Haber ve ToplumÜnlüler

Dasha Shi: fotoğraflarla biyografi

Dasha Shi skandal TV sunucusu olarak tüm bilinmektedir. Şöhret onu göstermek "kötü biri" getirildi. Çok parlak ve ilginç bir kişilik Dasha Shi olduğunu. Biyografi kızlar ona hayran birçok ilgilenen. Onun hakkında ve makalede ele alınacaktır.

Her şeyi bilin ...

Tüm bilinen skandal TV sunucusu şovu "kötü bir" uzun ilgi - Bu konuda daha fazla bilgi edinmek istiyorum. Aslında, bir genç kız oldukça ketum bir kişilik. Ah özellikle Dasha halka teşhir etmemeyi tercih onun kişisel hayatı hakkında internette çok fazla bilgi, yok. basına verdiği mülakatta, o şok ve zaten kurulmuş görüntüyü korumak için, şaka sever. kıza seyirci ilgisi sadece sürekli büyüyen gibi, bugün Dasha Shi tüm kartlar ortaya koyuyor.

Dasha Shi - değil Dasha Shi?

kızın gerçek ismi - Shilov, onun adı Darya Leonidovna olduğunu. Onun takma televizyon yükümlüdür - ona yeni televizyon programında tanıtımı için parlak ve çekici isim ortaya attı. Orijinal bir fikir her konuda bunu değiştirmek olduğunu söyledi edilmelidir: vb Dasha Shi, Lice Daria Dasha IPN ve. Ama yönetmen hava, "Dasha Shi" ve sol gitmeden önce ikinci baskısında değiştirmeye unuttuğu için. Onun takma kökeni hakkında gazetecilerin sorularına kız kendini şaka sever de, örneğin, o sadece kedileri yuhalamalarını sevdiğini söylüyor. Öyle ya da böyle, ama buna popülerlik kazanmıştır bu isim altında idi.

Dasha Shi: biyografi

Memleketi Dashi o 28 Ocak 1987 tarihinde doğdu Lviv vardır. çocukluğunu geçirdiği yerlerde, o orada okudu ve çalışmaya başladı. o çok yakın kiminle Natalia Shilov, - Dasha bir yerli yaşlı kız kardeşi var. o Dasha söylediği gibi, çocuk gibi, genellikle mücadele ve kavga rağmen. Dasha bir elbise ve ayakkabı kardeşi almaya sevilen ve sonra banyoda ondan gizlemek ve veliler onun küçük kızı için ayağa kalkmak zorunda kaldı. Büyürken, kızlar genellikle eklem fotoğraf kız kardeş basında görülebilir, çok samimi oldu. Adı Yılmaz anne küçük belirtti Hakkında fakat annesinin sık sık (o şimdi Kiev yaşıyor) onu ziyarete gelir, ama papa ile, o nadiren görür söylüyor.

Özellikle o fizik sevdim ama konuyla ilgili ve o üçlü değer, Lviv okul numarası 69'da skandal TV sunucusu inceledi. O ezik değildi, ama daha ziyade tam tersi. Kendisini söylediği gibi onun okul yıllarında, o Arkadaşlarınızla Oynaşman sevilen, örneğin, onlar penceresinden bir ipte sırt çantası sınıf arkadaşı üzdüm, bir zamanlar küçük parçalar halinde arkadaşları ile tüm defterleri kırdı. Valentine de (o Dasha aynı okulda okumuş) Vitaliyu Kozlovskomu yazdı. Ama patlayıcı karakteri rağmen Dasha yüksek eğitimini tamamladı.

"Kötü + 1" ya da nasıl her şeyin başladığı

Bir TV sunucusu olmadan önce, Daria Chi çalışmak için yeterli zaman vardı. Kimi o sadece değildi: Televizyonda bir mal, satıcının, stilist, vb o yakınları ile düzenlenmiştir 2011'de, çalışmaya başladı .. O gizlemedi. zamanda adı Yılmaz kardeş gösterinin yapımcısı ve onların el denemek için onu davet etti. Yani hepsi başladı. Yeni programı sayesinde yaygın tanınabilir, iyi bilinen bir kişilik - Dasha Shi. Biyografi, kızın fotoğraf onun tüm hayranları ilgilenmeye başladı. Ama iş sadece 2 yıl sürdü. Hayatımda bu aşamaya hatırlatarak, küçük bir kız şikayetçi. Ben gece hayatı sipariş pall yüzden, haftada üç gün çalışmak zorunda. Bir elbise o genelde şimdi onları giymek istemez ki yorgun. fanlar aktif bugüne kadar Dasha ve sosyal ağlara yazma rağmen çocuklar her zaman, bir güvenlik görevlisi olmuştur bulunmaktadır. iş gezileri bir sürü vardı. Dashi göre, en iyi o şimdi trende o uyur.

Proje basınında tartışma bir sürü neden oldu ve Dasha Bakım, gebelik Dashi eş ana bilgisayara bir argüman söylentileri çeşitli vardı. Ama en Shi göre, o uzakta gece kulübünde gece geçirmek ve onun yerine yorgun aynı hakkında şakalar yıl için, çünkü bir şeyi değiştirmek için bir ihtiyacı hissetti. O ilerlemeye karar verdi ve onun 27 doğum günü belirterek, o projeyi bırakır söyledi.

yeni başlattı

göstermek ek olarak "1 + kötü" skandal TV sunucusu diğer projelerde elini çalışır. Dasha hayatı ve siyasi kariyerinin bir süre oldu. Dasha partisi "Geleceğin Ukrayna" listesinde iki numara, ama işe yaramadı: 2012 yılında, o siyasete girmeden söyledi. O bütün bunlardan sonra çok dağınık olduğuna karar. Birlikte kardeşi Nataley Shilovoy ile onlar Dasha Yönetici rolünü hizmet programı "Trump otobüsü" yarattı. Ayrıca Shilov kardeşler televizyon için reklam, proje ve programların filme yapan kendi üretim Beloesuhoe yarattı.

Kişisel yaşam

Onun kişisel yaşam Dasha reklamını yiyor, ama sadece gizleyemezsiniz. onlar kız göre, iş yerinde ve iş gezilerine birlikte vakit geçirdi ve her ne kadar eski bir co-host Leshey Durnevym ile bir ilişkisi atfedilen ilk kıza anda, aralarında hiçbir şey yoktu. Dasha Alex, horlama horlama ve o tiksinen espriler. Zaman zaman basında yeni adamları söylentiler bir TV yıldızı ve Dasha Shi evli nihayet geçen yaz vardı. Hayatının bu gerçeği rağmen o saklamaya çalışıyordu. Bir kaç hafta onun kişisel hayatı hakkında gazetecilerin sorularına düğün öncesi, o genç adam o yok cevap verdi ve ilişki henüz ilgilenmiyor sahip olması ilginçtir.

düğün kendisi ailesi ve arkadaşları dar bir daire içinde, gizli düzenlendi. Yaklaşık gizli tören lokantacı gevezelik etti Dmitry Borisov başlığı ile, dövmeler iki elin onun Instagram fotoğraf yerleştirerek: "tebrikler Mutlu ol, Dashunka ve Dmitri" dövme göre bu tartışmalı eski lideri olduğu netleşti kez. Zamanla, Daria gerçekten evli olduğunu onaylamıştır. Seçilmiş kişi Dasha Shi On az biliyorum - Adını o da, Dasha gibi dövmeler, hayranıyım Mitya edilir, ama adam herkese açık değil. Bazen yeni yapılan çifti laik partiler görülebilir.

Ve Boş zamanlarında ...

Zaman zaman gösterişli eski lideri karıştığı skandalları hakkında yeni haber var. Yani o bir taksi şoförü, yeni bir roman yenerek ile yatırılmaktadır. Ama herkes gibi, Dasha Shi öncelikle bir kişi olarak algılanmak istediğini. Kendi ilgi ve hobileri vardır ve boş zamanlarında, iyi dinlenmesi tercih ediyor. sevdiği İşler arasında özellikle bir ev için alışveriş, alışveriş turları ayırır, o arkadaşlarımla gülmeye seviyor. En sevdiği içecek - huş özsuyu. Dasha çok seyahat etmek istiyor, her şeyden önce New York ve Meksika'yı ziyaret etmek istiyor. Ve son olarak, arzu Dashi tüm hayranları için Shi ve sadece: "Hayat deli daha fazlasını yapması gerektiğini, böylece kısa"

Dasha Shi yaklaşık 5 gerçekler

  • 12 dövmeler - vücudu üzerinde. Öncelikle o okulda hala biriken parayı varken yaptı. hatta kendi baba sadece bir tanesi bilir, kız göre, o çok ciddiye dövme ifade eder ve ekranda koyar.
  • Onun ilk işi, yaş 18, - parfümeri ve kozmetik satışı. Ve boyamak ne kız sevmez?
  • Gerçekten bu kadar yüksek büyüme Dasha Shi mı? Ortalama kızın büyüme -. 165 cm çerçeve Dasha Shi çünkü her zaman giydiği dev topuklu, yüksek görünüyor.
  • Koca Dasha Shi adı Mitya.
  • Favori hobi - pişirme tatlılar.

Dasha Shi, makalede görebilirsiniz fotoğraflar, hep etrafında geçerek, olumlu sızar. Biz her zaman çok neşeli ve aktif bir insan olmak istiyorum!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.