ÇirkinlikAraçlar ve ekipmanları

Bıçakla Elektrikli düzeltici - çim bakımı için güvenilir bir araçtır

Evin önünde rahat yeşil çim - bu bahçecilikle ilgili bir kitapçığın bir resim değil, biz sadece doğru ekipman satın nedenle bazı çaba gerekir, ulaşılabilir bir şeydir. İkincisi ile ilgili olarak, bize tercihlerini tanımlayalım. Tabii ki, bir çim biçme makinesi bir sorun değildir satın, ama bunu inanmak gerekir? Belki daha iyi kendinizi trimmer izleyecek misin? Elektrik, bıçakla veya olmasın ile, oldukça alanın küçük yeşil alanların işlenmesi ile baş edilir. Aynı zamanda yavaşça değerli meyveleri, çiçek yatak, bahçe yolları sollamak.

Neden bu tip benzin yüklemesini düşünmüyoruz burada? Basitçe, onlar bazı dezavantajlara sahiptir. İlk - etkileyici fiyatı, ikinci - gürültü, üçüncü - sorgulanabilir sürdürülebilirlik. Yine içten yanmalı motor egzoz kullanarak kaçınılması mümkün değildir.

bıçakla Elektrikli düzeltici daha küçük üretir sesler ve yakıt karışımı ona yemek gerekmez, çok daha ucuz olacaktır. Ancak, aynı zamanda burada bitmiş değil kusurları olmaksızın kesinlikle değildir.

Önce Ama her şey. Başlamak için, en birimlerin türlerine halledeyim. Motor altta yer aldığı bir tasarım vardır. Bu tür modeller alt fiyat aralıkları vardır. Fakat, her gibi bütçe yapısı, ideal değildir. motor elektrikli düzeltici sattığı konfigürasyonda kısıtlamalara yol açan küçük bir kapasiteye sahiptir. Lesko sert bir şey daha o test etmek daha iyi değil için, yumuşak bir çim evcilleştirmek mümkün (örneğin modeller için bıçak sağlanmaz). yağmurdan sonra hemen üniteyi Kullanımı çok tehlikeli.

Bu cihaz sınıfını satın alırken Zaten tartışmalı tasarrufları alarm? Sonra daha pahalı bir model alır. daha güçlü bir üst-motor ile çizim. herhangi yabani otlar, yabani otlar ve şiddet çalılar ile anlaşma olacağını Böyle elektrikli düzeltici bıçak (değiştirilebilir metal) bile çalıların ince sürgünlerde, durur. Yağmur onunla çalışamaz dışında çiy çim Islak, makinenin kullanımı için bir kontrendikasyon değildir. Manevra kabiliyeti cihazı özel D-şekilli bir sap ekler. Ağır tane ek T-şekilli sap içerir.

bıçakla Elektrikli düzeltici sadece eylemin uzantısı yarıçapı ile sınırlıdır. Ama burada bile alternatif bir çözüm yoktur. Tertibat, bu dezavantaj yoksun bir batarya ile donatılmıştır. Pil yaklaşık beş saat yavaş sürecek biçme çimenler, ve ikinci bataryanın varlığı iki kez eğlenceli o uzanır. tek şarj üzerinde duruyor olsa da, aktif olarak diğer istismar.

Yapıcı çözümler ağ modelleri ile benzer cihazlardır. Aslında avantaj ve dezavantajları ile, onlar da anlatılanlardan devralır.

bıçakla Elektrikli düzeltici seçkin hizmet, çim küçük bir kare iyi bir formunu korumak için yeteneği, hatta bu tür bankların altında nüfuz gibi yerleri, ulaşması zor almanın uzun bir süre ile karakterize güvenilir bir birim olarak kendisini kanıtlamıştır. Önemli olan olası eksiklikler tasarımını minimize sağ modelini seçmektir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.