SağlıkMüstahzarlar

"Albucidum" ilaç. kullanma talimatları

kimin fiyat 15 ruble olan Tıp "Albucidum" (damla)., bir göz ilacı mı. aktif madde - sülfasetamid. ilaç, antimikrobiyal bir etkiye sahiptir. ortam içine ilacın nüfuz ile göz, belirli bir anti-bakteriyel etki sergilemektedir. İlacın "Albucidum" Ağırlıklı olarak yerel (bu kanıtların kullanım talimatlarına) Etkisi. yetenekli Parça ilaçlar konjunktival iltihaplı alan boyunca emilir ve sistemik dolaşıma girer. Araçlar, Gram-negatif ve Gram-pozitif koklar en türlerine karşı aktiftir. eylem bakteri hücrelerinde nükleik asitlerin sentezini bozar sayesinde, sırasıyla, mikroplardan ve ölüm yavaşlayan bir yayılma ile sonuçlanır.

randevu

Tıp "Albucidum" talimatı, blefarit önerir kornea irinli karakterine enfeksiyonları, ülserler konjonktivit. İlaç yenidoğanların dahil her yaştan, hastanın gonoreynyh göz patolojilerin tedavisi ve önlenmesi için reçete. Tıp "Albucidum" (uzmanların yanıtları bu teyit) bebeklerde oftalmi önlemek için cerrahi veya yaralanma sonrası komplikasyonların önlenmesi için etkilidir.

Kullanım yöntemi

Yetişkin bir çözüm tridtsatiprotsentny önerilir. inflamatuar belirtilerin ortadan kaldırılması tavsiye edilen doz, sonra 2-4 saatlik aralarla aşılanan 1-2 damla -. 1-2 kap. günde üç kez. tedavinin süresi - beş ya da altı gün. Oftalmik patolojileri profilaksi gibi bebeklerde doğumdan hemen sonra her bir gözde çözümün tridtsatiprotsentnogo iki damla tatbik tavsiye. Daha sonra instilasyon iki saat üretti.

Olumsuz tepkiler

Tıp "Albucidum" (kullanım talimatları bu uyar) göz kapaklarının şişmesi, kaşıntı, kızarıklık neden olabilir. Genel olarak, bu etkiler bileşenlere karşı aşırı duyarlılığı ile ilişkilidir.

Kontrendikasyonlar

İlaç "kullanım için Albucidum 'talimatı bileşenlerinin hoşgörüsüzlük durumunda önerilmemektedir. "Novocaine'e", "Anestezin", "Dikain" vasıtası ile aynı anda olabilir ilacı kullanmayın. Bu bakteriyostatik etkili azaltma olasılığı nedeniyle.

Daha fazla bilgi için,

Tahriş uzmanlar daha düşük konsantrasyonlu bir çözüm öneriyoruz. Tiazidlerle aşırı duyarlılık varlığında, karbonik anhidraz inhibitörleri, sülfonilüre ilaç "sülfasetamid" aşırı duyarlılık reaksiyona neden olabilir. Uygulamaya Talimatlar doğum öncesi dönemde ve emzirme döneminde ilaç kullanımı tedavinin iddia edilen yararları ile ilgili olası bir risk değerlendirmesinden sonra, sağlık nedenleriyle izin verildiğini uyarır. kimin aktivite taşıma yönetimiyle ilgili olan kişiler, özellikle dikkatli olmalıdır. Doktor aşırı doz önerilerine Konusu fiilen ortadan kaldırılmıştır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.