Sanat ve EğlenceFilmler

"Aralık ayında Bahar" filmi: aktörler ve rolleri

dizi "Aralık ayında Bahar," aktörler ve rolü bu yazıda sunulmaktadır, 2011 yılında piyasaya sürüldü. Ana karakter Rus sinemasının yıldızı oynadığı. Filmin bu makara nedir? Arsa, karakterler ve aktörler arasında filmi "İlkbahar Aralık" listelenmiştir aşağıda.

ana karakter

insanlar arasındaki ilişkiler sürprizler her türlü ile doldurulur. Onun aşk hikayesi üyeleri beklemiyorduk Bazen ışık hissi bir anda gelebilir. otuz yıl içinde, her kişinin halihazırda tamamen kurdu. Belirli önyargılar ve hayatın sorunlarından kendi vizyonu vardır. Otuz yıl yurtdışında "Aralık ayında Bahar." Filminin kahramanları aşmak Birçok Rus izleyicilere bilinen seride oynanan Aktörler. Ana karakterin rolü Ekaterina Klimova seslendirdi.

Aktris doğmak 1978. O Okul Shchepkin bitirdi. Filmde, Klimov, 2001 yılında filmi "Zehirler veya Zehirlenmesi Dünya Tarihi" giriş yaptı. Onun filmografisinin önemli eserler - filmi "Kötü Nastya" rolü, "Biz gelecekten", "Fırtına Kapısı", "Aşk gizli", "Mosgaz", "Şampiyonlar".

Olga - Bir kadının kariyerinde düzenlenen, noter çalışma evlendi. Bu Aralık ayında dizinin ilkbaharda Klimova kahraman kısa bir açıklamasıdır. "

rol oynadığı Aktör

Nasıl bir yol bulmak için düzenlenen erkek ve kadınların durumunda bir nesne fark edilmek için? Olga belli bir noktaya kocası ile oldukça mutluydu. Çift tanınmış gazeteci Vadim Volkov sosyal varlığının en önemli yönlerini ele alır ettiği popüler programın, sabit bir hedef kitledir. Bu gazeteci Gregory Antipenko oynadı.

aktör "Güzel Born değil." Rus ekranlar dizisi yayımlanmasından sonra meşhur oldu Bugüne kadar, bu Antipenko yer aldı olanların en popüler projedir. O da oynadığı filmler gibi "Bekleme için Mucize", "Junkers", "Komplo", "Dağcı". Ama geri serinin hikayesine "Aralık ayında Bahar." diğer karakterleri oynadığı Aktörler, daha sonra açıklanacak.

kahramanlar toplantı

Onun televizyonun gelecek sayılarında birinin çekim Volkov stüdyo noter içine davet etmek istiyor kreasyonlar. Seçim düşmeler üzerinde evli bir bayan kim is yargıç arasında onun yetenek. Filmin karakterleri arasındaki yeni oluşan ilişkisi "Aralık ayında Bahar." Bu aktörler ekrandaki aşkı oluşturmak için ilk defa değil. popüler aktör melodramlarından - - Klimov Grigory Antipenko ile sette çalışırken, daha önce mümkün değildi.

Sırada ne "Aralık ayında Bahar?" karakter olur Bir aktör de rolü başarılı bir ve özel raportör üzerinde ekran görünüyor çok ahenkli. Antipenko kolayca görüntü verilen (örneğin, Andrei Zhdanov). tartışmalı gösterinin sonraki sürümü yeni heyecan kahraman Klimova getiriyor. Program tıbbi hata gerçeği, sorumluluk kendisi için kocası yatıyor saptandı. Bütün bunlar yeni bir ilişkinin doğum değil, aynı zamanda eşi Olga'nın güvensizlik görünüşü hakkında sadece konuşuyor.

aşk üçgeni

Tremulous sempati kıskançlık saldırısı altında alır. Sonuçta, ekran yıldızı böyle değerli adamı kaybetmek gitmiyor bir metresi Lily vardır. iyi arkadaş Arasında hoş iletişim kesintiye neden olur, bir çakışma. Ama, tabii, hikaye burada bitmiyor. kahramanlar Antipenko ve Klimova, gösteriyi görülmeye değer akıbeti hakkında bilgi edinmek için "Aralık ayında bahar."

olağanüstü serisinin alçı. Kirill Grebenshchikov, oynadığı filmde Boris Nevzorov, Svetlana Orlichenko Irina Novak. Volkov annesi Galina Lehçe rolünü canlandırdı. Olga'nın kocası Mikhail Razumovsky oynadığı. Dökme da dahildir , Olesya Zhurakovskaya genellikle doğrudur, sadık dost şeklinde iç melodram görünen. Aktris ve bu filmde her zamanki rolünü değişmedi.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.