SağlıkGörme

Adlens, gözlük: yorumlar, türleri ve özellikleri. Puan Adlens: Oftalmologlar yorum

Neden bu kadar popüler ayarlanabilir gözlük Adlens? Yorumlar göz hekimleri bu yenilikçi ürüne kayıtsız kimseyi bırakmazlar. Bu yazıda bunu tüm öğreneceksiniz. "hareketli gözleri" nedir? Bu terim artık sık sık birçok duyulur. sağ ve sol gözler farklı görecekleri bir durum var çeşitli nedenlerle kaynaklanmaktadır. Bu yaşa bağlı değişimler ve farklı hastalıklar ve anormallikler ve diyabet.

Gözünü ne olursa yapmaya - Farklı vizyon? Sonuçta, herkes gece gündüz gözlük birkaç çift taşımak olabilir. Yenilikçi çözüm Adlens optiği etmektir. Sadece farklı durumlarda iyi görebiliyorum onun yardımı ile.

UK bilim adamları geçmişte dioptri seçim prosedürü sağlayan devrimsel bir teknoloji yarattık.

İngilizce profesörü herhangi bir ortamda sadece puan almak için kullanılabilecek bir aracı geliştirdi. Buna ek olarak, ürün kez yardımcı olur ve herkes için görme sorunları kurtulmak Adlens! Böyle bir etki kullanarak o sağlanır?

tanım

Ne iyi Adlens (gözlük)? Bunlardan Yorumlar kayıtsız kimseyi bırakmayacak. Nasıl farklı geleneksel optikler kullanılarak sorununa bir son verebiliriz? teknik fikri bu ürünün mercek her -6 dioptri ... 3 aralığında okuma koordine etmek için hangi özel bir aparat, sahip olmasıdır. Sonuç olarak, bir cihaz Oftalmik verilerde etkileyici varyasyonu olan konsensüs insan gözü neden olabilir.

Klinik test görüntüsü dengesi önemli ölçüde bireyin gözler, sinir sistemi ve beyin uygun kısmı üzerindeki yükü azaltmak, bu cihaz tarafından üretilen bulundu. Ayrıca, bu gözlük aslında mümkün vakaların% 85-90 vizyon ayarlamak için sadece yapmak değil, aynı zamanda onları daha da giyen gelen reddetme hiç şansı sunar.

Ürün Adlens (puan) gibi birçok kişi. Bu madde insanlar hakkında yorumlar sadece olumlu yazın. Bazı yapısal değişiklikler geçiren yaşla birlikte insanların vizyonu olduğu bilinmektedir. Manuel devre Yenilikçi ürün böyle hipermetropi, miyopi, astigmat ve diğer anomalilerin gelişme olarak komplikasyonları şahsiyetsizleştirmek verir.

moda renkler ve klasik tasarımı geniş bir yelpazede, çeşitli seçenekleri - tüm bu gerçekten çok amaçlı olarak kabul gözlük yapar. Onlar aktif bir yaşam tarzı lider, büyük ve yaşlı saygıdeğer ve saygın işadamları ve gençleri bekliyoruz.

uygulama

Nasıl Adlens (gözlük) kullanılır? Yorumlar bizi anlamaya yardımcı olacaktır. Bu ürün yapılandırmak ve işletmek kolaydır. bunları doğru kullanabilmek için, üç trifling eylemleri gerçekleştirmek gerekir:

 • Güneş gözlüğü üzerinde deneyin.
 • bir gözünü kapatan ikinci en iyi görünürlük lensi ayarlayın.
 • Diğer gözle aynı işlemi yapmak.

Herşey! Ayrıca, cihaz kendi başlarına çalışmak değil, aynı zamanda sahibinin katılımı olmadan vizyon düzeltmek için değil sadece!

Kontrendikasyonlar ve zarar

Bir Adlens (gözlük) olumsuz yönleri nelerdir? Müşteri yorumları size çok şey söyleyebilir. Doğal olarak, herhangi bir başka göz teçhizat gibi, bu ürünün kullanımıyla ilgili kontrendikasyonlar ve kısıtlamaların bir numarası vardır. Genelde anormallikleri, şiddetli hastalık ve engelli ilişkilidir.

Aslında, İngiliz gözlük görme sorunları olan insanlar çoğu sığacak düzeltti. Ama kesinlikle kendini tedavi öncesi bir doktora danışmak gerekir.

sahte

Ne zarar bir kişinin Adlens gözlük getirebilir? kimseyi okuyan Oftalmologların bunları satın Yorumlar. otantik Yukarıda yazılı tüm sadece gerekli ruhsat ve menşe akredite üretici ve ülkenin mal özelliklerini teyit belgelerine sahiptir İngiltere'de üretilen orijinal ürünün, içindir.

Ne yazık ki, klasik gözlük ile ilişkili sorunlardan kurtulmanın yöntemi, taklitlerinden etkileyici bir dalga getirdi. Tağşiş ucuz (000 ve daha az 2 arasında), ancak herhangi bir fayda getirmez. Dahası, eşitsizlik ayar mekanizması, spesifik çift cam olmaması ve uygunsuz malzemelerin kullanımı gözleri ve genel sağlığa dikkat çeken hasara neden olabilir. vizyon daha pahalıdır çünkü Yani, ucuz ayartmazlar.

yorumlar sahipleri

o Adlens gerçekten iyi ayarlanabilir gözlük var mı? Müşterilerden gelen geri bildirim kendi özgünlüğünü teyit etmektedir. Çünkü şeker hastalığı "parıldayan" görme geliştirdik bu ürün iddianın Bazı sahipleri. Onlar merceklerle her 6-8 ayda bir değiştirmek zorunda kaldı. Onlar tıbbi hizmetler, satın alma çerçeveleri ve lensler için ödemeniz gerekiyor, çünkü çok pahalı olduğunu söylüyorlar. Birçok yorum insanların yanlışlıkla gözlük Adlens ile düzelmeyen hakkında bilgi tökezledi ve ünlü çevrimiçi açık artırma yoluyla İngiltere'de onları satın aldı söylüyorlar. sahipleri bir yıl boyunca gözleri ile herhangi bir sorun yoktur ve şimdi bile optikler olmadan okuyabileceği yazın.

eşit derecede iyi aynı gözlük kullanabilir - Farklı problemler (kısa görüşlülük gelen örneğin bir aile babası hipermetropi muzdarip ve diğer) olan insanlar olduğunu söylemek yorumları bulabilirsiniz! Onlar sadece ayarlarını değiştirin.

yorumlar uzmanları

Adlens gözlük satın almak istiyorum? oftalmologların Yorumlar - burada ilk öğrenmesi gerekenler. Bazı doktorlar bizzat ürünü test, ama etkinliği inanmak mümkün olmasa da söylüyorlar. Onun sertifikaları ve yetkili kurumların görüşleri herhangi bir şüphe neden olmadığını söylemek.

Pek çok doktor kapsamlı bir anket sonrasında hastalarının Adlens noktaları tavsiye etmek mutlu yazın. Onlara göre, uygulama bu ürünün harikalar yaratıyor olduğunu göstermektedir. Doktorlar dünyada her şey için yeni ilaç ilerici yöntemleri ve yenilikçi teknoloji çözümleri feragat gerektiğine inanıyoruz.

"Mavi ışık"

Bazı durumlarda ayarlanabilir dioptiri daha Adlens gözlük uygulamak gereklidir? Yorumlar uzmanları bu öğe hakkında şaşırtıcı bilgiler verir. Bu gözlük "mavi ışık" ve odağı ayarlamak için yeteneği zararlı etkilerini azaltmak için özel bir renk tonunu birleştirir çıkıyor.

İstatistiklere göre, ABD sakinlerinin% 60'ı günlük monitörden yayılan ışığın yüksek enerjili görünür (NEV) uzun süreli etkisi nedeniyle göz yorgunluğu tehlikeleri hakkında bilmiyorum% 40 ile, bir bilgisayar önünde fazla altı saat geçirmek. değiştirilebilir odak Adlens kadar ayarlanabilen ile deneyim puanları uygulanması, Adlens elektronik cihazların zararlı etkilerini azaltarak, Adlens Arayüz optik yarattı.

Bu ürün kasten göz yorgunluğu belirtileri ortadan kaldırmak için tasarlanmıştır. gözlük odak kontrol ve zararlı etkisi mavi ışınları azaltılması için özel bir tonlama Adlens Arayüz ihtimalini bağlanır. Sahip monitör belirli bir mesafede çalışmasına şekilde ayarlamak ve aynı zamanda görsel yorgunluk semptomları azaltmak için.

Test Sonucu

Tabii ki, ana ayarlanabilir diopterler ile benzersiz Adlens gözlük test etti. Kullanıcılardan gelen yorumlar kendi pratikliği kanıtlamak. Dolayısıyla, bilgisayar deneklerin% 50 kullanırken anlık farkı not. Bunlar şeffaf lensli Adlens Arayüz diğer optik tercih ederim. % 60 mobil cihazlar işleminde bir gelişme bildirdi. Hızla ürün odak ayarlaması teknikleri hakim, bunlar herhangi bir ekran görüntüsü ile çalışmak başardık.

Tüm kullanıcılar "gevşeme" göz yakınlaştırma polarite, indirgeyici parlamayı, rahatsızlık hissi olmaksızın uzun süreli kullanımı cihazlarının olasılığı etkisini kaydetti olması ilginçtir.

Adlens Arayüz güneş gözlüğü siyah veya şeffaf malzemeden modern çerçeve içinde mevcut olduğunu belirtmek gerekir.

türleri

Demek ki böyle Adlens noktaları olarak bir cihazla ilgili hemen hemen tüm bilgileri görünüyordu. Doktorların Yorumlar da bilinmektedir. Bu ürün sakıncaları yok olması mümkün mü? İlk olarak, bu noktaların farklı model olduğunu öğrenmek ve nasıl farklıdır.

Nasıl bu cihaz dioptri yapılandırılır? Her lens böylece den -6 +3 odağı değiştirerek, birbirine göre hareket eden iki farklı lens yapılır. Bu ürünün ilk versiyonunun fiyatı, son zamanlarda 18.5 43.5 dolara kadar değişen Rusya'da ortaya çıktı.

Avrupa ve ayarlanabilir gözlük biraz daha geniş Birleşik Devletleri aralığı içinde. Aslında, ülkemizde bulunmazsa bugün numunenin, üç tane. Bunlar arasında:

 • (Karartılmış lensler ile) Güneş. +3 -6 diyoptriye kaydırın.
 • yüksek yoğunlukta ışık süzmek için tasarlanmış lenslerle Sarı renkli gözlük. Bunlar tablet, akıllı telefon ve bilgisayar ile çalışmak için kullanılır. -6 dan +3 enlem optik cihazları.
 • lens içinde yer alır ürün tamamen rim. -6 dan +4 aralığı arasında değişir.

eksiklikler

Belki de zaten ayarlanabilen dioptiri ile Adlens gözlük satın karar verdik. Doktorların Yorumlar de hoşuna gitmiş. dezavantajları gözlük nedir edilir mi?

 • Bu ürün çok kırılgan olduğunu: tamamen plastikten imal edilmiştir.
 • Ayar çok sıkı, yani başarılı olmayacaktır yerleştirildiği konumuyla Diyopteri. gözlük tek elle tutmak ve diğer tekerleği ayarlarını açmak için ise, yapı vücuttan düşmek arızalar ve lens hakkında olduğuna dair bir izlenim vardır.
 • Netlik mükemmel olmakla birlikte, bir dezavantaj mevcuttur. Bu arada, sargı ürün kısa süreli kullanım için tasarlanmıştır yazılıdır. Görünüşe göre, aksi görüş kötüleştirebilir.
 • Eğer böyle bir tablet veya akıllı telefon gibi yakındaki nesnelerin baktığımızda içbükeylik etkisi yoktur.
 • pozisyonlarında 3'te, burun yakınına yerleştirilen merceğin kenarları ek rahatsızlık verir: onlar biraz gözünde "titreşim" dir.
 • ambalajın üzerinde sorunların çözümünde artan ilgi ile ilişkili belirtiler de vardır, bunlar gözlük tavsiye edilmez. Aslında, onlar bir araba olamaz.
 • bir sıvıya batırılmış objektif yasaktır. Bu gözlük suyla temizlenmelidir anlamına gelir.
 • Yabancı kullanıcıların hareketli mercek ince kum (toz) alır arasındaki eğer, sonsuza dek orada kalacağını söylüyor.

haysiyet

Ne avantajları Adlens gözlük? Onlar doktor ve mağazayı ziyaret etmek zorunda kalmadan vizyon şekilde özelleştirilebilir geçici optik, en kolay yoldur. Bu, farklı dioptri ile acil gözlük ihtiyacı olanlar için son derece önemlidir. Eğer kırık veya bu tür optik kaybettiyseniz, bu durumdan en hızlı zamanı odağı ayarlamak için bir üründür.

Muhtemelen tamamen çerçevede düzenlenmiş etkileyici lensler, ile sürüm idealdir. Ama yapıldıkları üzerine teknoloji, hala mükemmel olmaktan uzak görünüyor. Bu nedenle, uzun süreli sık kullanımı ve gözetleme camı bozulması önlenmesi için reçete tarafından sipariş edilmesi gereken, iyi, ya da optik salonunda istişare ve profesyonel göz incelemeden sonra.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.