SağlıkMüstahzarlar

"Ugrisept 911": yorumlar, talimatlar, fotoğraflar öncesi ve sonrası

"Ugricept 911" ilacı nasıl kullanılır? Yerel araçların kullanılması ile ilgili incelemeler, talimatlar aşağıda sağlanacaktır. Ayrıca makaleden, ilacın hangi formda şekillendirildiğini, hangi özelliklere sahip olduğunu, kontrendikasyonların ve yan reaksiyonların olup olmadığı hakkında bilgi edineceksiniz.

Kompozisyon, şekil ve ambalajlama

Ezici çoğunluğun pozitif olduğu "Ugrisept 911" uyuşturucu tek bir formda salınır - bu bir jeldir. Ayrıca bu ilaca krem, merhem ve hatta krema denir.

Ekli talimatlara göre, bu ilacın aktif maddeleri papatya, yeşil çay, kalandula, dize ve arnika özütleridir. Ayrıca, yerel çare, süt dikeni yağı, limon yağı , aloe vera jeli, lavanta yağı, allantoin, vitamin E ve çay ağacı yağı içerir.

Yukarıdakilere ilaveten "Ugrisept" preparatı ayrıca diazolidinil, pirolidon çinko karboksilat, iyodopropinilbutilkarbamat, izo-oktil stearat, alfa-glukan oligosakkarit vb. Gibi sentetik bileşenleri de içerir.

"Urişicept 911" ilacı hangi ambalajda satılır? Değerlendirmeler, ürünün bir karton kutu içerisinde bulunan folyo ile mühürlenmiş bir polietilen tüp içinde satın alınabileceğini söylüyor.

İlacın özellikleri

Krem "911 Ugricett" in özellikleri nelerdir? Doktorlar, bu ilacın akne ve akne ile savaşmak için tasarlandığını söylüyor. Jelin bir parçası olan her bileşen, cilt üzerinde faydalı bir etkiye sahip olabilmektedir. Ayrıca, bu preparatın bileşiklerinin kombinasyonu, kısa sürede herhangi bir iltihaplanma sürecini azaltmaya izin verir.

Çalışma prensibi

"Urişicept 911" ilacı nasıl işliyor? İncelemeler, bu jelin kullanılmasına ilişkin talimatlar, terapötik özelliklerinin tamamının bileşiminden kaynaklandığını bildirmektedir.

Onların özelliklerini daha ayrıntılı olarak düşünelim:

  • Iso-oktil stearat ilacın daha iyi uygulanması ve dağılımı için gerekli olan bir maddedir. Bu bileşen bir krem oluşturan bileşen olarak işlev görür.
  • Oligosakkarid alfa-glukan - bu bileşik faydalı mikrofloranın etkin biçimde çoğaldığı besin ortamı sağlar. Böylece, bu bileşen cildin koruyucu özelliklerini geliştirir.
  • Allantoin, belirgin bir keratolitik etkiye sahip bir bileşiği belirtir. Epitelin keratinize tabakalarını yumuşatarak doğal rejeksiyonunu teşvik ederek, bu madde tıkanmış gözenekleri kolayca serbest bırakır ve böylece sebace sırrının ayrılmasını kolaylaştırır. Bu bileşen sayesinde "Ugrisept 911" jeli, aşağıda açıklanan incelemeler komedon sayısını azaltır ve sonuç olarak iltihaplanma süreçlerini ortadan kaldırır. Ayrıca, bu madde yara iyileştirici ve temizleyici etkilere sahiptir.
  • Detsilenglikol. Bu madde, patojen bakterilerin büyümesini başarılı bir şekilde bastırır. Zararlı mikroflora karşı antimikrobik ve mantar öldürücü etkileri vardır. Ayrıca, incelenen bileşen antiseborik özelliklere sahiptir ve sebase bezlerin çalışmasını normalleştirir.
  • Çinkonun pirolidon karboksilatına antiseptik denir ve cildi dezenfekte eder.
  • Propilen glikol, dokularda nemi tutabilir, bu sayede dehidrasyon ve erken yaşlanmayı önler.

Kullanım Endikasyonları

Hangi durumlarda "Urişicept 911" gibi bir ilaç reçete edilebilir? Doktorların yorumları, bu tıbbın çeşitli deri hastalıklarının tedavisinde aktif olarak kullanıldığını söylüyor. Bunlar aşağıdakileri içerir:

  • Bazı deri iltihabı türleri;
  • akne;
  • sebore;
  • komedonlar.

Uyuşturucu "Urişicept 911" sivilceye karşı etkili midir? Uzmanların görüşleri, bu ilacın hastaları hafif ve orta şiddette sivilce rahatsızlığını hafiflettiğini göstermektedir. Bu durumda, tedavi ilave bir yol kullanmaksızın yapılabilir.

Akne "Acnecept 911" jelini nasıl kullanmalısınız? Uzmanların tepkileri, şiddetli hastalık durumunda, yalnızca deneyimli bir dermatolog ilacın dozajını belirlemelidir. İlaç yanlış kullanılırsa terapötik etkinliği az olacaktır.

Kullanım kontrendikasyonları

"Ugricept 911" ilacını kullanmadan önce bilmek için ne tür kontrendikasyonlar gerekir? Doktorların yorumları, jelin kullanılmasının tek yasağının, hastanın ilacın bileşen bileşenlerini kişisel olarak tahammülsüzleştirdiğini gösteriyor.

Uygulama metodu

Jeli "Ugrisept 911" nasıl kullanılır? İncelemeler (ilacın uygulanmasından önce ve sonra uygulama fotoğrafı bu makalede sunulmaktadır) tecrübeli dermatologlar, kremin yalnızca önceden temizlenmiş ve hazırlanmış deriye uygulanması gerektiğini söylüyor. Bu amaçla, hastalar sıklıkla jel ve köpük kullanarak yıkar.

Hastanın herhangi bir cilt hastalığı varsa, perdeyi temizlemeden önce bir doktora danışın ve tavsiye eden çare kullanın.

Uzmanlara göre, ön cilt temizliği daha iyi bir terapötik sonuç ortaya koyuyor. Bu arada, bazı durumlarda, hastalar yüzünüzdeki kir ve diğer istenmeyen parçacıklardan kurtulmanıza izin veren özel eksfoliye edici ajanlar kullanır.

Peki "Ugricept 911" jelini nasıl kullanmalısınız? Dermatologlara göre, bu ilaç ilk önce parmak uçlarına uygulanır ve lezyonun etrafına ince bir tabaka dağıtılır.

İstenilen etkiyi elde etmek için, doktor ilaçları günde iki defa kullanmanızı önerir. Zayıf bir masaj uygulayarak hafif dairesel hareketlerde uygulanır.

Hastalar, kremanın hafif dokusunun deriye çabucak emilmesini sağladığını savunuyorlar. Bazı insanlar bu jel gündüz makyaj için bir temel olarak kullanın. Yatmadan önce de kullanılabilir. Bu sırada cildin dayanması ve ilacın etkisi en etkili hale gelir.

İlacın kalın bir tabaka halinde uygulanması kesinlikle önerilmez. Fazlalıkları pamuklu bir bezle veya sürüntü ile çıkarılmalıdır.

Advers olaylar

"Ugrisept 911" ilacının kullanımı sırasında herhangi bir advers reaksiyon bildirilmemiştir. Bununla birlikte, bazı hastalar ilaç kullandıktan hemen sonra hafif bir yanma hissi ve karıncalanma hissi taşırlar. Doktorlar bunun ilacın aktif bileşenlerine karşı oldukça normal bir cilt reaksiyonu olduğunu bildirdi. Bir süre sonra bu belirtiler kaybolur.

Beslenme ve Gebelik

Gebelikte ve emzirme döneminde jel kullanımının etkililiğini ve emniyetini sağlamayı amaçlayan klinik çalışmalar yapılmamıştır. Bu nedenle, bu ilacı kullanmadan önce daima bir doktora başvurun.

Özel Öneriler

Sentetik bileşenler ve sözkonusu kremanın doğal bileşenleri aynı şekilde insanlara karşı allerjenler olabilir. Bu nedenle, jel kullanmadan önce, talimatları okumak ve aynı zamanda ilacın deneme uygulaması yapmak gereklidir. Bunu yapmak için az miktarda krem bilek iç kısmını yağlar ve yaklaşık 40 dakika bekler. Bu süre zarfında alerjik reaksiyonlar ortaya çıkmazsa, ilaç korkmadan kullanılabilir.

yorumlar

Hastaların görüşlerine göre "Urişicept 911" jeli akne, akne, sebore ve komedonları etkili bir biçimde iyileştirir. Bu ilaç neredeyse hiçbir zaman yan etkilere ve alerjik reaksiyonlara neden olmaz. Bu ilacın diğer bir avantajı nispeten düşük maliyet (tüp başına yaklaşık 70 ruble) olmasıdır.

Negatif raporlara gelince, bazı hastalar hafif bir terapötik etki ya da eksiklik şikayetinde bulunurlar. Bu durumda, bir dermatologla temas kurmanız gerekir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.