Sanat ve EğlenceLiteratür

Irina Volchok ve onun kitapları

Şaşırtıcı kaderi, güçlü ve sürekli karakterler, üstesinden yeteneği beklenmedik bir gelişme ve beklenmedik şeyler - tüm kitapların Irina Volchok okuyucuları sempatisini kazandı. Ve şaşılacak. Yazar sıradan insanların, aramızda yaşayanlar hakkında yazıyor. Bu farklı insanların akıbeti hakkında hikayeler.

Yaratıcılık Irina Volchok

Kitaplarından kahramanları - gerçek kişiler, gerçekten samimi, coşkulu çalışmak, gerçekten gibi başkasına pahasına tasarruf yoktur. Kısacası, yaşam yak. Birçok okuyucu Yorumlar bir şey paylaşmak: saflık, iyilik, yaşam için sevgi, aşk insanlar için - yani bu konular bir kişinin hayatında yazarı Irina Volchok etkileyen son yer değildir.

Kitaplar basmakalıp klişeler ve espriler olmadan, okunması kolay tarzı ve dili son noktayı vardır. Hangi şaşırtıcı değildir. Volchok Irina - Tanınmış gazeteci. Nedense o gizli kalmayı tercih. yazarın aşina olan herkes, saygı ile onun isteklerine aittir ve onun hakkında internette bilgimiz yok.

Biz anlayışı ile bu tedavi edecek ve gizli kalır bilinmeyen Irina Volchok, biyografi ve özel hayatı kalmasını isteyen merak olmayacaktır. Biz oldukça hızlı popüler hale gelmiştir bir düzineden fazla büyüleyici kitap yayınlamış bu olağanüstü yazarın yaratıcılığını keyfine varacaksınız.

en iyi kitaplar

Irina İlk maç 2005 yılında yayınlanmıştır. Eleştirmenler bu yazarın eseri klasik aşk sözleri atfetmeye zor olduğunu belirttiler. Yazar, şaşırtıcı doğru ve canlı bir şekilde olayları açıklar ve ortaya koyduğu gibi dahiyane okuyucular ince psikolojik yönleri ile iletir. Büyük olasılıkla, bu aşk şiirleri ve değil aşk hakkında kitaplar. dünyaya Ah büyük aşkı.

Tabii ki, bütün hikayeleri Iriny Volchok büyüleyici ve uyanış hayatında her zaman iyi olduğunu umuyoruz. Tüm kayıp değildir ve doğallık ve samimiyet, iyilik ve açıklık takdir insanlar var. Plot, beklenmedik bir sonuç, köpüklü mizah, okurlarına Irina Volchok verir hikayeleri doğasında tarzı bir dokunuş ile.

sadece yanıtları hayran toplandığında yapın. Ancak bazı kitaplar hala değerlendirmeleri en yüksek sayıda attı.

"Litho rüzgarlı"

Kitap ailesini ve ağabeyi kaybetmiş bir kızın hayatı hakkında anlatıyor. Zoe yalnız yetim yeğenleri oldu. Ve o anneleri için yemin eder. korkunç bir trajedi sonrasında bilinen başarısızlıkla ebeveynleri ile birlikte yaşayan kız, ailesinin bakımı almıştır. Şimdi en önemli şey - Çocukların gelecek sağlamak için.

yirmiüç yıl anda, o onun kişisel yaşamına son verdi. Zoe herhangi bir iş alır. Ve bir kez Paul gördü.

Irina Volchok, onun karakteristik iyimserlikle, kahramanın aşk zor hayata yapabilir ve Vera ağır trajedi ile okuyucuların hayatta kalanlara memnun etmek yerine, gelecek için umut.

"Bütün insanlar - iyi"

Kadınların payı aşağılanma, sefalet ve adaletsizlik çok düştü. Onun kısa hayatı boyunca, o insan kötülük ve kin çok acı çekti. Ama Natasha hayata küsmüş vermedi. O sadece bütün talihsizlikleri ne suçlu inanıyordu - kendini. Ama Natasha yardım etti ve onun hayatını değiştirdi insanlarla tanıştım. Ve o bütün erkekleri biliyordu - iyi.

"California'da, hiçbir donma yoktur"

Irina Volchok yirmi yıl içinde uzun aşk hakkında alışılmadık bir roman yazdım.

O - Başarılı yazar, onu yıllardır eziyet tutku aşkını hakkında bir kitap, yazdı. O, saplantı kurtulmak tüm hayatını unutmak aşk olsun olamaz. O - düzenleyicisi yayınlama. O bir romantizm romanının taslağını getirdi. O okur ve olayları, onu bilenler öğrenir. Ve bu mümkün olduğuna inanamıyorum.

"Alien Gelin"

Yazar Irina Volchok kez daha gerçek aşkın ne olduğunu gösterir ve Büyük defter, tüm bilinen gerçekleri doğrular -. para değil mutluluk içinde "

Birçok kız bir milyonerin hayatlarının hayal ediyorum. Ama ne erkekler? Evet, onlar zengin gelinin hayal olur. Ve emin kusursuz platin sarışın olmak. Mark bu hayal. Ama güzel bir hayat ihmal bir "sosyetik" rüyaları ve il Xenia değildi.

Ama kendi seçtiği banka hesap tüm eksiklikleri kaplı. Parlak bir gencin zaten o gelinin çeyizi elden nasıl biliyorlardı. en iyi arkadaşı Alexis görünümünü - Ama kimse hesapladı. Hangi Mark aksine hayran Susie bir banka hesabı ve çok mal sahibi-Fidget değildir.

"Elit. "Aşağıya bak

roman "elit" bir hayattan dramatik aşk hikayesinin hikayesini, tam olarak nasıl zengin ve nüfusun çok şanslı bir parçası söyler. Fakat birkaç kişi dışında sadece parlak ve seksi gelen ve "toplumun cream" içinde olduğunu yolunda gitmiyor biliyorum. Tutkular ciddidir. Birçoğu sadece görünümü ile işgal edilmiştir. kocası olan biri, sabahtan akşama kadar "iş yükseltir".

Çocuklar yüksek ücretli hemşireler, governesses bırakılmıştır. mürebbiye İskender tarafından roman kahramanı gibi görünecektir Ve eğer şanslıysanız. Sonuçta, herkes hatta bir maaş için, başkasının çocuğu bitirmeyi çok mümkün olacaktır. Ve herkes bir öğretmen ve az insanın yakın dostu olabilir. Ve bazen kendi ebeveynlerinden korudu. Aksi takdirde, sorun olmuyor.

Kendi çocukları - yazar dikkatli ve şefkatle bazen para ve sınırsız güç en önemli şey gölgede gerçeği objektif bir görünümüdür, çocuk temasını yükseltir. Çocukların, adanmışlık aşk üzerine romanında çocuk yaşam için sorumluluk (yukarıdaki kapak fotoğrafını) Irina Volchok söyler.

"Sessiz havuz"

Modest Faith öğrencilerin psikolojisini öğretir ve o insanlar hakkında her şeyi bilir eminim. Bir çocuk olarak, sade hissettim. Sadece bir düz kadın. Ve annesi ağladı o kadar çirkin. O, güzel bir kadın olmak istedim o "sıradan" olmak istedim. üzülüyorum kalmamak için, onlar uğraşma ve geriye bakma.

Ve o güzel oldu. Hayır. Bu başka bir başyapıt değil "çirkin ördek." Bu bir kitap gurur ruhun gücü hakkında. akışıyla gitmiyor olağanüstü bir adamın, Hakkında, koşullara tabi değildir ve o kendi kaderini yaratır.

O onun gerçekçi hikayeleri Irina Volchok için savaşacak gücü ve isteğini vermek umut ve güven "hızlı yakalamak" vermek yapabiliyor. duygu ve okuyucuların deneyim dolu Kitabı değerlendirmeleri. yeniden okumak istiyorum kitaplar. kitaplar Irina hayatın nadir enfeksiyöz aşkı. "Sessiz havuz" - o kitaplardan biri.

"Ana ödül"

O, bir diplomatın bir ailede büyüdü o on yedi yaşına kadar yaşadı İngiltere, mükemmel bir eğitim aldı. O doğduğu ülkeye döndü ve onun sevgisini bir araya geldi. yeni evliler kaza ile konvoy. Julia dul haline geldi. Kocasının ailesi taşındı ve o yetimhanede bir köyde öğretmen olarak çalışan, prestijli üniversite öğrencisidir.

Onun büyük endişe kocanın ailesi. Ama unutmak, Julia'nın kafası çalışmıyor tasarım yarışması ve rüyalar katılmaya gider. Onun rüya bir dikiş makinesi kazanmaktır. Ama kader başka türlü karar verdi. Ana ödül deniz seyir bilet oldu. sadece onun oyuncuların düşünen bir okul öğretmeni nedir?

Ama in-law yaşam deneyimi sagacity çok erken bir kız hayatını terk fark eder. O genç ve güzel bir aileye ihtiyacı var. Ve başka nerede bir kocası, ancak bir seyir bulmak için?

Diğer yazarın kitapları

  • "300 gün ve hayatının geri kalanı."
  • "Temizlikçi King David."
  • "Gurur feministler lanetlenmiş."
  • "Gökyüzünde Pie."
  • "Benim annem olacak."
  • "Iyi kız için Tuzaklar."
  • "Melankoli eğilimli Zavallı kadın."

Okuyucular içtenlikle yaratıcı yazar sadece aşık sayısız incelemelerde yazılır. hayat durumlarında, gerçekçi karakterler bu yazar kayıtsız kalması mümkün değildir beri.

Irina Volchok duyguları, şüphe, endişeler hakkında erkekler ve kadınlar, yaklaşık hayatı hakkında insan ilişkileri, yaklaşık inandırıcı yazar. Okuyucular, iyi ve parlak okuma için yazara teşekkür ediyoruz ve onların harika kitaplar memnun etmek devam etmek istiyorum.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.