GüzellikSaç

Uzantılı bacağında Kare (fotoğraf)

Bob saç modeli yirminci yüzyılın başlarında popüler oldu. Bugün, kızlar uzantılı bacakta kare denilen modern türlerin yaratılması başvurdular. dramatik görünümünü değiştirmek ve orijinalinden daha görüntü daha yapmak arasında Alternatif saç, yetenekli arkasında daha kısa olduğu.

Özellikler saç kesimi

uzantılı bacağına Kare tarafta oksipital bölgede kesilmiş ve çarpıcı hacmi şık hattı bir araya getirir. Bakım orta uzunlukta bukleleri, aynı zamanda kısa saç üzerinde sadece yapılır. Teknolojinin Uygulanması üstte ve yanaklara ek bir miktar oluşturduğundan mümkün, uzun yüz şekline sahip yüz hatları daha uyumlu kızlar yapmak için yapar. saç siluet seçimi kızın görünümünü doğasına bağlı olarak, gerçekleştirilir.

performans tekniği

saç kesimi yapın, nemli saç temizlemek için arzu edilir. işlem aşağıdaki adımlardan oluşur:

 1. Saç fırçası ve sabit kelepçeler olan, her biri dört ayrı bölüme ayrılır. Bukleler doğal büyüme göre yönde düzenlemek sağlamak için gereklidir.
 2. Başlamak için kilit oksipital bölgeden uzaklaştırılır. iplikler, iki eşdeğer parçalar üzerinde kulak bir ayırma hattı ile ayrılır.
 3. Saç kafasına ayak kesilmiş.
 4. Kesme hattı kulaklarına uzanır. Prostrizhennye saç müsait sivrilen. Tercih edilen işlem makinesinin özel bir memenin kullanılması ile gerçekleştirilir.
 5. Bir sonraki adım, - her iki tarafta simetri kesme tarafından doğrulanan daha sonra eğik taban çizgileri ve oluşturulması.
 6. Eğer oluşturduğunuzda uzantılı bir kare içbükey ve dışbükey, uzun, kısa, düz ve oluşumunu izin eğik patlama. Son seçim ahenkli bir görüntünün oluşmasına dinlemelisin kızın isteklerine değil, aynı zamanda ustanın görünümleri, üzerinde sadece bağlıdır.

bacakta Kısa kare

Bir silüet seçerken tapınaklar şeritlerin uzunluğu çok önemlidir. bukleler çene çizgisini burada derece düzenlemesi etkili bir bacak kısa kare kurulmasına bakar.

Şu anda, talep klasik düz patlama ile saç modeli ve uzantısı ile bacağında kare hem tarafına patlama. Bir stil seçerken, kesinlikle profesyonel bir Belirtilen zaman tartışmalıdır. Bu durumda seçilmesi kişinin tipine ve istenen görüntüye bağlıdır.

Bir yuvarlak yüz kaş ve kilitleri mükemmel uzatılmış patlama ve saçı uyumlu hale ile hafifçe gözlerini kapatmış. Bu durumda, tercih edilen bir çözelti, yan şeritler yumuşak bir geçiş ile kemerli ve kavisli silueti görünüyor.

Kısa kare bacak değil her kız yüz gelmek. Buna rağmen, inceltilmiş ve not ipuçları görünümünü neredeyse her tipine ilave yumuşaklık ve dişiliği verebilir.

Klasik kare bacak

Gibi, bir Bob saç modeli klasik özellikleri ile karakterize edilen bir saç modeli için yukarıda belirtildiği. Ama oksipital bölge saçlarında hacim kaldırılması sayesinde gerçekten orijinal, modern bir görünüme dönüşür.

fotoğraf bu malzeme görülebilir Yeni sezonun gerçek eğilim gibi davranan uzantılı bacağına Kare. Çekici hatları ve özgün anahat siluet günlük ve romantik görüntüleri çeşitli oluşumuna katkıda bulunur.

uzantılı bir Bob-bob saç klasik versiyonu tasarım boyun düzgün ayak neden olduğu oldukça karmaşık bir desen olarak değişiklik gösterir. Bu tür bir seçenek için mükemmel bir uyum rektifiye ve grafiksel kalibre siluet gerçekleşmesine katkıda bulunan şeritlerin doğasına, düz.

uzantılı bacağında yükselmiş bob-kare

iyilik iyimser saç kesimi seçeneğinde sezonun bir diğer topikal eğilim. Klasik solüsyonlarından saç kesimi oksipital bölgede karmaşık ek hacim oluşturmak farklıdır. şeritler kaskad döşeme fikri sayesinde gerçekleşen. Bir saç kesimi bukleler katmanlı dalgalar izin etkisini elde edin.

Kalın, kaba saç mükemmel sahipleri ile bacak uzantısına Yükseltilmiş saç kare. Bu yapı ipliklerini hacmi daha yönetilebilir olmasını sağlar. Sen saç modelleri ve oluşturabilirsiniz ince saç.

tarafına patlama ile uzantılı bacak Kare

Make asimetrik patlama yeterli yan döşeme ile. Saç nemlendirilmiş ve özenle taranmış. Daha sonra, düz bir tarak saçak kullanılarak bir açıda kesilmiş. Bu nedenle, yan alanda yer alan saçın toplu yumuşak bir geçiş oluşturmalıdır. Saç kesimi Mills sonunda.

saç rengi

Doğru saç rengi seçerek yalnızca uzantılı bacağında kare Biçme gerçekten etkileyici görünüyor. Burada iyi bir çözüm monokrom versiyonu görüntünün tasarımdır. Bir saç modeli uygularken, doğal parlaklık ile doğal renklerle saç boyası arzu edilir.

uzantılı Bu bölümde sunulan bir fotoğraf ile bacak saç baharat rafı, vurgulama bir dokunuş katıyor. Ikincisi doğal, "yerli" saç renginden daha birkaç tonları hafif olduğunu arzu edilir. Yeterli bir çözümdür teknikleri ve blondirovanija Ombre kullanılmasını da savunmuştur.

bir patlama ile uzantılı bacağında bir kare Sahne, kontrast ve keskin renk değişimlerini tavsiye edilmez. Bu durumda, gelişmiş çizim kesme doğrulandı kırık. Üstelik bu seçenekler bugün popüler trendleri ötesindedir.

stil seçenekleri

ön uzantılı bacağında saç kare gereksiz kararlar olmadan kendine yeter görünüyor. Yine de, ruh ve kadınların görüntünün özelliklerine bağlı olarak sık sık tesisatın şu varyantları başvurmak:

 1. Maşaları - rüzgar saç bir mus kullanımı ile önerilir. Curlers sıcak saç kurutma makinesi saç koymak ve kuru. 20 dakika boyunca saçta tutmak için yeterli kıvırcık şeritlerin etkiyi elde etmek için. bukleler vernik sabitleme olabilir etkisini kaydedin.
 2. Hızlı gündelik stil - bu durumda bir köpük saç. ikinci köklerinde saça uygulanır ve daha sonra bütün uzunluğu bukleler tarak. Saç eğilip, ve saç kurutma makinesi rastrepyvayutsya serbestçe kurutulur. sarmalın sonunda taranmış ve sabit verniktir.
 3. hacmindeki artış - saç nemlendirilmiş ve bir havlunun altında 5 dakika boyunca devam etti. telin üzerinde uygulanan saça köpük. Saç iyice çalkalanır ve bir yan ayrılık yaratmak.
 4. geri Döşeme - saç uçları içe bükük bir yuvarlak fırça bukleler ile nemlendirilir. kullanılan köpüğün bir dalga oluşturmak için. Bir yan ayrılık yapılır. Bir yandan saç pimleri bir kilit güçlü sabitleme etkisi ile kulak veya vernik arkasında uygun.
 5. Dışarıdan uçları - bu seçenek bir parti için bir görüntünün oluşması için ideal bir çözüm yapar. Saç dairesel tarak ve saç kurutma makinesi aracılığıyla dışa doğru kıvırın. Saç ilave hacme olanak sağlayan doğal kurutulur.

yararlı ipuçları

bacağında saç modeli kare oluşturmak için Çöp büyük bir parti ile bir kız. Saç de uygun tam kadınlar değil.

Düz şeritleri üzerindeki kesim gerçekleştirmek için tavsiye edilir. Bir kız doğası gereği kıvırcık bukleler varsa, ütü yardımıyla ikincisi düzenli tedavi saç yapısına zarar verebilir.

Bacak takım sahipleri zarif uzun boyunlu bir uzantıya sahip Kare. Boynun boyun uzunluğunda azalma daha açık hale geldikten sonra çünkü.

Sadece çarpıcı saç modeli koyu saçlı görünüyor. sadece zarar verirler Sarışınlar böyle bir karar. İkinci durumda, kendi yapısı saç fatura net çizgiler kaybederler.

Özellikle dikkat görünümü ve yüz özelliklerinin türüne dikkat edilmelidir. beklendiği gibi o kadar çekici görünmeyecek şekilde uzatılmış burun saçlı kızlar, uygun değildir.

Faydaları saç kesimi

uzantılı bacağında farklı karenin avantajları nelerdir? Hemen bu saç kesimi net çizgilerle karakterize olduğu dikkati çekiyor. Teknolojinin Uygulanması yapmanızı sağlar görünüm narin özellikleri ile kadınlar için mükemmel bir seçenek sunmaktadır daha açık bir insan. etki kafasının arka kısmında saç kısaltarak elde ve bir ifade çizgileri ortak sınırı oluşturmak olduğunu. Çerçeveleme çene bölgesinde gerçekleştirilir ve saç önünde istenen herhangi bir uzunluğa ulaşabilir.

Genel olarak, bacak kesimi kare mümkün doğadan oldukça ince, ince saç kadınlar için mükemmel bir çözüm karşılık vermektedir kalın şeritlerin bir toplu etkisini elde etmeyi mümkün kılar. özel hacim oksipital bölgede oluşturulur. Bu nedenle, kafa şekli daha uyumlu bir şekle dönüşür.

günlük, romantik ve iş görüntüler oluşturmak için mükemmel bir çözüm olarak görür Biçme. Bu nedenle, saç yaşlı genç kız ve kadınları yüz düşüyor.

Sonuç olarak

uzantılı bacakta teknoloji meydanına doğru uygulama düzgün, bakımlı bir görünüm almaya saçı sağlar. Bu durumda, bir kadın gerçek yaşından daha genç görünebilir. Profesyonel aksan daha etkileyici görünümü ve gizlemek kusurlarını yazın sağlar.

uzantılı bacağında kare Biçme oval, yuvarlak ve kişinin dikdörtgen tip ilk yer kızlarda uyuyor. Bu nedenle, yüz özelliklerinin doğru bir değerlendirme dış tanımlı görüntü oluşumu içinde belirgin bir avantajı vardır ana.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.