SeyahatYol tarifi

Volokolamsk - manzaraları görmek için

Her nasılsa, modern turistler, uzun zamandır beklenen tatile gidiyor, çoğunlukla, tanıdık çok ünlü ve modaya yerleri tercih ederler. Kabul et, Eyfel Kulesi, Mısır piramitleri, Brandenburg Kapısı veya arka planında hemen hemen aynı resimlerin henüz yorgun değil Küçük Denizkızı anıtının Kopenhag? Belki faaliyetlerini çeşitlendirmek ve ayrılmak zorunda kalmadan bunu değer onların ocak ve ev? Mytishchi'da, Krasnogorsk, Volokolamsk ... orada bulunan Turistik, kesinlikle dikkat çekicidir. Hatta en deneyimli gezgin etkileyici yeteneğine bu mütevazı kasaba içinde sayısız mimari ve doğal eserler bulunmaktadır.

Volokolamsk. Turistik. genel bilgiler Volokolamsk coğrafi Lama tam akan koludur nehir Gorodnya, kıyısında sermayeden 124 km mesafede yer. Şehir oldukça uzun ve çok ilginç bir geçmişi vardır ve bunun ilk söz bile 1135 yıllıklarına bulunur. zamanın tarihçileri Lame belli bir PORTAGES anlatmak. Bu giriş, tüm Moskova bölgenin en eski birinin mütevazı idari merkezi yapar.

Yerel nehir ve kelimenin adından geliştirmiştir başlık, tarihini ve görünümünü saptamak mümkündü mahkemeye Voloshnyu nehrin karşısındaki feribotlarla, Novgorod surmounted yol anlamına gelen "ölür". Portage'ın mütevazı bir kasaba hızla bölgede önemli bir ticaret merkezi haline dönüşür. Yani Ryazan arazi ve arka Moskova'dan seyahat onu tüccarlara taşındı.

Bugüne kadar Volokolamsk manzaraları kitlesel turistler tarafından ziyaret. Bunun için kredi sadece geçmişi değil, aynı zamanda inanılmaz bir konumdur. çevresel açıdan güvenli alan için bir itibar kent tepeler ve birçok banliyölerde var bulunan sermayenin bu kadar çok sakinleri tatil veya yaz tatillerinde buraya gelmek çalışıyoruz, ancak manzara ayrılmaz bir parçası uzun rahat bir dağ evi olmuştur.

Volokolamsk. Turistik. mimari anıtlar

Coğrafi şehir special yeri ve çok özel bir yapı vardır bu yüzden. Volokolamsk toprakları - ravines ve akımları ile ayrılan birkaç tepeler. Merkezde böylece 15. yüzyılın Diriliş Katedrali ile toprak Kremlin denilen bir tepe üzerinde yer almaktadır. kilise 19. yüzyılın klasik tarzda küçük bir veya iki katlı binalarla her tarafta çevrilidir.

ziyaret edebilirsiniz burası ve Moskova Barok stili ikinci önemli yerel bir dönüm noktası yakalanmış - Şefaat sonlarında 17. yüzyıl Kilisesi inşa. Şehrin doğu kesiminde 16. yüzyılda o kadar ülkemize Vozmitsky manastırın sınırları dışında ünlü ama şu ana kadar Virgin Doğuşu sadece mütevazı bir küçük kilise elinde tutmayı başardı.

Moskova ... Turistik onu son zamanlarda turistlerin bir bölümünün artan ilgi odağı sürekli aslında. Ve bunlardan biri Volokolamsk ise 18 km uzaklıktadır Joseph-Volokolamsk Manastırı'nın olayları, olarak kabul edilir. o kadar ilginç nedir? şey haklı 16. yüzyılın Rusya kilise kurumlarında en zengin biri olarak kabul edilebilir olmasıdır.

Volokolamsk. Turistik. doğal anıtlar

itiş sermayenin gürültüsünden yorgun Gezginler, emin şirin sokaklar ve şehrin gölgeli kareler hitap edecek. Ancak, (turist tamamen dini nedenlerden gelen hariç) uzun süre oyalanmak gerekli değildir.

merkezini inceledikten sonra, turist yani Yaropolets denilen yakınlardaki malikanesinde veya Varsayım Manastırı topraklarında, banliyölerde gitmek için tavsiye edilir. Burada, park sıraları, piknik oturup doğanın tadını ve birçok kuş ve böcekleri izleyebilirsiniz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.