Bilgisayarlarİşletim sistemleri

Bir USB sürücüden Windows 7'yi yüklemek için: eylemlerin bir algoritma

Bir USB sürücüden işletim sistemini yüklemek için prosedür pek çok makale, bloglar ve talimatlarda açıklanan nedenle kullanıcının bu prosedür için gerekli algoritma almak zor olmayacaktır. Bu eylemlerden "özel" talimatlar vardır. Yine de, hemen hemen tüm bu önerilerin belki çok önemli bir noktayı, en bayağı ve aynı zamanda içermez gerçeğine dikkat çekmek istiyoruz. Bunu kaçırırsan, tüm çalışma için işletim sistemi yüklemek öngörülemeyen sonuçlara yol açabilir.

Sevgili kullanıcılar, Windows yüklemek USB sürücüden 7 ya hep virüs çıkarılabilir medyayı kontrol ederek başlamalıdır başka bir yazılım kaynaklarının yüklemesini yapmak ve kontroller birden belki de daha derin yapılmalıdır. Böyle bakım nedeni yükleme sırasında işlemleri dışarıdan kendini gösterecektir yoktur ve çekirdeğin içine "düşmek" ve sonra çok zor olacak onlardan kurtulmak virüsler vardır bugün.

Yükleme işlemi karmaşık değil. Yükleme diski varsa veya eksik sürücü yoksa bu seçenek için başvurmalıdır. Bir USB sürücü, hem de her zaman diskten biraz daha hızlı gider başka programlardan Windows 7 yüklemek için - bu karara katılma ve bundan yararlanma vardır.

yüklemek için yapmanız gerekenler, aslında, sadece iki şey - operatörünüz tarafından saklanır işletim sistemi görüntüsü, ve taşıyıcı kendisi. İşletim sisteminin boyutunu Not USB Flash sürücü 4 GB minimum kapasite olmasıdır. OS görüntü ISO biçiminde veya mds kaydedilmesini, en programları ve aygıtlar tarafından desteklenen oldukça yaygın formatlar olduğunu.

Bir USB sürücüden Windows 7 yükleme işlemi birkaç basit manipülasyonlara performansını içerir.

1. Bilgisayarın USB bağlantı noktasına Flash-ortamını takın.

2. "Başlat" menüsüne girin ve arama kutusuna "Çalıştır" komut cmd girin.

3. seçenek sağ tanımlamak yönetici olarak çalıştırın ve bir sonraki pencerede, Konsol DiskPart'nden seçin. Bundan sonra tuşuna basın.

, LİSTESİ DİSK onun Flash sürücüye adı altında bakmak ve onun numarasını hatırlamak - DISKPART programı menüsünde 4. disk görüntüsünü basın.

Daha sonra, sırayla aşağıdaki komutları girin:

- SEÇ DİSK (sürücünüzün komut sayısının adını girin hatırlayacaksın);

- temiz - disk temizleme başlar;

- Bölüm birincil oluşturun - OS kurulumu için bir bölüm oluşturmak;

- bölümünü seçin - bu bölümde bir seçim yapmak;

- AKTİF - diski aktif durumunu takmak;

- FORMAT FS = NTFS HIZLI - NTFS olarak sürücüyü biçimlendirmek;

- assign letter = W - sistemine cihazı bağlamak;

- EXIT - Sistemin kurulumu için programı hazırlanmasını çıkın.

Eğer kaydedilen Windows 7 ile bir disk var sadece flash sürücü üzerindeki tüm dosyaları kopyalamak durumunda 5.. Yalnızca işletim sisteminin bir görüntü varsa, Alkol programları, ISO, Daemon ARACI veya başka kullanarak sanal bir sürücü oluşturabilir ve yüklemeniz gerekir. Ne zaman sanal disk oluşturulduğunda, sürekli yükleme ve bu ürünü kullanmak için size sunulan şartları kabul ederek varolan işletim sistemi görüntüsüne yükleyin ve "Yükle" çalıştırın. Şimdi neredeyse otomatik olarak gerçekleşecek USB sürücüden Windows 7 yüklemek için. Sadece bu amaç için flaş medyadan önyükleme için koşulları oluşturmak için gereklidir. Bu amaçla, çalışan konsol Diskpart'ın içinde BOOT menüsüne gidin. Sadece konsol kendisi disk sayısında bir giriş yapın ve kaydedin. Daha sonra aşağıdaki komutu Bootsect.exe / nt60 W. girmek

Bilgisayarı yeniden başlatın ve yeniden başlatma sırasında, seçeneği belirleyin: usb-diskten çizme. Sanal disk akım çalışmalarında faydalı olabilir ancak daha sonra Windows 7'yi yükledikten sonra, Sanal disk oluşturmak ve modaya iptal etmek önyükleme sırasını değiştirmek. sistemin çalışması hakkında hiçbir etkisi yoktur.

tüm operasyonların tamamlanmasından sonra, Gerekirse, Windows 7 için ekran adaptörünü kontrol sürücüsünü güncelleyin. Aslında, bu bilgisayarınızın tüm bileşenler için geçerlidir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.