ModaGiysi

Çocukların Kış tulumları - şiddetli soğuğunda güvenilir koruma

Bugün, hiç kimse herhangi bir yaştaki bir çocuk için en güvenilir ve çok yönlü giyim bir tulum olmasından hakkında iddia ediyorum. Çocuk gardırop konusu birkaç stilleri ve farklı renklerde olduğunu. Bu yüksek kaliteli, çevre dostu malzemelerden yapılmıştır. giyim bir çok ihtiyaç duyulan parça seçimi, çocuğun yaşına, mizaç ve veliler tadı bağlıdır.

Nasıl çocuklar için gerekli tulum seçilir? Piyasada Kış modelleri bugün çocuk giyim yerli ve yabancı üreticileri bulunmaktadır. Bugün, tercih edilmesi gereken, bir daha iyi olduğunu anlamaya çalışalım.

herhangi bir alt tulum su ve kir itici, nefes alabilen ve soğuğa dayanıklı kumaşlar yapılmıştır son kat. yapılmış bir yıl üst katman takımdan kadar bebekler için karışık lifler bu yaşta bir çocuk arabasında yürür ve onun kutusunun koruma altında olması nedeniyle - pamuk ile karıştırılır.

Çoğu zaman, çocuk kış tulum pamuk jarse kaplı. yaka, davlumbaz, manşet yaygın olarak kullanılan polar için - sentetik yün, nem emme ve iyi ısı korumaz.

Aşağı bebek giysi kullanılan dolgu polyester, yün, hollofayber, kaz ısınma için.

kış transformatörleri - bebeğiniz hala gitmezse, o zaman çocuklar tulum için en uygun olanlardır. Bu model kolaylıkla çocuğun temiz havada uyumak rahat olacağı bir torbaya dönüştürülebilir. Bu çağda için tulum tüylerini, polyester veya Pöstekimi seçmek daha iyidir.

Birkaç on yıl boyunca, birçok ebeveyn çocuklarının Fince tulum satın almayı tercih. Bu giysi Kış modeli tüm dünyada popülerdir. Bu şaşırtıcı değildir - Eğer çok kaliteli kıyafetler almak nispeten düşük fiyata.

Böyle bir takım onlara konfor ve hareket özgürlüğü verir çünkü - Böyle yeni bir şey sadece anne değil, aynı zamanda çocuklar sevinirken söylenmesi gerekir. En genellikle modern hafif ve sıcak malzemelerde kış giysileri Fin üreticileri (Thinsulate, hollofayber, Izosoft, Fibertech veya fayberskin) içinde dolgu maddeleri olarak kullanılır. Sentetik dolgu korkar olmamalıdır - soğuk dayanıklı olan, çocuk hareketini kısıtlamak değil, ve ürünün şeklini muhafaza eder. Finlandiya'da üretilen en popüler tulumlar, popüler markaların "Reima", "Lassie", "Kerry" nin ürünleri olarak kabul edilir.

Şirketin ürünleri "Reima" çocuk Rus pazarında lider konuma sahiptir kış giyim. giysinin dolgu maddesi - poliamid. Bu marka giyim geniş bir koleksiyon. "Reima" tepelerden gelen aktif ve neşeli çocuklar için oluşturulan Kış çocuk tulum, bir salıncak binmek. Bu giysi büyük avantajı - rüzgar su geçirmez, güvenilir bir koruma, "nefes alabilen" bir malzeme. Tüm modeller yansıtıcı detaylar var.

Çocuklar için modern tulum - kış ya demi - soğuk, rüzgar ve nemden çocuğunuzu koruyacaktır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.