GüzellikCilt bakımı

Çocuk adları ile Dövme: dokunmadan gelenek veya geçici bir heves?

tüm gelenlere Şu anda elimizdeki Sanat çamaşırı boya. Herhangi bir modern şehirde, dövme salonu, makul bir fiyata onun fikirleri herhangi müşterinin cilt koymak için istekli oldukları ustası vardır. Son yıllarda giderek daha popüler, kelimelerle bir dövme kazanıyor. Aralarında çocuk adları ile dövme olduğunu. İster böyle bir dövme yapmak için? Biz "artıları" ve tartışmak "eksileri".

Bir çocuğun adı ile Dövme - neden?

İyi bir dövme sanatçısı diye bu rakamı ve ne o dövme istiyor neden seçtiğini tartışılmakta olan başka skeç, her müşteriyi sorar. Çoğu zaman vücut sanatı vücut dekorasyon veya velisi olarak değerlendirmiştir. İlk durumda, desen her zaman anlam ve açıklama bulunmamaktadır. Ama ideolojik dövmeler biraz daha karmaşıktır.

Ne çocuk adları ile bir dövme yapmak veliler motive eder? Çoğu zaman bu, onlarla gurur çocuklarınızın sevgidir, arzu yavru ile kişisel ilişkiyi vurgulamak için. Eğer dövme salonunda bir oturum için kayıt önce tüm bu olumlu dürtüler ve duygular, ama, gerçekten bir dövme isteyip düşünmek? Ayrıca daha geleneksel yöntemler aile değerlerini vurgulamak vardır -, cüzdanınızda bebek fotoğrafları giymek masaüstü ya da telefon ekran koruyucu onlara boyalı resim yükleyin. Eğer modu ve kamuoyunun muhtemel reaksiyonu dikkate alınmaksızın çocuğu için sevgi ifade ve kişisel olarak sizin için en uygun seçeneği seçmek istiyorum nasıl düşünün.

Kayıtlı dövme için Moda

çocuk isimleri, eşler ve arkadaşlar ile Dövme bugünün toplumunda inanılmaz derecede popülerdir. Genellikle bu görüntüler giyilebilir çok ünlü insanları seçiyor - şov dünyasının ve sinemanın yıldız. Aralarında - David Beckham, Anzhelina Dzholi, Christina Aguilera, Vera Brezhnev, Ksenia Borodina ve diğerleri. Çoğu zaman, fanlar taklit veya örnek idol esinlenerek isteyen, "bir yıldız gibi" dövme yapmak. Ayrıca, bir arkadaş elinde başka dövme "bebek isimleri" görür ve bunun yapılması için bir fikir döner. arkadaşları ve ünlüler bizi "öğretmek" ve dövme daha kötü alışkanlıkları çünkü tüm bu, genellikle iyi bir fikirdir. Eğer bıkmak yok ve hayatı boyunca memnun edecek o cildinizin resmin üzerine koymak istiyorsanız, sadece kendi başlarına bir dövme yapmak. istediğiniz yapın diğerlerinden negatif veya pozitif geribildirim dinlemeyin.

Çocuğun adı ile Dövme: ve fotoğraf küçük

Çocukların anımsatan kolay seçenek dövmeler - Bir etiket adı. Bu durumda, böyle bir dövme gerçekleşmesi için, herhangi bir yazı tipi ve renk seçebilirsiniz. yazma dili hakkında da düşünün. Diğerleri, tam tersine, daha gizemli ve ilginç hale Bazı Rus isimleri, İngilizce transkripsiyon gülünç. Çocuğunuz yeterince eski ve yazma biliyorsa, onun el yazısı tarzında bir dövme yapabilirsiniz. çocuk adları ile Dövme genellikle doğum veya çizimleri tarihine tamamlanmaktadır. Bu kategorideki görüntüleri çok farklı vardır: annelik ve çocukluk sonsuz sembolü karmaşık işaret ve tılsımlar için.

dövme için yer seçme

Eğer vücudunuzun herhangi bir dövme süslemek için yapacaksanız, etrafında görülebilir mi istediğinizi düşünün? Bazı durumlarda bu bir prensip meselesi. Örneğin, bileğinde bile zararsız bir dövme "Çocuğun Ad" belediye kuruluşlar veya sert kıyafet benimsedik ticari şirketler istihdam önleyebilir. Çoğu zaman, çocuk isimleri kol veya sırt üstü yerleştirildi. Ancak, tüm müşterinin fantezi dövmeciye bağlıdır. Kimse bacak veya bel alanı üzerinde bu önemli yazıt yerleştirmek için yasaklamaktadır. Bazen bu dövmeler yapmak ve boyun veya göğüs üzerinde.

Çocukların Dövme - bu sadece yazıt olduğunu

Her iki diğerleri için vücut aşka daha ilginç ifade çocuklar ve isimleriyle takviyesi dövmeler? Ayrı tarz bir portre dövme olduğunu. fotoğrafları ve çizimlerden eskiz derisine Bu uygulama. Ancak, portreler konusunda uzmanlaşmış iyi bir dövme sanatçısı bulmak için dikkatli olmak, hatta büyük bir şehirde, o kadar kolay değildir. Bulunan sanatçının gerçek iş fotoğraflara bakıp ondan sonra portre dövmeler bireysel gelişim razı emin olun. Daha basit, daha az ilgi seçenek - Bebeğinizi gösteren herhangi bir karakter seçin. sevdiği oyuncak grafik gösterimi, yıldız işareti veya çocuğunuz ile ilişkili olabilir başka bir şey: Bu her şey olabilir. onun anlamı değil herkesi gerçekleştirmek, ancak tutucu Başardı bundan sonra asla unutmayacağım, çünkü bu dövme çekici. Ancak taraftan dövme "bebek isimleri" (birkaç çocuklar varsa) zarif ve şık, ve her zamanki liste bekliyoruz. Bazen hatta çok karmaşık yazı tipleri ve ek süslemeleri gerek yoktur. Ve bazı insanlar sevdiklerinin doğum tarihlerini sınırlamak için tercih edersiniz. Sadece yakın insanların ailesine bunların anlamını anlayabiliyorum - Bu dövmeler de birkaç "gizli" dir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.