Bilgisayarlarİşletim sistemleri

Windows XP Kurtarma Konsolu kullanarak geri gelmez nasıl

Windows XP kategorik olduğunu önyükleme için reddederse Oldukça sık durumlar vardır. Bu durumun nedeni virüs veya diğer çeşitli faktörlerin bir sonucu olarak güç düşüşü nedeniyle sistemik arızaları olabilir. Bu sorunun riski oldukça riskli yeniden yüklemek zorunda kalmadan operasyon uzun süre yapar sistemleri kullanım süresi ile doğru orantılı olarak artar.

Bu gibi durumlarda, genellikle, gibi yöntemler yerel diske "C" den bilgileri kaydetmek ve sistem çalışmaya devam etmenin:

- son kontrol noktasında bir dönüş kaydetmek;

- İyi konfigürasyonun son yüklenmesi;

- güvenli modda girişi.

Ancak genellikle bu yöntemler artık yardımcı olabilir. Kurtarma Konsolu Windows XP Kurtarma - Aynı zamanda, birkaç kişi böyle basit ama etkili bir yöntem biliyorum. Windows kurtarma konsolu yeni başlayanlar için bile herhangi bir zorluklara neden olmayacak şekilde süreç, gerçekten çok basittir. Ancak bu, Windows XP ile bir disk gerektirir.

üzerinden Windows XP geri yükleme başlamak için kurtarma konsolunda, bilgisayarınızda diski takın ve yeniden başlatmanız gerekiyor. Botun başında, düğme ayarlarından «bios» gidecek, «silmek» basın. bir öncelik vardır «CD-Rom» ilk tercih yüklemek indirip «F10» tıklayın ve ardından ( «Evet» demektir) «Y» basarak değişiklikleri onaylamak için gerek olduğunu. sürücüsündeki diski için önyükleme kontrolleri sırasında yeniden başlayacaktır bilgisayar, gerçekten sürücüsüne diskten önyükleme gerekir klavyedeki herhangi bir tuşa basarak onaylamanız istenir.

Ayrıca, dağıtım Windows XP belleğe yüklenir ve mavi ekran yüklemeye veya sunulacak olan görünen Windows kurtarmak için. Windows XP Restore kullanıcı kilit "R", yani basarsa başarılı olacak Kurtarma Konsolu kullanarak seçim seçeneği "Restore".

seçimini onayladıktan sonra soran görünen "oturum gerekenleri sistem içinde." Kural olarak, kullanıcı PC'de tek işletim sistemine sahiptir, bu yüzden ve seçin. Ardından, yönetici şifresini girmek (gerekirse) ve tıklama butonuna «Enter».

«: Pencereler> \ C»: «Fixboot», o zaman sektör "C" yüklemeyi onaylamak için «Y» tıklamanız gerekir girmeniz gereken bir sonraki adım yazıt ortaya çıkması olacaktır. Sonra tekrar orada o sektörde yükleyin ve olacaktır: tanıtmak: «C \ windows>», «fixmbr». Eğer, ekranda size «Y» tıklamanız gerekir ki görünümünü bir uyarı mesajı göreceksiniz.

Bundan sonra, kayıt başarılı tamamlanmasından haberdar edileceği sonunda sabit diskinize ana indir başlayacaktır. daveti «C: \ windows>», «Çık» cevaplanması gereken. Bilgisayar yeniden başlatıldığında, ve tekrar orada daha önce düzenlenen bilgileri kullanabilirsiniz.

O ana sistemdir ve mevcut yüklü işletim sistemine paralel eğer Kurtarma Konsolu Windows XP Kurtarma mümkün olduğunu unutulmamalıdır.

Kurtarma Konsolu Windows XP Kurtarma, her zaman önemli bilgilere erişim kazanmak mümkün bilen bir kullanıcı.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.