HobiDikiş

Desen açıklaması, fikir: elleriyle çocuğa Noel kostümleri Dikiş

Ne anlatılmamış zevk - bir çocuk için Noel kostüm pişirin! ve çocuk bu yılbaşı elbise hazır - Önce onunla, sonra giyinmek tüm ayrıntıları dikkate almak istediğiniz için ... Biraz hayal gücü, emek, arzu bir karakteri seçmek için!

karnaval kostümleri Grupları

Tüm kostümler birkaç gruba ayrılabilir:

  • insanlar;
  • bitki temsili;
  • fauna için temsili;
  • muhteşem yaratıklar;
  • cansız nesneler.

"Insanlar" kategorisinden Karnaval kıyafeti

En kolay erkekler için Noel kostüm üretmek için - bu kıyafeti "insanlar" bölümünden. Bu giyim bir Prince, Knight, Silahşörler, korsan, kötü niyetli, cinler, cüce Dunno, Pinokyo, Karabaş-Barabas Süpermen, astrolog sihirbaz olabilir.

oluşturmak için bu şey, tutkal ve boya dikmek gerekmeyebilir. Uygun makyaj yapmak için gerekli aksesuarları eklemek için, eski şeylerin uygun kıyafet arasında dolaba bakmak yeterlidir. Bazı durumlarda, sakal, kep, şapka, taç, kollar, gözlük, göz yama, Basamaklar ve diğer kostüm parçalar için priz üretiminde bakmak gerekir.

Örneğin, maskeli kral kalmak fantezi pantolon ve bluz, taç ve manto ihtiyaç karar bir çocuk üzerinde bir yılbaşı elbise yapmak. Aslında, gerek ek bir taç üretmek. Bu kesmek kolay ve tutkal, kağıt, yılbaşı süsleri, folyo, cam düğmeleri ve boncuk veya pul dekorasyon.

Cape da yapmak için yeterince basit. Dikdörtgen kumaş kesimi kuliske top gidip çene altında bağlanır. Bazen yüksek bir stand-up yaka sürer.

Şövalye kostüm karton

Karnaval kıyafeti elinizin altında hemen hemen her şeyi üretebilir. Örneğin, sökme karton kutu bant detayları ile sabitlenmesi, zırh yapmak kolaydır. Kılıç ve kalkan da karton dışında yapılabilir. Ama bir aile bir oyuncak tabanca olan bir bebeği olduğunu ortaya çıkabilir.

takım daha gerçekçi görünüyor için, gümüş kağıt üstünden yapıştırın ve buna göre dekore etmek önerilir (örneğin hanedan desenler, boya ve kalkan m neden olur. P.)

kategorisinden Karnaval kıyafeti "florası"

sebze, meyve veya meyveleri bir prototip olarak alarak, erkekler için çok güzel bir Noel kostüm yapabilirsiniz. Domates, salatalık, turp, bezelye, muz, olabilir ananas, çilek, şeftali, mantar ve diğerleri.

Hatta en deneyimsiz terzi bir dikmek mümkün bir çocuk, Noel kostüm şeftali veya çilek canlandırıyor. Bir hacim, bir top şeklinde yapılmış çok kıyafet yaratmak. "Sebze, meyve, çilek" kategorisinden çocuk için model Noel kostümleri çizin çok basittir. Bel çevresi eşittir bir tarafı olan bir dikdörtgen, ve diğer - Yüksekliği.

Bir "boru" elde etmek için içeriye doğru şekilde arzu edilen şekil Çerçeve boyutu, kumaş dikilir, katlanmış yüz. Üstüne üstlük bu parçanın alt kısmında bir kaç dart yapılabilir. Sonra her iki kenarda hangi insert dantel içine kuliske yapım dikildi.

formun yuvarlaklığını kaybetmemek için, içeri dolgu polyester, köpük kauçuk veya şişirilmiş balonlar içine alabilirsiniz. Bazı sanatçılar kostüm, sentetik dolgu veya dikilmiş bir prostogivat konuyu ilerletmek için tercih ceket kumaşları. Daha sonra dolgu maddesi isteğe bağlı içinde alın.

Ayrıca şapka veya davlumbaz yapmak için bazı elbiseler için gerekli. Bazı kostümler çanak çilek simüle edilecek yeşil yakalı dekore edilebilir.

"Fauna" kategorisinden karnaval kostüm Kesme

Bir kaliteyi elde etmek karnaval için elbise için ve konforlu giymek, bir tulum içinde bir çocuk için bir Noel kostüm dikmek olabilir. Bu seçenek, herhangi bir memeli için uygundur geyik, fil, ayı, kaplan, horoz, dinozor ve hatta uçan bir ejderha olmadığını. Kemik dinozorlar ve ejderha, boynuzları, kanatlar, gövde ve tarak çıkıntı: Özel giysi, sadece renk ve bazı ayrıntıları huzurunda farklıdır.

elleriyle bir çocuk için bir yılbaşı kostüm yapmak için kalıplar temel tulum. Onlar makasla kesip bez koymak, kağıt transfer edilmelidir. ürünler için dört tür parçalar gerektirir. Ve bunların iki ön-madde içeri doğru yarı karşısında katlanmış olduğundan, asimetrik kesilir kesilmiş ve kumaş ve diğer iki desenin bir tarafına takmak için bulunmaktadır.

İki asimetrik parça akılda ve özel ödenek sağlamak için bu ile kesmek gerekir yani geri, "yıldırım" zastozhka- yer alacak üzerinde de unutmayın. Şekilde "orta forehand" olarak adlandırılan çizgi boyunca aynı kesim, ön yarısı.

Dikiş tulum hayvan kostüm

ilk çift olarak dikilir parçalar bir kol ve bir pantolon bacak ile, ürünün iki yarısını elde etmek için yüz yüze. Daha sonra bunları boyun Beika muamele, montaj için kuliske yapım kollu ve pantolon bacaklarının ön dikiş kenar kenara dekore. dikili takım En azından "yıldırım".

elleriyle bir çocuk için gerçekten güzel Noel kostüm üretmek için, dikmek veya hayvan maskesi tutkal gerekir. Sen az direnç yolunu almak ve sıradan yarım maske önleyebilirsiniz. kartonpiyer üzerinden dökme maskelerinin bir düzenlemesi vardır. Ayrıca Sintepon veya köpük yerleştirilen bir dolgu maddesi yastık ve bir ağız bölgesi ile doldurulmuş boynuz kumaşın taç dikilir halkalı dikiş şapka veya kapağı seçilen bazı Masters. Büyük boncuk veya düğmelerin yapılmış gözler ve burun peepka.

deşarj Karnaval kıyafeti "fantastik varlıklar"

Bunlar, örneğin, Noel olan kostümleri kardan adam erkekler için. Bu elbise yaratılması için çeşitli seçenekler vardır.

En kolay yolu, elbise üst kısmını inşa alt kısmını kesmek için beyaz külot ve beyaz elbise tıbbi personele almaya. alt kenarı etek içinde dantel sokulabilir, böylece blouson etek kısaltılması sonra elde edilmiştir. Büyük siyah düğmeler, parlak çizgili şapka ve eşarp kardan adam imajını tamamlayın.

Çapraz bağlı kardan adam kıyafeti

İyi dikmek bilenler yaşar. Sonuçta, kolayca erkekler için beyaz kumaş düpedüz profesyonel kardan adam Noel kostümleri oluşturulan makas ve iğne el sanatları ustalarının yardımıyla.

Örneğin, meyve ve çilek için küresel elbiseler imalat algoritmasına göre farklı boyutlarda iki ya da üç adet yapılabilir. en büyük çapa sahip top, aşağı yerleştirilir. Onun üst kısmı ikinci, biraz daha küçük boyut dikilir. En küçük üstünde olmak zorundadır. Bir kova giyen bir çocuğun başında, bir eşarp kravat, boyun yapıştırılmış karton.

Takım elbise da, kendi elleriyle (bir çocuk için) Yılbaşı kostüm yapabilirsiniz. desenler, hayvan kostümleri dikerken bunun için uygun Desenler indirim aynıdır. İmalat algoritması aynı zamanda, yukarıda tarif edilenden farklı değildir.

"Cansız nesneler" bir dizi Karnaval kostüm

tatil en yaratıcı ve orijinal olmak isteyenler, uzmanlar elbise Samovarov, su ısıtıcısı, Yangın, kitap veya inorganik doğaya ilişkin diğer cansız nesne öneriyoruz.

kostüm Kitaplar bir çırpıda imalat. Rengarenk, karton dev kapak yapmak üzerine yayına, yazarın adının adını çizmek, bazı resimler koymak gereklidir. Bu kapak ön üzerine monte edilmiştir.

Çaydanlık elbise meyve temelinde bir takım elbise dikmek gerekir. Bezelye gibi, parlak kırmızı bez bir kase almalısınız. Bir karakterin başında büyük bir döngü ile bere aynı renkleri gösteriş olabilir. emzik - sapın bir tarafında ise diğer beyaz kumaş dikmek olabilir. Ve sap ve emzik iyi sıkı dolgu dolgu maddesidir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.