SağlıkHastalıklar ve Koşullar

Uzun zaman sıcaklığını tutar 37

Uzmanlar sıcaklık bir haftadan daha 37 daha tutulur, eğer durulması değer olduğunu söylüyorlar. Nedenler nelerdir, bu yüzden tepki için vücut neden ne olduğunu bulmak için gereklidir. Tabii ki, en sonunda doğru tanı sadece bir uzman olabilir, ama doktor bile hazırlıklı gelebilir. Sadece duygularını dinlemek ve eşlik hangi belirtiler takip etmek ateş.

Sıcaklık ek olarak, uzun bir süre 37 için tutulur ise bir kişinin hızla kayıtsızlaşmasına yorulur ve vücut pamuk gibi görünüyor, biz SARS konuşabilir oluşur. Soğuk algınlığı genellikle öksürük, burun akıntısı, boğaz rahatsızlık neden olur. Bu durumda hastaya sıcak bir yatak temin etmek ve gereksiz eylemlerden korumak için gereklidir. Vücut daha çok su ihtiyacı ve vitamin almak, çünkü düzenli, sıcak içecekler vermelidir. Ev tedavi yöntemleri güçsüz olan ve hala 37 sıcaklığı devam ederken, bir uzman tarafından reçete edilir kullanımı olan tek ilaçlar, yardımcı olacaktır.

Genellikle bağırsak içinde bir enfeksiyon sıcaklığında bir artışa katkıda bulunur. Hasta ishal eşlik eder karın, ajitasyon hissettiğinde.

Sinir sistemi birçok iç organların ve insanın genel refahı çalışmaları üzerinde etkisi olduğu bilinmektedir. psikolojik rahatsızlıklar varsa, sıcaklık uzun süre tutulur. Hasta agresif hale gelir, endişeli, bu içe dönebilir. stres bir devlet sıklıkla birçok hastalığın gelişimini tetikler.

Sıcaklık 37 sabit tutulur, sonra tipik ateş denilen bölgemiz hastalığı için alışılmadık bir enfeksiyon olasılığı vardır. Orada korkacak hiçbir şey, ama biz hemen hareket etmelidir. Sonuçta, sonuç olabilir ancak yetkili doktor onaylamak, tam tersine, verilerle ilgili kuşkuları gidermek veya.

Bazen bu belirti edinilen veya konjenital hipotermi varlığını gösterir, ancak yalnızca testlerinden geçtikten sonra bu mümkün olduğundan emin olun. Virüsler, bakteriler ve mantarlar da sıcaklık Bu patojenler de dahil olmak üzere birçok hastalık etkeni olan uzun bir süre 37 için tutulmasını sağlamak için yardımcı olabilir viral ve cinsel temasla bulaşan olduğu (örneğin, frengi, veya HIV). Genellikle tecelli olarak latent formu tuberculosis ateş ile.

Tutma sıcaklığı 37 olduğunu ve ateş düşürücü çökertmek için zorsa, bu kanser gibi bile böyle korkunç bir hastalık işareti olabilir. İşte verimlilik önemlidir. Bir tümörün kötü huylu doğası zamanında tespit edilirse, başarılı tedavi şansı.

sağlık durumu hakkında endişe kötüsü, o zaman hiçbir şey için değişmezse, bu sıcaklıkta, çünkü bazı insanlar sürekli kalmak ve vücut için norm olabilir. Ama herhangi bir hastalık varlığında derhal almak tablet ateş düşürücü güçlü gövde güvenle bir derece hareket edebilir gibi gerekli değildir. Bir sıcaklık artış aktif enfeksiyon kontrolü gösterir.

Ve son olarak, bir kadının 37 sıcaklığını devam ederse, bu sevinç için ciddi neden olabileceğini belirtmek gerekir. Genellikle gebeliğin ilk ayında vücut sıcaklığı hafif artış ve bazı o dönem boyunca sürdürmüştür. Sonra da sağlığını korumak ve o bağışıklık sistemini güçlendirmek vitaminlerin kompleksi aldı bildiği bir profesyonel koymak için emin olmalıdır.

Düzenli egzersiz ve uygun diyet tavsiyelerde bulunabilir tüm vücudu güçlendirmek için bir çaba, o zaman vücudunuzun sağlıklı, ancak çok formda olacaktır sadece.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.