Haber ve ToplumKültür

Döndürme - bu hareket süreçlerini optimize etmektir

Rotasyon - Tek sistemde şey veya başka mevkilere bir grup ilerliyor. Her yerde kullanılabilir, ancak en sık izole personel, dönüşünü mal ve şarkılar. Latince dilinden çevrilmiştir dönem "rotasyon" bir dairesel hareket gösterir. Yani gerçekten öyle. İnsanların, malların, şarkı veya bir noktadan diğerine, bir daire içinde yürüyüş gibi ulaşım.

Başlamak için, personelin hareketi düşünün. Bu durumda, dönme - başka bir konumdan personel bir yatay hareket. Tipik olarak, böyle bir yaklaşımın büyük şirketler tarafından uygulanmaktadır. Bazı insanlar şirketin koltuk kıdemli yöneticisi veya başkan yardımcısı almak için, o bütün alanlarını ziyaret neler olduğunu hayal etmek, sonra şirketin tamamı çalışma prensibi tanıyın ve düzgün çalışması için bilmek gerekli olduğuna inanıyoruz.

Uygun personel ufuklar çalışanı genişleyen dönümü ile, o monoton çalışma yorgun almaz, tamamen süreçte batırılır. Biz gerekli bilgiye sahip daha karizmaları eklerseniz, o zaman böyle bir insan mükemmel bir yönetmen olun. Ama sürekli "koparmak" çünkü eğer başka bir yerden bir kişi, o sadece gidebildiğimde, abartmak değil önemlidir.

Malların Rotasyon genellikle perakendeci ile ilgilenen özel bir yaklaşım gerektirir. o vb geçerlilik süreleri sayım malların güvenilir tedarikçiler ve depolama olası açısından, satın alma sayısı, arayan meşgul olduğunu bu durumda en yaygın, rotasyon - nicel, yani perakendeci teslimatlar, sıklıkları, navlun maliyetleri ve çok daha fazlası sayısını hesaplar.

şartlarına uygun olarak bir ürün rotasyon vardır. Bu durumda, ilk yaptığımız üründen dışarı depodan ilk. tüm kutuları bir yığın atılır ise satıcıların kendileri depodan önce gelir ürünü, son değil almalıdır öyleyse, o zaman, bir gecikmiş öğe almak olasıdır. Yıl boyunca aynı ürün için fiyatların talebe bağlı olarak birkaç kez değiştirmek çünkü döndürme, fiyat uygun olarak gerçekleştirilebilir.

Son zamanlarda, çok sık radyoda dönme gibi bir şey kullandı. Özellikle bu doğrudur genç ve hâlâ bilinmeyen sanatçılar. Bu durumda, dönme - Bazı kompozisyonların radyo istasyonuna periyodik kaydırma. Çalma listesi büyük plak, TV istasyonları veya zengin yatırımcılarla işbirliği şarkı da bulunmaktadır.

Ne yazık ki, hatta çok ilginç kompozisyon ve kalite müzik her zaman hava almak için bir şans yoktur. radyo istasyonlarının çoğu program yöneticileri basitçe yapımcı yetenek yoksa, bu, belirli bir kompozisyon geleceği olup olmadığını anlamak için spesifik bilgiye sahip değiliz. Çoğu radyo istasyonları, çoğu durumda görmezden karar tüm bu çerçeve uygun değildir altında, bu kabul edilir geleneksel olmayan müzik, belli bir formatın müzik seçiyor.

Hala radyoda almak için, plak şirketi ile bir sözleşme imzalamak gerekiyor. Sonra birçok istasyonların kapılarını açar. Hala ünlü yazar bir şarkı satın alabilirsiniz, ama bu para iyi bir miktar harcamak zorunda kalacak. Doğru kişilerle aşinalık, ayrıca bu sorunu çözebilir ciddi yatırımcı için destekler.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.