GüzellikSaç

Biberli Saç Maskesi

o eser elementlerin zengin kümesi içerir çünkü Biber, dünyadaki en yararlı sebze biri olarak kabul edilir. Sadece biber saç maskesi saç güçlendirilmesinde en etkili ve onların büyümesini hızlandırmak için kabul edilir çünkü. Due biber daha yoğun içeriden saç beslemek için izin veren kan dolaşımını artırır. de bu sebze ile ilgili yaklaşık Her şey gibi, ortadan kaldırmak için en kısa sürede olmalıdır insanlar arasında çeşitli mitler vardır.

biber saç ve saç derisini yakar bu iddiaların ilk. Bu tür aşırı sahip sadece kesinlikle imkansızdır hidrojen peroksit. size biber saç maskesi uygulanmış ve cilt Biraz yanma eğer Bu durumda, daha sonra bu tek idiosyncrasy suçlu olabilir.

Başka bir efsane bu bitkisel saç için gerekli tüm vitaminleri sahip olduğunu iddia ediyor. Tabii ki, bu besinlerin önemli miktarda vardır, ama bunların hepsi saç özel bir efekt sağlayabiliyoruz. Ana bileşen saç folikülleri içinde kan dolaşımı metabolizmayı uyarıcı devreye girer, kapsaisin güçlendirilmesidir.

Ve en ilginç efsane biber saç maskesi kellik sorumlu edilebileceğini söylüyor. Bu görüş tamamen yanlıştır. Tabii ki, bu bir saç kötüleşmesine neden olabilir, ancak haftalık bazda yapılabilir gibi, bu tür maskeleri kötüye gerekli değildir, o zaman iyi düşmesini korunacaktır.

Sen kutu olsun tanışmış ile bazı tarifler için maskeler olduğunu are çok etkili.

Saç maskesi ile biber gelen düşme hazırlanan yılında şu yolu: o is gerekli take iki parça her şampuan, bir kısım arasında tentür arasında biber ve iki parça arasında hint yağı. Tüm bileşenler iyice karıştırılır ve daha sonra eşit kitleler saça uygulanan olması bir saat veya iki tutun, ardından ılık su ile durulayın tüm zorundadır.

Saç şu şekilde hazırlandı gıdaya biber maske: o bir kısım dulavratotu ve hint yağını alıp iki kesimi ile karıştırmak için gerekli olan biber tentürü. Bir almak gerekir homojen bir karışım. Maske iki saat boyunca saç uygulanması gerekir ve daha sonra iyice yıkanmalıdır.

Biber maske saç büyümesi için evde hazırlanabilir. sadece çarpıcı - bileşenleri çok elde etmek kolay ve sonuç çünkü kendisine çekti birçok kadının dikkat. tereyağı, bal, yumurta sarısı, kuru maya, balms: Kendi ilaç hazırlamak varsa, üzerinde stok gerektiğini saçlar için, biber tentürü. Biber maske yüzünden yanan maddeler doğrudan onları büyümeye teşvik, saç köklerinin kan akışını arttırmak için yardımcı kafa derisini gerçeğine o kadar etkilidir.

Pişirme İpuçları maskeleri

Doğal güzelliği dert olanlar için, hayal gerçekten sınırsızdır. biber maskesi pişirme sırasında yararlı özellikleri sayesinde ve saç büyümesi üzerine kadar yararlı bir etki çok bileşen kullanılabilir. Eğer bir kendin pişir kendin ye maskesi atılmak zaman, aşağıdaki hatırlamakta yarar var:

- karışım iyice karıştırılır ve homojen bir kütle getirmek gerekir;

- Hazır sonra, pamuklu bir fırça kullanılarak uygulanabilir, ya da sadece elle;

; - bu çok kullanışlıdır - bir maske koymak sürece, saç derinize masaj gerekir

- Maske saç çıkardıktan sonra iyice yıkanmalıdır;

- Maskeler belirtilen süre kenara çekip edilmelidir, çok uzun süre tutmak gerek.

Biber maskesi - Saçınıza bakımı için basit ve çok etkili bir yoldur. Eğer karıştırma başlamadan önce, dikkatlice tavsiyeler okuyun ve sonra saçınızı sağlık, güzellik ve hayat vermek için başlamalıdır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.