Sanat ve EğlenceFilmler

Ağlamak, Hangi filmi görmek için?

Onlar bir kadını seviyorum? Tabii ki, aşk hakkında bir film! ağlamak, Hangi filmi görmek için? Bu melodram kadar popüler sinema türü her zaman ve her ülkede tesadüf değil. Üstelik, sessiz film beri. Rus yıldızı Vera Soğuk Filmi unutmayın. Film mutlaka bir melodram olarak konumlandırılmış olmadığı ilginç bir gerçeği.

yaratıcısı ve düşüncede "Rüzgar Gibi Geçti" ın epik, belki de Kuzey Savaşı ve ABD'de South hakkında tarihsel bir destan, seyirci nedeniyle resim çok gerçekçi olanların olayları ABD o kader tasvir gerçeğine bir kez bu kadar değil daha inceleneceğini değildi yıl.

Hayır, daha doğrusu, ilk izleyicinin algısı planı dışarı tam olarak melodramatik hikayesi de - hayat hikayesi ve Scarlett O'Hara seviyorum ve bu rolü yıldızı aktris Viven Li yaptı.

güçlü seks temsilcileri, bir melodram izleyen kadın yarısının arzusu alay edebilir ağlamak, ama yaşlar çekişme gözyaşları. Ve gerçek merhamet, empati duyguları ve güçlü bir adam yağma yok çünkü ıslak gözler, erkek ile Sovyet seyirci saflarında "Beyaz Bim Siyah Kulak" olarak yerli filmlerin olanlar ağladı zaman. talihsiz sahipsiz hayvana - Eğer ağlayabilirsin şaşmamak filmler, genellikle bir arsa ile böyle bir kurs başvurmak. söz konusu arsa sadece Gavriila Troepolskogo romanından Sovyet filmde kullanılmıştır nerede tüm sinemaseverlere Sovyetler Birliği için harika köpek setter ve Vyacheslav Tikhonov onun konak yürekten dilerim.

Hikaye Hollywood filmi için temel pratik olması ilginçtir "Hachiko, sadık bir köpek." film görmek için seçimi, aniden ölen ev sahibi, ama köpek unutulmuş bu dokunaklı hikaye, kalabilirsin, ağlamak, Richard Gir oynadı. Bir istisnasız, istasyonda hergün bütün seyirci sahibini buluşmaya gitti köpek, hislerini paylaşıyordu.

Oldukça sık Sinemasever ve modern büyük eylemi gözyaşı dışarı sıkmak.

İki seven kalplerin göz yaşartıcı dram oldu çünkü "Titanik", birisi, görmek hangi filmi, birisi düşünce, yirminci yüzyılın en ünlü kazasında geri, büyük çekim izlemek için sinemaya gitti diyecekler hatırlamak, ağlamak film arsa merkez çekirdeği.

filmler "Titanik" çok daha az "bükümsüz", ama daha az duygusal vardır. sadece, aynı zamanda birçok hikaye içerir, ancak hangi Noel "Love Actually" Çok güzel bir resim gibi yıldızlar Kolin Fert, Hyu Grant, Liam Neeson, Kira Naytli, Emma Thompson - Liste uzun. bölümde parladı ve model Claudia Schiffer.

İlginçtir, bu film aile, görmek hangi filmi karar vermek ağlamak kolay değildir Noel'den önce gecesinde bir aile melodram, gerçekten iyi, ama sadece birlikte geliyor.

Ve bu film aşk dünyayı yöneten hissetmeye yardımcı olur.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.