OtomobilRVS-teknoloji

Arena Pro 8500: talimat ve müşteri yorumları

direksiyonuna çok fazla zaman harcamak Sürücüler, aktif ölçüde sürücünün hayatını kolaylaştıran fazla elektronik kullanın. Bu video kayıt cihazları, navigasyon cihazları, radar dedektörleri ve bir dikiz kamera. Aynı zamanda bu cihazları kullanarak bir sonucu olarak, tüm ön cam asabilirsiniz. Birkaç cihazların yeteneklerini birleştiren bir kombinasyon birimi olan birçok cihazlar olduğu pazar Ancak, bu durumdan bir çıkış yolu vardır. 8500 Bu makine Pro kombodevaysov Arena Çok parlak temsilcisi artık bile hiçbir şey akla gelen birçok cihaz birleştirir ve henüz her şey çalışıyor.

Arena Pro 8500 nedir?

Bu model yani birkaç elektronik cihazların fonksiyonlarını birleştirir:

 • DVR;
 • Radar detektörü;
 • navigator;
 • Bir dikiz kamera için ekran;
 • mp3 ve radyo desteği ile medya merkezi;
 • ayna.

İkinci olasılık - DVR Arena Pro 8500 form faktörü "ayna" yapılır çünkü bu bir şaka değil. kablo bağları yardımıyla aynasında sabit ve bunları normal aynanın yerleştirilmemesidir vücudun ana özelliği. Eğer araç için uygun bir bulamasaydın bağlar herhangi otomobiller için çok farklı olabilir, evrensel bir bağlama da vardır.

kapalı ayna elemanı rolünü gerçekleştirir. Hatta aynı anda ilave özelliklerin kullanımı yanı sıra ekran ile cihazın tüm çalışma alanı alır can Aynaya bak.

yüklü sistem

Dolum Arena Pro 8500 diğer şirketlerin benzer cihazlardan biraz farklıdır. Çoğu zaman benzer cihazlarda Android platformunu kullanan, ancak bu cihazın üreticisi daha klasik bir tarafa gitti. Windows CE işletim sistemi üzerinde çalışan 8500 Pro DVR-ayna Arena. Tüm masaüstü için işletim sistemi ve mobil cihazlar için özel bir versiyona olağan değildir. Bu teknolojide kendi artıları ve eksileri vardır.

İşletim sisteminin avantajları:

 • yazılım aygıtı sistem aşırı gereksiz bir çan ve ıslık olmadan, amaçlanan işlevleri, çalışmak için optimize edilir;
 • Kapalı işletim sistemi azından virüs ve malware riskine maruz;
 • Daha küçük bir kilitlenme sayısı ve sistemi kapatır.

işletim sistemi Dezavantajları:

 • yetersizlik ek programlar yükleyerek işlevlerini genişletmek için;
 • cihazları Android ile karşılaştırıldığında daha az işlevsellik;
 • Karmaşık sistem yazılım güncellemeleri ve harita.

Harici sistem arayüzü kullanımı kolaydır. Burada bir markalı düğmesi "Başlat" simgesini veya sistem görmezsiniz. Menü, dokunmatik ekran kullanımı için en uygun formu.

Video

En faydalı bir cihaz, hiç şüphesiz, DVR. DVR Arena Pro gibi 8500 iyi çalışıyor. Video Kalitesi - saniyede 30 kare 720 x 480 piksel. Açı - 135 derece. Tüm bu karayolunda ve hatta yol kenarı karşılamak için yeterli olduğunu. Gece kayıt mümkündür, ancak kalitesi çok aydınlatma lambalarının alanına sadece görünür, yüksek, ama aynı zamanda 5 metre fazla değildir. Yol kenarı zor ayırt eder. araç plakaları sorunsuz okunur.

Hareketin dahili GPS alıcısı hızı sayesinde video, yanı sıra koordinatlar yansır. Bu bir kaza dava sırasında çok yararlıdır.

Radar Dedektör

Bu modelin en büyük avantajı tüm olası kamerayı bulmak yeteneğine sahiptir yüksek kaliteli radar dedektörü:

 • X-ışını;
 • K-ışını;
 • Ka-ışını;
 • Ku-ışını;
 • Lazer.

Buna ek olarak, 8500 Pro GPS radar dedektör Arena sayesinde olağan dedektör tarafından tanımlanmamıştır sabit trafik ışığı kamera türünü algılamak ve yalnızca yakın mesafeden görülebilir düşük güç modeli, yerini belirlemeye olabilir. Böyle bir cephanelik ile kullanıcı güvenle parça gezinmek ve o yanlışlıkla aşırı hızdan ceza yedi korkuyor olamaz.

Pro tuzağı uyarı Arena kolaylık sağlamak için 8500 operasyon 2 modu vardır: "Şehir" "rota" ve Bu modları kullanarak, bir radar dedektör verimliliğini artırır ve büyük bir set olabilir kentte olduğu yanlış alarm, korur. kuşkusuz çok güzel ileride bulunan Rus gerçekleştirilen radar, Uyarı. makine tarafından izin verilen hızın altında yolculuk ekranda bir uyarı görüntüler, hiçbir can sıkıcı bir ses ister.

navigasyon

8500 Pro navigasyon sistemi Arena onun işin üstesinden gelebilen ve düzenli Rus şehirlerin haritalar güncellenir "SitiGid" kullanır gibi. 8500 hepsi mükemmel Pro ayna Arena hassasiyeti ile. merkez gezginin sıkı yollarda seyreden zaman kırmak ve her zaman sokakta doğru konumu görüntüler değil. Uydular cihaz 15-20 saniyedir. Harici bir anten olmamasına rağmen, bu modelde tüneller ve üst geçit yolculuk bağlantısı ile sorun yoktur. uydu kaybı - bu derin tünel üzerinde uzun hareketinin de dışında olur nadir bir olgudur.

haritaların doğruluğu ile ilgili olarak, daha sonra küçük bir iddia yoktur. Bazen bir gezgin özellikle nedeniyle onarım kapalı bir havalimanı olması. Daha ziyade, cihaza daha navigasyon programına bir iddiadır. Ama bir tıkanıklık izleme modu ve trafik durumunun yoktur. Bu cep telefonu veya akıllı telefon bağlandığında bu modelde sadece gerçekleştirilir İnternet, erişim gerektirir. Bağlantı "bluetooth" olmalıdır ve mutlaka bu akıllı telefonda internete erişimini desteklemek olmalıdır. Bu mod iyi çalışır, ancak yoğun zamanlarda hayır-hayır ve yüklenen makineler sokakta yol açacaktır.

Geri Görüş Kamerası

ayna ile Dahil bağlanıp arabanıza yüklenebilir bir dikiz kamerası vardır. onun amacı ile oldukça iyi baş edebiliyor Bu kablolu kamera - bu yardım ettiğinde tersten otopark. 8500 yılında dikiz kamera Arena Pro modu bazı makinelerin normal işlevlerine yanı sıra, benzer diğer cihazlarda aynı şekilde uygulanmaktadır. Kamera geri lambasına bağlanmış ve ekran görüntüsü otomatik olarak görünür.

Arzu edildiği takdirde, kolaylıkla çerçeve numarası levha veya başka bir gövde elemanı içine yerleştirilmiş, örneğin başka bir cihaz kamera modeli, bağlanabilir. Böylece, önerilen işlevselliği kullanmaya devam edebilirsiniz.

cihazı takma

bu model adı kayıt aynayı ayarlamak için ayna arabanın deri altında personel ve streç kablosunu değiştirmek için yeterlidir. Doğrudan iş için o kameradan güç ve videoyu birleştiren tek bir kablo bağlamak için gereklidir. Cihaz doğru bağlanmışsa, o Motoru çalıştırmadan ve DVR modunda kayıt sonra otomatik yüklenecektir. Ekran kapatılabilir ve ne olursa olsun avunma olmadan aynaya bakacağız.

Sonuç

8500 Pro Aparatı Arena kullanımının olumlu duygu bırakır. Evet, ideal cihaz hala uzak ve modelleri daha taze ve daha ilginç ortaya çıkmıştır, fakat bu aynaya bir uzak almaz için - o tam tarayıcı radar vardır ve sadece kamera veri tabanında kayıtlı olmayan sürücüyü uyarır, aynı zamanda bir şekilde diğer engellerin üzerinde.

taraftarların oldukça için tamamen pozitif Arena Pro 8500 yorumlar belirdi ve bu imalatçı bilerek piyasaya bunu serbest etmediğini iyi kanıtıdır. Bu araç güvenli kendileri için satın tavsiye değil, aynı zamanda bir hediye olarak iyi bir adam olabilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.