ModaGiysi

Boya kot nasıl kaldırılır: adım kılavuz adım

boyada favori pantolon lekeli, birçok kişi yanlışlıkla güvenli şekilde imha edilebilir inanıyoruz. Bunlardan en umutsuz sen nokta yüksekliği izin veriyorsa, şort yapmaya karar verirler. Ama ben, bu boya kot kaldırma hakkında daha fazla bilgi edinmek için başlangıçta çok radikal bir yol olduğuna inanıyoruz. Eğer hiçbir şey ilk seferinde ne varsa bu durumda, üzmeyin, birkaç yöntemleri kontrol etmek gereklidir.

Yani, boya kot nasıl kaldırılacağı en yaygın yollardan biri, özel temizlik maddelerinin kullanılmasıdır. parmaklarınızın çözücü mevcut bir nokta dökün: uygundur, örneğin, mağaza işçileri arasında popüler sıvı sayı 646. sadece ara sıra hafifçe her iki tarafın ağır aynı araçta batırılmış bir bezle lekeyi silin, yalnız 20 dakika boyunca kot bırakın. Sonra ılık su ve deterjan veya şeylerin rengi için uygun olan bir leke çıkarıcı bir soluk leke ihtiyaç dikkatlice boya ile yer ovmak korkmayın. Bu arada, sadece taze için, henüz noktalar kurudu değil bu yöntemi kullanmak gerekir.

Aynı şekilde, benzin, gazyağı, uyat ruhları, terebentin kullanarak kot favori çifti geçmeyi de deneyebilirsiniz. Bunların her biri mürekkep seyreltilmesi ve bunun yüzeylerin temizlenmesi için kullanılır. Yukarıdaki saflaştırma yöntemlerinin herhangi bir arzu edilen ise, derin buhar nefes ve saflaştırılmış bir şey de tamamen kokunun elde etmek için birkaç kez yıkanması gerekir.

Ama çözücü maddelerin kullanımı - tek yöntem boya kot kaldırmaktır değildir. Zaten lekelerde kurutulmuş önünü çalışırsanız, sonuç şeyi mahvedecek: yeri anlamak etmeyen, halodur olacak içinde. Eğer bir bıçak ya jiletle kaldırmak için deneyebilirsiniz kot şeylere sertleşmiş boya, biz kumaş zarar vermemeye çalışarak çok dikkatli hareket etmek zorundayız. Ama kumaş temizleme noktada daha hırpalanmış bakacağız sağlamak için hazırlanacak gereklidir.

işler kirli olduğunda arada, yağlı boya ile kot boya kaldırmak için oldukça basit ve popüler yolu yoktur, çünkü sen bile, bir çözücü için mağaza çalıştırmak zorunda değilsiniz: normal ayçiçeği yağı ile ıslatılmış pamuklu çubuk ile dikkatlice lekeyi temizlemek için yeterlidir. Hareket merkezine doğru leke kenarlarından uzağa yönlendirilmelidir. petrolden elde edilen A, örneğin, genellikle bulaşıkları yıkamak aslında herhangi Yağ sökücü kaldırmak için kolay olmalıdır.

Eğer ilgileniyorsanız lekeleri gidermek saç boyalarından, o zaman donanım mağazaları lekeleri çıkarmak için özel sabun satmak bilmeli. Onun yardımıyla, taze boya türetebilirsiniz. Eski oyulma kirliliği biraz daha uzun olacaktır:% 3 hidrojen peroksit çözeltisi,% 9 sirke nokta doldurun. en azından bir yarım saat bırakın ve daha sonra basit bir çamaşır makinesinde madde yıkayın.

Bu riski istemiyorsanız Ama eğer, o zaman kuru temizlemeciye kot taşımak daha iyidir. tam Orada kirliliğinin yapısı belirlemek ve temizlemek için en iyi yolu seçecektir. kaldın arada, eğer özel olarak için boya aldı denim, kumaş üzerinde kalması gerektiğini model oluşturmanın temizlik müfettiş uyarmak unutmayın ve her nasılsa urkasit onun kot onu resmini neden olmuştur.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.