında çalışanlar, önemli ve kritik anların komik ve ilginç resimler sunulacak tesislerinde bir fotoğraf sergisi, ayarlayabilir Sıcak veya esprili ifadeler kullanarak her görüntüyü imzalamayı unutmayın. Önemli olan - fotoğraf işçiler standlarda yer alacak, eğer bunlardan hiçbirine unutmamak önemlidir!

oda çelenk, bayraklar, balonlar, afiş ve diğer parlak ve festival öğeler süslemek için kullanın.

sorgulama

geçmiş yıl bakınız nasıl organizasyonda insanlar, çalışmalarının sonuçlarını, meslektaşlarından öğrenmek için komik şeklinde olabilir. Bunu yapmak için, anonim anketler yürütmek.

Tüm personel bu soruların yaklaşık anketler verilmiştir:

  1. Ne ifade Eğer bu yıl çalışmalarını tanımlamak için kullanırsınız? (Düzenlemelerde tepkiler doğum, tembelliğimizden vs. ile ilgili farklı Atasözlerine neden olur).
  2. yetkililere tutumunuz nedir? (: Ve patronum kim Cevapları örneğin ciddi ve komik ikisi de olabilir?).
  3. İşinizde en önemli ne düşünüyorsunuz? (Tercih cevaplar kariyer ve mali ve hatta sempatik çalışanı olabilir).

Sen çok daha eğlenceli ve ciddi soru düşünün ve sonra anket toplamak ve cevaplar en yaygın olanlarıdır ne olduğunu hesaplayabiliriz. Belirli bir durumda yapmak tebrik personel, birkaç seçenekten ne düşündüğünü önceden düşünün ve sonuçlarına bağlı olarak, bir şey çalışanları eğlendirmek.

giriş

Hiçbir durumda olayın resmi bölümünü sıkmayın. Sonuçta, temel amacı - Bu çalışanlarınızın iyi ruh hali. böylece burada yersiz ilerleme, başarı ve zorlukları, gelecek planları ve bir uzun ve sıkıcı hikayeleri. giriş Çalışanlarınızın bıkmak kolay ve eğlenceli harcayın.

Tabii ki, ihtiyaç sonucu hakkında konuşmak, ama rahat bir biçimde onu yapmaya çalışacağım şirkette komik durumlarla ilgili komik hikayeler ekleyin. turun tarihine, eski çalışanların sözlerini verir. yöneticilerin yaşamı hakkında, belki de daha önce şirket ile neler olduğunu hakkında ilginç hikayeler hala zaman kendilerini basit işçileri - Bu personel için çok orjinal tebrik olduğunu. Bu nedenle personel pozitif duygular, her zaman kurumsal ruhuna faydalıdır.

hediyeler

konuşma, Tebrik tatil zorunlu özelliğin, o yapamaz onsuz - lezzetli yemekler çeşitli ilginç yarışmalar, akşam. Ancak, ana personel tebrik - hediyelerin bu, elbette, sunum. önümüzdeki yıllarda çalışanlarınızın kalacak hediyeler seçin çalışmaları hakkında ve olayın hoş anlarla ilgili hatırlatarak aynı anda olacaktır.

Hediyeler prosedürün teslimini geciktirmek için gerekli değildir. Şirketinizde işçiler biraz sonra, tabii ki, sen her ellerini verebilir durumunda. Büyük bir organizasyon varsa arada, bu bir temsilci tarafından bütün polis teşkilatına doğrudan hediyeler aktarmak en iyisidir.

Eğer senin her kart için, personel daha orijinal görünüyordu tebrik istiyorsanız, en doğru şekilde faaliyetlerinin özünü yansıtan hediye seçeneğini seçin. İstenirse, (tabii ki, şirket çalışanları biraz varsa), hatta tek tek her çalışan için bir hediye alabilirsiniz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.