KanunGöç

7 yolları Amerika'da yaşamak için gitmek

Amerika - farklı insan ve millet temsilcilerini yaşadığı bir ülke. Hemen hemen tüm ABD nüfusu yerli değildir. Yıllar içinde, bu iş, çalışmaya uzanıyor ve sadece yaşayanlar akışını, kurudu değil. Ancak, bugüne kadar, ülke yönetimi nedeniyle göçmen nüfusu hızla artmakta olduğunu, ekonomik olarak uygun değildir. Uygun önlemler ve kısıtlamalar kabul edilmeye başlandı. Şimdi, Amerika'da kalmak amacıyla, hileler her türlü gitmek için gereklidir.

Bugün, yasal yollarla Amerika'da yaşamak için gitmek nasıl soru, birçok heyecanlandırıyor. O eski Sovyetler Birliği özellikle ilgili oldu. Sonunda kendini anlatan, yurtlarını terk etmeye karar verdiyseniz, "Ben Amerika'da yaşamak ister", o zaman hemen harekete başlaması gerekir.

Aslında, orada ABD'de sadece çok daha zordur - orada kalmak ve Amerikan toplumunun bir üyesi haline gelir. Bu iyice eylemlerinin önceden stratejisi düşünmek zorunda kalacaktır. Neyse ki, bu konuda isteyen ilk değildir ve her şey bitti, düşünce ve bizden önce zaten çalışılmıştır.

Yani, 7 etkili yollar önce Amerika'da yaşamak için gitmek.

ABD vatandaşı 1. Evlilik.

Bu yöntem kızlar arasında daha popüler. Sonuçta o hemen «Yeşil Kart» olsun, bir Amerikan vatandaşını evlendi. Ve 3 yıldır kocası, ABD pasaportu vatandaşı beraber yaşamış. Biz bir evliliği sonucuna varabiliriz. Amerika'da, bin dolarlık bir çift için yüzüğü takmak isteyen bir kitle var. Ancak, her şey basittir: orada dikkatle evlilik için senin niyetinin ciddiyetini kontrol edin. Aksi takdirde, sınır dışı ve ülkeye girmesini yaşam için men edilecektir.

ABD'de 2. Siyasi sığınma.

Beyaz Rusya, Ukrayna ve Yahudilerden insanlar arasında çok popüler bir seçenek. Uzun haklarını Rus ihlal edilmiş ve ikinci sınıf insanlar olarak atıfta bulunuyor derler vardır. Amerika'da sadece ezilen yoksul alamaz. Nasıl sonsuza kadar bu şekilde yaşamak Amerika'ya gitmek? Her zamanki turist vizesi ile ABD'ye gelmek ve sonra orada siyasi sığınma talep edebilirsiniz. Tabii ki, bütün bu önemli miktarın neden olacaktır. Eğer mülteci statüsü verilmiştir olduğunda, sen yüceltmek için 2000 $ arasında değişen ve ABD üniversitelerinde ücretsiz eğitim biten çok sayıda avantaj alacaksınız.

3. piyango «Yeşil Kart» gir.

Bunu yapmak için, göçmenleri çekmek için ABD Dışişleri Bakanlığı her yıl düzenlenen Çeşitlilik Vize Piyango, katılmak için yeterlidir. Herkes kazanabilir. sevilen bir «Yeşil Kart» aldıktan sonra, yasal olarak Amerika'da yaşamak için gitmek mümkün olacak. Hatta vize gerekmez. Yalnızca durum - Yılda en az 6 ay süreyle ülkede olmak.

4. Bir iş vizesiyle gitmek.

Bir h1b çalışma vizesi almak için, bir Amerikan işveren ilgisini çekmek için yeterince sahip olacak, bu yüzden senin vize birkaç bin dolar tasarımına harcamak kabul etti. Kesinlikle bir üniversite derecesine sahip olmalıdırlar. Bu vize sadece çalışmak ve ABD'de yaşayan, aynı zamanda öğrenme, vb doğru, kredi kartı almak için izin verecektir

öğrenci, J-1 5. binmek.

Tüm katılımcılar Work & Travel onu binmek içindir. Ama vize almak için, kalıcı şekilde ABD'de kalmak gitmiyorsun ABD Konsolosluğu çalışanı ikna etmeliyiz. Aynı vize verilmiş ve çeşitli değişim programları, bilim adamları, vb edilir Farklı ülkelerden.

ABD'de 6. Eğitim.

Bu seçenek kendi ülkelerinde üniversite geçen yıl olduğu herkes ilgisini çekecek.

7. Turist Vizesi.

İleride orada kalmak istiyorsanız bu, yasal olarak ABD'ye gelen en kolay seçenek, ama aynı zamanda en zor olandır.

Son olarak, kalıcı Amerika'da yaşamak için ayrılmadan önce, düşünmek ve varsa, nerede uyku ve ne yemek, buna değer mi? uçak biletleri pahalı ve tamamen farklı bir zihniyet ve Rus halkı için bazen anlaşılmaz olduğu için. kalmak ya seyahat etmek - bir şeydir. Ama tamamen başka - Eğer yabancı bu ülkede ne olduğunu anlamak ve herkes ama kendisi güvenmeyin. göçmen çoğu personel doldurmak içinde Evet, maalesef iyi örnekleri görmek, ancak. Yani bu düşüncenin tüm artılarını ve eksilerini önceden tartmak emin olun.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.