SağlıkTıp

Eğir ile Mumlar - her derde deva değil, ama ...

Günümüzde, propolis, geçmiş zamanlarda olduğu gibi, geleneksel ve halk hekimliğinde tıbbi pratikte kullanılmaktadır. Propolis kullanımı popülerlik ve derecesi, karmaşık bir bileşimi atfedilebilir. Bu bağışıklık sistemini güçlendirmeye edebilen bir maddenin, bu belirgin bir anti-mikrobik madde, bir antioksidan, bir anestetik, akut zehirlenme ve anti-formu vardır içerir. Bu sindirim sistemi, kardiyovasküler, ürolojik ve hastalıkları için kullanılan jinekolojik hastalıklar.

Propolis o dişçilik, dermatoloji ve diğer uzmanlar kullanılır, mükemmel tonik özelliği vardır. Propolis yer alan tüm maddeler, onun için olumlu bir oranda insan vücudu girin. Mikro ve makro-besleyiciler, mineral bileşenleri, propolis diğer bileşenleri, biyolojik merkezler uyarır ve vücudun normal işleyişine katkıda bulunur. gibi diğer ilaçlar ile kombinasyon halinde, saf formda kullanıldığında Propolis zararlı değildir.

Pratik diğer ilaçlarla birlikte kullanımı önemli oranda iyileşme özelliklerini artırdığını göstermiştir. Antibiyotiklerin uzun süre kullanımı bağımlılığı olmaz gibi virüsler ve bakteriler, propolis uygulamasında, onlara karşı eşsiz özellikleri sayesinde bağışıklık üretmek gerçeğine yol açar. bir ilaç iyileşmesi gibi Propolis genellikle bir sıvı veya yumuşak bir şekilde sunulmaktadır. sıvı formda bir ekstrakt veya tentür formundadır. Hafif formu Eğir ile bir macun, merhem ve fitiller olarak sunulur.

spektrumu propolis uygulaması ciddi hastalıklara küçük yaralar tarafından yeterince büyük. belki evde propolis gelen Tedavi ve üretim ilaçlar. jinekolojik ve ürolojik hastalıkların tedavisi için çok elverişli bir yol. Bu hastalıkların tedavi edilmesi için en etkili ilaçlar arasında bir vajinal ve olan rektal süpozituvarlar propolis ile. Bu tür prostatit ve BPH, erozyon ve benzeri gibi hastalıkların tedavisi için hipoplastik uterus, hemoroid, rektal çatlaklar, kabızlık, ülserler ve diğer hastalıklar propolis ile mum etkin yardım sağlamak mümkün bulunmaktadır.

Bugüne kadar, onları pişirmek için birçok tarifleri vardır. prostatit gelen Eğir ile Mumlar şifalı çamur, ginseng, köknar yağı ekleyebilirsiniz eylemlerini artırmak için, ana bileşenleri olarak, propolis ve kakao yağı içerir.

rektal fitil üretmek toz bunu ezmek için birkaç saat içinde dondurucuya koymak için gerekli propolis. 40 gram alın. tozu ve 220 g dolgu. alkol, iyice karıştırın ve yaklaşık 10 gün boyunca bekletin, günlük karışımını sallamak gerekir.

Bu süre sonunda, bir su banyosunda karışımını koyun ve alkol artıkları buharlaşması gerekir. Propolis hazırlanacak zaman, (bir tutam, tereyağı) kakao yağı ile karıştırarak önceden hazırlanmış kalıpların içine dökün ve çam yağı eklemeniz gerekir. Buzdolabında saklanan Hazırlanan mumlar sıkıca olarak, paketlenmiş yeterli köknar iğnesi yağı uçucu ürün. Bu şekilde elde edilen propolis ile Mumlar, bu bileşenlerin her mukozası ile temas halinde kan girin eser elementler, vitaminler ve biyolojik olarak aktif maddeleri içerir.

arzu Eğir ile Mumlar, yatmadan önce almak anüs içine girmek için. Tedavinin gidişatı 10 günlük mola verme, yaklaşık 30 gün sürer, prosedürü tekrarlayabilirsiniz. Kontrendikasyon pcheloprodukty ve kanser alerjisi olabilir.

Sonuç olarak, gövde, ek destek alır bağışıklığı artırır, iltihaplanmayı azaltır, kan dolaşımını teşvik eder, iyileşme süreci başlar.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.