BilgisayarlarBilgisayar oyunları

"Akrabalık": "Skyrim". geçit arayışı

Oyunun "Eski Scrollari" nin yeni bölümü sayısız görevler vardır. en unutulmaz oyunculardan biri "Akrabalık". "Skyrim" birkaç hikaye, uzun ve karmaşık görevleri vardır. Bu, aynı arayış sürer zordur, isteğe bağlıdır. Ama oyuncu sonra bazı yararlı beceriler alacak. İş konumunu özel atmosfer ekler, oldukça renkli ve sıradışı.

genel bakış

oyuncu arayışı "Akrabalık" almak için Solsteym adaya ulaşması gerekmektedir. "Skyrim" Nords yaşadığı, ancak yaşamları Skaal diyorlar insanlar bu bölümünde. Bir zamanlar onlar Nordlar, ama izolasyon göçmen yıl kendi kültürlerini ve onların tanrıları yarattı. Ada mod "Dragonborn" yükledikten sonra açıktır. Oraya ulaşmak için, oyuncu on seviyeleri en az başarmak zorundadır. o kılık değiştirmiş bir rasgele yerde kült iki üyesini saldıracak Bundan sonra. Onlar öldürmek gerekir. onlar ateşin oldukça önemli hasara neden olarak Battle Creek iyi rakiplerini yıkmak için kullanılır. Bu Dragonborn sonra bir not bulmak ve yeni bir arayışı alacaksınız. tek yol Solsteym için - Gemi "Kuzey bakire". O Windhelm yakın rıhtımda duruyor.

Adada köy Skaal yatıyor. Kurt adında bir karakteri bulmak için gereklidir ve o arayışı "Akrabalık" verir. "Skyrim" çeşitli "böcek" ve hataları kalabalık. Wolfe ölürse nedenle, - arayışı sen almazsınız.

kahramanın karakteri ile konuşma sırasında yıllar önce kaybolan bir erkek kardeşi olduğunu keşfeder. Muhtemelen o buz üzerinde olduğunu. Kurt Onu bulup geri getirmek ister.

Görev "Akrabalık": geçit

Eğer bir arayış gitmeden önce, oyuncu hazırlanmalıdır. ada oldukça zor şartlar uzak bölgelerde. Kayıp bir gezgin üzerinde tehlikeleri bir sürü beklemek zorunda kalacak. Bu hayaletler ve troller bir sürü kar yağar. Hem hayatın büyük bir arz ve iyi bir yenilenme var. pençesinde ile tek darbe, onun sağlığının oyuncu yarısını alabilir çünkü çok sert, trol silah yenmek için. Bu canavarlar çatışma yangın büyü kullanmak en iyisidir. Ayrıca hayaletler verilen zararı en aza indirmek için, iksirler soğuk reddi üzerinde stok.

savaş

Kardeş Kurt - Thorkild - uzakta madenlerden değil. Konumu o "Akrabalık" emri verildi Dragonborn, düzeyine bağlı olarak değişiklik gösterebilir. "Skyrim" rastgele konum belirler, böylece oyuncu Thorkild bulmak gibi olacaktır. toplantıdan sonra olacak gibi, o deli gitti ve bir kurtadam-ayı oldu. Onunla konuşurken zaman seçtiğiniz kopya ne tür önemli değil. Her durumda, konuşma savaşı sona erecektir. En iyi taktik - onun dönüşüm sırasında Thorkild öldürmek için. Oyuncunun bunu başaramadı, o oran eşitlemek için, kurtadam için geçerli olabilir. Ölüm vücudunun sonra Thorkild kardeşine teslim edilecek mektup bulunacak. Bunun için, o birkaç önemli muharebe becerilerinin kahraman artacaktır.

iş "Akrabalık" Eğer Skyrim için moda olduğunda kullanılabilir olduğunu unutmayın.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.