ÇirkinlikIç mimari

Birkaç dakika içinde bir tatil için oda dekorasyonu: üç basit seçenekler

Her zaman tatil için dekorasyon oda için yeterli zaman tahsis etmez. Bunun nedeni gece geç saatlere kadar sabah indirilebilir ve kutlama Bir günde sadece bir yapmak süs, ancak pişirmek için lezzetli bir şey olmamalıdır. Ya da nedenle, o dairenin çıkana kadar zaman var gereklidir, olayın bir sürpriz kahraman olmak ve gerekiyordu. Ayrıca, konukların onun birkaç saat içinde gelme uyardılar olur ve sahipleri gelişleri güzel çevresi oluşturmak istiyorum. Nasıl dakika içinde yapacağız? İşte üç seçenek vardır.

  1. aydınlatma

Işık çelenk üzerinde Stok - onların yardımıyla o daire şenlikli bir görünüm vermek kolaydır. Bu pencerelerin üzerine koyun için yeterlidir, dolaplar ve dolap çevresinde duvarlarda, masada, çevresine yansıtır.

Bugün, böyle bir çelenk gibi çeşitli tasarımlar, şeklinde üretilen:

  • topları, yıldız, kar taneleri şeklinde minik ışıkları ve tonları ile tek işlemler,
  • filamentler onlarca Perde;
  • saçak üzerinde iyi görünüyor saçak;
  • Büyük düz yüzeylerin kaplanması için ağ.

Görüş aydınlık çelenk olduğunu - bu, sadece yılbaşı beraberindekileri var doğru değildir. Onlar romantik bir atmosfer düğün yıldönümü ve Sevgililer Günü ya da bir çocuğun doğum günü eğlenceli bir ortam yaratmak için vazgeçilmezdir.

2. Kağıt Dekor

kağıttan hazır süslemeler satın alın - onlar çeşitli vesilelerle size yardımcı olacaktır. Üreticiler, tabii ki, çelenk fanlar, petek topları, çiçekler, püsküllü, pompons sunmaktayız ve. En son hangi sürüm içinde formu onay kutularını, daireler, kalpler, güller, kelebekler ve daha birçok şey, böylece onlar pick up üzerinde teması tatil is not zor. Ekleme Herşeyden bunda oda size kutu anlamıyla beş dakika için yakalama korniş, bağladılar için avize monte üzerinde duvar kağıdı.

3. Jel Boncuk

Farklı renk ve şekiller bu şişme ürünler - her durum için büyük dekor sitesi 24shariki.ru satın alınabilir. Bu kolay hatta yıldönümü olsa yeni yıl olmasına rağmen şık bir dekorasyonu inşa etmek. Noel ağaçları, kalpler, rakamlar, erkekler, çiçek: topları Sonuçta şekillerin çeşitli olun. Ve hava "kabarcıkları" zincirler, kemerler, sütunlar, çeşme birleştirilir. katta konulmalıdır her kompozisyon bağlı ağırlıkları, tabanını ve tüm ayrıntıları hızla yerlerini alacaklardır: zamankinden daha kolay bunları yükleyin.

İlk karar küçük toplar, gelin teli ve konfeti dolu büyük bir top sürpriz olacaktır. Partinin başında, o delinmiş ve rastgele başlangıçta iç dekorasyon, masa, döşemeli mobilya ve yere uzanıp Devreler ayrı uçakla edilir.

Oda dekor, tatil maç doğru renk seçmek için. Yani, yeni yıl kutlamaları için bir evlilik yıldönümü beyaz takım elbise ve pembe topları için - mavi ve altın, hastaneden taburcu edilecek - (zemin bebek uyarınca) mavi veya kırmızı. Bebeğin doğum gününde, çizgi film karakterleri tasvir renkli bir folyo ürünlerini almak.

Bir tatil ek bileşeni birkaç dakika için bir oda dekore, ana şey - önceden dekor düşünüyorum. aydınlık çelenk satın alın ve onlar herhangi bir sorun kiler onların süre beklemek zorunda çünkü kağıt bitirme, kutlama öncesi uzunluğunda olabilir. öyle değil bu yüzden topları, tabii ki, depolanabilir, ancak kesin belirlenmiş bir süre için kendi doğum sırası zor olmayacaktır. Ve gününde X yalnızca planlanan yerlerdeki süslemeleri yere sahip olacaktır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.