SağlıkDişçilikte

Diş fırçası "Rocks" - dişleriyle çeşitli problemlerin çözümü

Günlük ağız bakımı - yaşam destek için bebeklikten öğretilmelidir yararlı bir alışkanlıktır. işlerini kolaylaştırmak ve ağız sağlığını korumak için - Bizim dişleri ve diş etleri her gün muazzam iş yükü ve her birinin görevi ile başa çıkmak için.

Uygun bakım - ağız sağlığı için anahtar

Bugün için teknolojik yeniliklerin büyük bir sayı vardır diş bakımı, hem de özelliklerinin çeşitli diş fırçası ve macun geniş bir yelpazede. Herkes zevkinize ve bütçenize seçmekte serbesttir. Ama ne olursa olsun zenginlik ve sosyal statü düzeyi, ağız bakımı herkesin temel kuralları bilmeli:

  • bakım muayene amacıyla en az 2 kez bir yıl diş hekimine;
  • Eğer bir gün, sabah ve akşam iki kez dişlerinizi fırçalayın gerekir. Eğer bir zaman seçin eğer, bu akşam diş temizliği için tercih edilir;
  • Her yemekten sonra temiz su ile ağzınızı çalkalayın gerekir. ; Bir havuç veya elma yemek - bu mümkün değilse
  • diş macunu seçimi için dikkatli bir yaklaşım ve reklam vermeyen bu konudaki tavsiyeler, ancak diş hekiminizi takip edin;
  • Diş fırçasının durumunu izlemek, bu kıllar yukarı, dik konumda tutulmalıdır. her 3-5 ayda bir - yenisi ile değiştirin.

Diş fırçasının seçimi, birçok kişi dolaylı olarak diş sağlığı üzerindeki etkisini göz önünde bulundurarak, çok önem yoktur. Ama bu kadar değil.

Diş fırçasının önemli rolü

bir diş fırçası seçimi - Birçok inandığı gibi o, renk seçimi ve kılların sertlik seviyesi ibaret değildir. Kötü diş fırçası olup sadece ağzını temizlemek için kötü değil, ama diş etlerine zarar ve hatta minesi zarar verebilir.

Eğer fırça bakterileri ve zararlı mikroorganizmaları çarpacaktır büyük bir hız ile daha sonra ona, altı malzeme yapılmıştır. Ağız onların kaynak haline sonucunda, yerine silah diş fırçası kirliliğiyle mücadele için.

yapıştırın ve fırça şeklinin belirlenmesi, iyi bir yapımcı odaklanmak önemlidir. Çok sadece kaliteli malzemeler kullanılarak ağız bakımı profesyonel çizgiler itibarlarını değeri. Bu nedenle böyle bir cetvel tercih etmekten, onların dişlerinin sağlığını korumak için emin olabilir.

Mükemmel bir örnek, bir diş fırçası, "Rocks" dir. Uzun yıllardır bu İsviçreli şirketin ürünleri, kalite garantisidir.

"Rocks" - Çeşitli sorunların çözümü

Şirket "Rocks" - ağız bakımı için yüksek kaliteli ürünlerin ortak Swiss-Rus üretimi. menzili içinde çeşitli diş macunları ve fırçalar, ağız durulama, hem de diş ve kurtarma beyazlatma için daha özel bir araç karşılayabilir.

Diş fırçası "Rocks" bu şirketin çok başarılı temsilcisidir. Bu durumda, çeşitli modifikasyonlar kullanılabilir. tasarım ve malzeme seçilir ve her tip için ayrı ayrı geliştirilmiştir

En popüler klasik diş fırçası "Rocks". çok daha iyi olduğunu ve daha dikkatli diğerleri ile karşılaştırıldığında plak ve yabancı maddelerden dişleri temizler söyleyerek, bir yıldan fazla bu zevk insanların Yorumlar.

Şirketin bir çok popüler bir ürün beyazlatma etkisi ile uzak diş fırçası gereğidir. polimerik kaplama eylemlerin bir ayırt edici özelliği kalsiyum karbonat kristallerinin dahil elyaf, fırça kılı. Bu eşsiz kombinasyon ölçüde minesi ve diş etleri zarar vermeden temizlik dişleri arttırır.

Diş fırçası "Rocks" çok varyasyon var kıl fiber ve diğer özellikleri kapsayan sap ve kafa, sertlik derecesi, şekil için. Tüm özellikler, tüketicinin istek üretici tarafından, bu kendileri için ürünün yalnızca doğru seçimi olduğunda oluşturdu.

Temiz ilk dişler

Bebek kendini temizleyen diş büyüyüp gelir gelmez patlak süt dişlerinin bakmak başlayacak Modern veliler artık bekliyor.

en uygun çocuk diş fırçası "Rocks" yumuşak temizlik için. Bu doğumdan üç yaşına kadar olan çocuklar için idealdir.

Bu üçlü cilalı ipuçları uğramıştır çok yumuşak kıllara, ayırt edilir. Bu nazikçe narin çocuk diş etlerine zarar vermeden dişlerini temizlemek için verir. Çocuklar için bir diş fırçası "Rocks" sahip olduğu özel formu, bebeğin güvenliği hakkında endişe asmayalım: Geniş kolu fırça ağzına çok derinden nüfuz değildir. Ve diş fırçası, sapın bir adım görünüşte diş kaşıyıcılarından olarak kullanılabilir: malzeme kalitesi ve bu gibi bir yükün korkar değildir.

Azam ağız bakımı yaşlardan itibaren çocukları eğitmek gerekir. Hem çocuklar ve yetişkinler diş ve diş etleri için yüksek kaliteli araçları kullanmak yeterlidir: reklam ama doktorların tavsiye ve görüş üzerine değil odaklanmak gereklidir. Sonra sağlıklı ve güçlü dişler bütün hayatını eğlendirecek.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.