BilgisayarlarYazılım

Bir çizili metni nasıl yazılır

Sürekli metin uzun, özellikle de anlamak oldukça zordur. Bu amaçla uzun bilgi ayıklamak için özel yollar icat edilmiştir. Aralarında - kalın, italik, altı çizili ve üstü çizili metin. Bu yöntemlerin her biri sadece kalın kelime dikkat verir, ama aynı zamanda bazı duyguları veya düşüncelerini ifade etmek.

Eğer okuyucuya özellikle dikkat çekmek istiyorum Örneğin, kalın durumlarda gereklidir. Tabii ekspres imalar, mecazi anlam sağlar veya tırnak yerini alabilir. Metin kendisi için konuşur ve belirli fikirleri vurgulamak için hizmet vermektedir altını çizin. Ve tabii ki, herkes bu yolu seçimi yapılır bağlantı alt çizgi bilir. Çizili yazı en sık yapmak istiyorum gizli düşünceler göstermek için internette kullanılır, ancak bu imkansız. Tipik olarak, çizili yazılır ve bunların yanında - daha kabul edilebilir. Gibi "Ben öyle demedim." Çoğu zaman, internet kullanıcılarının bir yazma hakkında bilmek istediğiniz çizili metni kendi gizli fanteziler güya doğru ifade etmek doğrusu.

cevabını düşündüren forumlarda veya web sitelerine, aynı zamanda, giderek metni seçmek için ilk üç seçeneği kullanılır. Çizili bir şekilde bu işlem için özel bir düğme olduğu anlamında görmezden geldi. istenirse ve kolayca iyi bir çizili metinlerinin nasıl öğrenebilirler - Ancak, bu düşüncelerinin renkli ve hareketli ifade engel olmamalıdır.

comments FaceBook ekleme veya duvara mesaj yazarken Çoğu zaman bu gereklidir. Uzmanlar çizili metin yazmak için, her harf veya noktalama işareti birkaç karakter önünde koymak gerekir olduğunu düşünelim: & # 8 2 2.

Bir ve bunların arasındaki tüm son virgül aşağı, ama boşluk yok! Bu önemli! Böylece çizili metin yazmak öğrenmek için uzun bir süre ancak bu yöntem her mektubu karakterlerin bir dizi eşlik edecek ve uzun süre kaybolmak gerekli olduğunu anlamda çok faydalı olmadığını kabul edersiniz, gerekli değildir.

Tabii ki, başka bir yolu yoktur. Bazı siteler çizili metni oluşturmak için hizmet sunan tamamen ücretsizdir. Bunu yapmak için, hatta çizili metin yazmak öğrenmek gerekmez. Sadece istenen ifadeyi kopyalayıp alanda koymak, o zaman kelimeleri üzerinde çarpı olarak görüntülenecektir blog ve forumda olan bir karakter kümesini verir. Çok uygun!

Metin çizili yazma başka bir yolu yoktur. Eğer mesaj üzerinde çarpı yerleştirmek istediğiniz forumu veya sayfa, bu (oldukça yaygındır) BBCode destekliyorsa, özel etiketlerin kullanıldığı bir çizili metin oluşturabilir. Açık bir üçgen ayraç, İngilizce kayın ler, yakın parantez: Bunu yapmak için, biz şu kadar karakter kombinasyonunu toplamak. Çarpı edilmelidir yazma kelimenin veya cümlenin bu kombinasyon kez. Sonra unsurların bir dizi tanıtmak: . Tümü, tabii ki, boşluk yok! Aksi takdirde, odak çalışmaz. Böyle bir etiket, daha doğrusu, mektup "s" o "Scribbles" olarak çevirir İngilizce kelime "grev" in daralma gelmektedir içinde. Düzenleme modunda, büyük olasılıkla bu etiketleri göreceksiniz, ancak yayınlandığında bunları deyişle sadece istenen etkiyi bırakarak kaybolur. forumlarda ya FaceBook üzerinde yazarken Fakat: öbeği üzerinde çarpı. Hiçbir şey karmaşık! Şimdi nasıl çizili metin yazmak kolay yolu biliyorum.

gönderme boşa değildir ve metnin stil değişmeyecek zaman da sıralı ve iki etiketin arasına boşluk olmaması gerektiğini aksi etiketlerini unutmayın.

Genel olarak, bu yazı ile komplike bir şey yok metin yoktur. Önerilen yöntemlerden herhangi sağlık kullanımını seçin!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.