MaliBankalar

Detaylı talimat: Nasıl terminalin Tasarruf Bankası aracılığıyla vergi ödeyecek. Nasıl terminalin Tasarruf Bankası tarafından motorlu taşıt vergisi ödemesi?

Modern cihazlar vatandaşlar makbuz ve komisyon olmadan kamu ve diğer ödemeler için ödeme sağlar. Bu zaman kazandırır ve bankacılık sisteminin güvenilirliğini artırır. Daha iyi Yeni gelenler ofisleri bulunan makinelerde, içinden ilk adım yapmak. Çalışanlar nasıl Sberbank terminali parasını ve haber vermeden vergi ödemek için bize.

hiçbir makbuzlar

Rus yasalarına göre, tüm araç sahipleri bölgesel bütçesine taşıma ücreti sıralar. FTS Uzmanlar vergi yıllık miktarı 1 Ekim 'e kadar makbuz ödenecek (önceki yıla ait) bekliyoruz. Ama bildirim hep zamanında gelmez. zaman ise azalıyor, ancak belge başka yollarla ücret ödemek zorunda değildir:

 • Bağımsız makbuz hesaplamak ve otomatik self-servis aracılığıyla para transferi (nasıl ödeyeceğini kara vergisi Sberbank terminali vasıtasıyla, okumaya).
 • Çevrimiçi borcunu öğrenmek ve çevrimiçi INN bunu ödemek.
 • Online kamu hizmetleri için üye ol ve "Dashboard" içinde ödeme yapmak.
 • nedense bir online hizmet çalışmazsa, siz "Generate Dokümanlar" ı tıklayarak Makbuz yazdırmak ve bankaya işlemek zorundadır olabilir.
 • Bağımsız vergi dairesine gelip haberdar olsun.

makbuz içerir:

 • Tam adı mükellefi.
 • borçlanma vadeleri.
 • Tutar ödenecek.
 • CSC.

ödeme tarihi bir kamu tatile denk gelirse, ödeme izleyen işgünü aktarılır. vergi Bildirim ödeme limiti tarihinden itibaren en geç 30 gün içinde ikamet yerinde postaneye göndermek için gerekli. borcun% 20 miktarında para cezası bakacak açısından ihlal için.

Sberbank terminali yoluyla vergi ödemek için: talimat

kredi kurumunun FTS yetkilileri ile uzun vadeli bir ilişki ödeme sistemini basitleştirdik. Çalışanlar tüm detayları ile bir veritabanı var. İşlemin algoritmasını öğrenmek için yeterli Mükellefleri.

Sberbank üç şekilde ödemek sağlar:

 • ATM veya kredi kartı terminali anlamına gelir;
 • kredi kuruluşunun "Pano" web sitesini kullanarak;
 • kendi ödeme emri oluşturacak kişiyle bağlantı.

Bu seçeneklerin her ikisinde de istemci önceden borç miktarını bilmesi gerekir.

Önce motorlu taşıt vergisi ödemesi nasıl terminalin Tasarruf Bankası tarafından, makbuz yazdırmak gerekiyor. Otomatik sayı mükellefi bildirimi tanımlar. Aksi takdirde elle tüm ayrıntıları girmek için gereklidir. işlem kartları ve nakit hem gerçekleştirilir.

Nasıl terminalin Tasarruf Bankası tarafından motorlu taşıt vergisi ödemesi:

 1. Alıcının içine kartı takın ve PIN kodunu girin. işlem nakit olarak yapılır, o zaman sadece terminalin ekranına dokunmak gerekir.
 2. "Bölgenizde Ödemeler" i seçin.
 3. "Yararlanıcı arayın."
 4. tanımlama kodunu girin - "TIN Ara" "Devam."
 5. Bar alıcıya görünecektir. "FNS web nın alınması sırasında" ı seçin ve bildirim numarasını girin.
 6. Monitör işlem hakkında bilgi görüntüler. İstediğiniz ayrıntıları ve onayla edin.
 7. Bir sonraki adımda karttan otomatik ödeme olacaktır. Eğer nakit ödeme seçerseniz, banknot doğrulayıcı ittirmek gerekir. miktar borç eşit veya daha büyük olmalıdır. değişim cep telefonu faturasına aktarılabilir.

Barkod yardım etmek

adamın elinde bir makbuz olup olmadığını nasıl Sberbank nakit terminali yoluyla vergi ödemek? Yeter self-servis makine terminali tarayıcıya soldaki barkod bildirimi getirmek, bölüm "Vergiler" seçiniz. Tüm bilgiler otomatik olarak kendini kabul edilir. Ekran vergi tutarı gösterilir. Hatalar ve hatalar en aza indirilmiştir. istemci yalnızca borcunu ödeyebilirsiniz.

Nasıl yabancı olmanın?

Diğer ülkelerin vatandaşları da bir self-servis terminali yoluyla ücreti ödemek zorunda kalabilirsiniz. Ama onlar için işlem öncesi doldurma makbuzlar Online Vergi Servisi tarafından karmaşıktır. Özel bir form "nakit" seçmek ve ön koşul olan bir makbuz yazdırabilirsiniz tutarı girin, vergi türünü seçin adını belirtmek için mükellefi ikamet olmadığını belirtmek gerekir. Nasıl terminalin Tasarruf Bankası aracılığıyla vergi ödemek için? Yöntem, yukarıda açıklanan. Kartın veya nakit olarak yardımıyla.

İnternet bankacılığı

terminalin Tasarruf Bankası aracılığıyla vergi ödemek nasıl ele olması, uzaktan geri ödeme sorunu gidin. Vergi ödemek internet bankacılığı aracılığıyla mümkündür. "Ödemeler ve transferler" nin "Kişisel Hesap" bölümünde, "trafik, vergi, harç" yoktur. Açılan menüde, "FTS" bölümünü seçin. Ardından, han seçin hizmet kategorisi girin formu doldurup ödemeyi onaylamak. Bir seferlik şifre telefonda mesajlar biçiminde gelir. Ameliyattan sonra bilgisayarınızda bir kontrol tutmak ve gerekirse bunu yazdırabilirsiniz.

FNS web sitesi

Vergi hizmetinin sitesi de bir makbuz üretmek ve "Dashboard" ödeme sisteminde dışarı koyabilirsiniz. Zaten verilerin Federal Vergi Servisi kayıtlı olanlar için böyle bir seçenek kendi giriş ve şifre vardır. Öncelikle sitedeki ödeme miktarını belirtmek gerekir. Para haritası yeterli uzunlukta ise, ödeme için toplamından imleci tıklaması gerekir. Sistem sayfasında mükellefi aktaracaktır "fazla ödeme". Sonra niyetlerini onaylamanız gerekir ve kart verileri göstermektedir.

sorumluluk

Vergi Sanat ödeme şartlarını ihlal için. Vergi Kanununun 75 cezalar tahakkuk sağlar. Geri sayım bildirimin Federal Vergi Servisi'nden bir makbuz alınmasından itibaren başlar.

 • (Yerleşim anda) x 0.0033 x yeniden finansman oranı gecikilen gün ödenmemiş vergi x sayısının ince = toplamı.

mükellefi Ekim ayının ortalarından ay kadar gönüllü olarak borç ödemek için eğer bir ceza gerekmez ödeyin. Bu RF Vergi Kanunu sağlar. Ama önceden tür durumlardan kaçınmak ve terminalin Tasarruf Bankası aracılığıyla vergi ödemek öğrenmek daha iyidir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.