Haber ve ToplumKültür

Takım performansı: nasıl öne çıkarın için?

Rekabet, bir mizahi gösteri veya bir maraton olsun, her zaman ayrıntılı bir yaklaşım gerektirmektedir. o yalnız ve grup yarışmalarında doğaçlama çünkü eğer, takım oyununa söz konusu olduğunda tutarlılık gerektirir. Nedenle, takımın sunum dahil olaydan önce her şeyi dikkate almak önemlidir.

Ama bu kadar önemli ne var? Neden tüm bu kadar istekli fikrini mükemmel bir takım yapmak için vardır? Aslında sorunun cevabı basit, ama sırayla hepimizi bildirin.

Neden başında blunder için o kadar önemlidir?

Onların büyük ölçekli savaş çığlığı savaş çığlığı önünde nasıl asker göstermek nerede hepimiz filmden sahne hatırlıyorum? Bu noktada ortaya çıkan hissi, basit bir deyişle ifade etmek zordur. ve o, savaş kalın onlarla rvanesh sol ve sağ düşmanları kurmuştum - Bir an için gibi görünüyor.

Onlar takım tezahürat dinlerken aynı duygu da insanlarda gerçekleşmelidir. Bu, onları büyüleyecek gerektiğini maç seyircisiz alkış onların sık desteklenen sırasında, böylece kalp ve zihin yakalamak için.

Temsil aynı zamanda göstermek, takımın özünü göstermelidir güçlü. hazırlık yapmadan Do it açıkça, bu nedenle, birkaç hafta olaydan önce ve hatta daha erken, sen provalara başlamak gerekir yoktur.

Eğer takımın başarılı sunumu için nelere ihtiyacım?

yarışmada takımların Sunumu - kolay değildir ve yarım saat hayal etmedi. Bu nedenle önceden tüm katılımcılara toplamak ve kamuoyuna kendilerini nasıl yansıtmak başlar.

Bunu yapmak için, herkes fikirlerini ifade edelim. Uygulama defalarca kolektif düşünme tek eleme tasarımları daha iyi sonuçlar verdiğini göstermiştir. demişler ek olarak, bir kafa iki iyidir, iyidir.

Yani, takımın başarılı sunumu için ne gerekiyor?

  1. Adı. Nerede onsuz aynı, bu diğerlerinden öne şekilde çünkü?
  2. Kart. o grup hakkında kamu gerekli tüm bilgilere bilgilendirecektir çipin olacağını söyledi.
  3. Sloganı. Her kendine saygısı takım teoride, hatırlanan ilk kez izleyiciler olmalı, bir "ilahiyi" sahiptir.

Bu üç unsurun bir ekip sunum unutulmaz yapabiliyorsunuz. Bu nedenle, dikkatli bileşenlerinin her geçiyor bu arada dışarı çalışmak gerekir.

Takım performansı: kartvizit, isim ve slogan

Yani, başlığı ile başlamalıdır. Sonuçta, iyi bir ses zorundadır ve aynı zamanda kolektif özünü göstermek için. Bir şeyi belirtmek istiyoruz: Takımlar genellikle kendi kurum ve işletmelerin adlarını alır. Açık Bir yandan, bu yükseltmeler farkındalık ve üzerinde diğer - bu mayıs ses fazla bayat ve hatta bazen tatsız. Sonuçta, kim futbol takımının "Budenskaya sucuk" için köklendirme olacak?

Sloganı - bu is küçük öneri, hangi sunulduğunda olarak sloganı. Seyirci onu hemen hatırladı, böylece Birincisi, iyi, azarladı edilmelidir. İkincisi, deyiş ek olarak, belli bir anlam taşıması, eğlenceli ve olmalıdır. Örneğin: "olması halinde, en iyi olmak" ya da "ayaklarına diğer bakma, sonra yoldan uçacak!".

Kart farklı bir teslimat şekli ve stiline sahip olabilir. Her tür ve rekabet düzeyine bağlıdır. Böylece, iş kartında KVN bir numara tahsis edilir ve spor etkinliği için tüm bilgi mevcut basit bir web sitesi kullanarak.

Önemli olan - kendin ol

Ve en önemli kural - bu kendin olmaktır. Komut sahnede ise bile ilginç olmayacaktır bakmak ve sonra bile niteliksel olarak hazırlanmış sunum tutum değiştirmeye yardımcı olacak, garip idi. Aynı spor etkinlikleri için de geçerlidir.

Bu nedenle, katılımcılar korkar ya mahcup olmamalıdır. seyirci kazanmak için her şeyi yapmaya hazır erkekleri sever. bazı takımlar sadece böyle olduğunu kanıtlamak mümkün olacak eğer, seyircinin kalpleri kesinlikle onları "alacak".

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.