ÇirkinlikInşaat

Dekoratif sıva. dekoratif sıva Yorumlar

tasarımcıların elinde bugün dekorasyon için teknolojilerin ve malzemelerin büyük bir cephanelik olduğunu. Son zamanlarda birçok dergilerde görünmeye başladı yorumu hangi popülaritesi dekoratif sıva, kazanıyor. Bu malzeme yeni değil. dekoratif sıva bitirme yöntemi antik freskler modern bir değişikliktir.

sıva kullanmanın avantajları

dekoratif sıva tercih Müşteriler, onun pratiklik ve dayanıklılık için kaplama malzemesi için teşekkür ederiz. zamanla duvar Kabartmalı, rengi değişmez ve periyodik yenileme gerektirmez. dekoratif sıva ile yüzey zarar ya da üzerinde bir çizik bırakmak zordur. Güçlü mekanik etkilere sonra ayrılabilir kısmı kolaylıkla sağlam bir bütün duvar bırakarak geri yüklenebilir.

sıva Kapsamı

Çok çeşitli sıva türlerinin evin birçok yerinde o vazgeçilmez hale getirir. Örneğin, oturma odasında yükseltilmiş duvarları rahatlık hissi ve banyoya yaratmak - arıtma. dekoratif sıva ile Koridor klasik tarzda en iyi gelenekleri yapılacaktır. bitirmek Bu tür aynı zamanda çeşitli şirketlerin ofisler için seçilir.

Dekoratif cephe sıva, hemen hemen her zaman olumlu yorumlar olan, aslen dış işleri gerçekleştirmek için yardımcı olur. Bu malzeme, taş, kum, tekstil, yün, deri, kadife ve diğer yüzeyler taklit edebilir.

dekoratif sıva kullanımının ekonomik yararları hakkında yorumlar

konu ile üstünkörü bir tanıdık dekoratif sıva çok pahalı olduğundan, görünebilir. Gerçekten de, müşteri örneği, duvar kağıdı veya geleneksel bir boya için, daha çok bunun için ödeme yapar. Ama dekoratif sıva, yorum dayanıklıdır ve her beş yılda değiştirilmesini gerektirmez, çeşitli forumlarda bulunabilir. Daire sahipleri sık sık değişiklik beğenmezseniz, onları seçeneği için uygundur.

Müşteriler dekoratif sıvalar uzun süreli kullanımı duvar kağıdı kullanımından daha avantajlı olduğuna inanıyoruz. Örneğin, 18 m2 bir oda alanı için 5-6 sıvı kepçeler 20 litre her gerektirir. malzemelerin toplam maliyeti kabaca 9000 ruble artı verniktir. Son fiyat odasında onarım öncesi bağlıdır duvarların uyum, ancak bu prosedür gerekli ve yapıştırma duvar kağıdı edilir.

Böylece, makalesinde verilmiştir yorum bunlardan dekoratif sıva, daha uygun barındıran, sevecen bir ortamda değil çok sık değişiklikler olduğunu. Bu durumda, malzeme ödenmiş olacak ve önümüzdeki yıllarda müşterileri memnun edecek.

dekoratif sıva "kabuğu" Müşteri yorumları

yaratıcı davranın eğer Onarım, ilginç egzersiz olarak kabul edilebilir. Dekoratif sıva "bark", her zaman pozitiftir ustanın yorum odadaki en cesur fikirler gerçekleşmesi için büyük bir kapsamı ortaya koymaktadır.

çoğu durumda müşteriler bitirenler sonucu memnun. Ama istisnalar da var. Nadir durumlarda, birkaç hafta duvara sıva "kabuğu" uygulanmasından sonra uzun sığ çatlaklar vardır. Bu durum malzemenin hakkında olumsuz değerlendirmeleri ortaya çıkması için temel oluşturur.

sıva yüzeyi kısmi çatlama çeşitli nedenlerle oluşabilir. Bu malzemenin çok kalın bir tabaka olabilir. Bir "kabuğu" Açık tahıl yüksekliğine duvarından uygulanmalıdır, bu boya uygulamadan önce malzemenin tam bir kurutma sağlar. Çok kalın bir tabaka, böylece bitirme süresi arttıkça, daha uzun bir süre boyunca en uygun özellikler elde edilir. hızla onarımı tamamlamak ve para almak isteyen niteliksiz bitirenler, teknolojinin doğru uyulmasına dikkat olamaz. bu ihmal ve çatlak sonucu oluşur.

sıva tabakası bütünlüğünün kaybının bir başka nedeni zayıf baz uygulanabilir, yani, "kabuk" tuğla veya beton ile birbirine geçmemiş. Bu durumda, ana çekiçle duvarlara vurmak olabilir. içi boş bir ses varsa, o zaman bir boşluk ve tabanından taşındı malzeme yoktur. Bu durumdan tek çıkış yolu dekoratif sıva tamamen kaldırılması olduğunu. prosedür hoş olmayan ve pahalıdır. Küçük çatlaklar taneleri olmadan sıva kapsayacak şekilde can. Nedenle, malzeme ovmak için gereklidir.

Böylece, bütün bitirme malzemelerinin en çekici biri dekoratif sıva "kabuk" dir. Bu malzemenin Yorumlar hemen her zaman pozitiftir. Ürüne olumsuz tutum nedeni onunla çalışmanın teknolojiyle uyumlu bir başarısızlık olabilir.

oturma odasında ipek dekoratif sıva kullanımı ile ilgili Müşteri geribildirim

Geleneksel olarak, bütün aile için bir toplantı yeri, oturma burada ve arkadaşlar ve iş arkadaşları davet edilir. Bu durum odanın önemini göstermektedir. Genellikle oturma odasında düz duvarlara, sadece hayal ve eğik açıları hatta profesyoneller için çok zordur duvar kağıdını asmak. bu durumlarda yardımcı olmak için ipek dekoratif sıva geliyor. Bu malzemenin Yorumlar çoğunlukla olumlu. Doğal elyaflar veya yapay ipek benzeyen Onun ilginç yapısı, duvarların usulsüzlük ve kusurları gizler.

malzemenin kullanımı nedeniyle çevre açısından güvenlidir. Alçı bileşimi, boyalı selüloz, poliester, pamuk ve ipek lifleridir. Antistatik maddeler duvarlarına yapışmasını önlemek için toz. Bileşim bunun yüzeyinde küf oluşumuna eğilimli değildir.

Görünüm ipek sıva bazı ev kadınları böyle çekici olması arzu yaratır mutfakta duvar. Ama onarım yapım sakinleri uzun süre herhangi bir tatsız kokular odasında saklanır görüyoruz. Bu malzeme üzerinde bir olumsuz geribildirim oluşturur. sıva özel bileşimi kolayca tüm kokuları emer sağlar. Mutfakta, bu özellikle fark olur.

Böylece, dekoratif ipek alçı mutfak ve banyolar için tasarlanmamıştır.

"San Marco" dekoratif bir sıva satın almış müşterilerin Yorumlar

Bugün bitirme malzemelerinin piyasa üreticilerinin bir çok karşılayabilir. Bunlardan biri "San Marco" dir. hep hevesli yorum bunlardan Dekoratif sıva, sadece şirketin alanlarından biridir.

memnun edecek malzeme uygulamasından kaynaklanan duvarların özel yüzey dokusu, hatta en ana şımarık.

Mutfakta dekoratif sıva kullanımı ile ilgili ev kadınları Yorumlar

Kural olarak, kendileri için en rahat yer poz mutfak kadında, bu nedenle güzel bir doku ile çeşitli malzemeler kullanmak eğilimindedir. Birisi dekoratif sıva masaya önlük için mükemmel olduğuna karar verir. Bir eleman gerçekten iyi görünüyor, ancak küçük girintiler toz uzun süreli kullanım duvarın görünümünü bozulmaya başladığına hangi yerleşir.

O iyi bir fikir olduğunu olmadığı sonucuna varılabilir mutfakta dekoratif sıva. Bu genel olarak olumlu üzerinde Değerlendirme, ancak evin bazı yerlerinde kullanımı istenmeyen bir durumdur.

Banyoda dekoratif sıva sakinleri Yorumlar

Banyoda Kez gri fayans bitti. Bu malzemeyi değiştirmek için bugün dekoratif sıva geldi. doku ve renk çeşitli alanını genişletmek yardımcı olacaktır.

Bazı ev sahipleri banyoda dekoratif sıva kullanımı hakkında olumsuz konuşur. Bu en sık malzeme uygulama teknolojisinde bozuklukları ile ilişkilidir. Son aşamada duvarları yüzeyi üzerinde aşırı neme karşı koruma için özel yapılar ele alınmalıdır. Ancak bu durumda tek olumlu yorumlar olacaktır banyoda dekoratif sıva, güvenli yapacak ve yıllarca sahiplerini memnun etmek. Evet, ve sadece iyi olmak için sabırsızlanıyoruz.

Yukarıda verilen yorumlar bunlardan Dekoratif sıva, uygun, pratik, dayanıklı ve çekici bitirme malzemeleri ile ilgilidir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.