Ev ve AileAksesuarlar

Ürünler "Simplisiti": mutlu bir çocukluk için bir beşik

Ailede çocuğun doğumuyla birlikte radikal değişiklikler planlanmaktadır. Artık tüm evin içine getirilir ki onun dostu ile, bir bebek ile bağlı. Birkaç yıl önce bebeği için bir beşik satın hakkında kadar, hiç kimse bile düşündüm. Modern çocuk mağazaları gözlerimi yerinden farklı ürünler gibi geniş bir yelpazede sunuyoruz. Örneğin, iyi değerlendirme çok şirketin ürünlerini "Simplisiti" kazandı. Beşik, yüksek sandalyeler ve bu markanın diğer birçok ürün, yüksek kalite ve uygun fiyata popüler oldu.

Birçok anneler biliyorum çocuğun sağlıklı ve dinlendirici bir uyku - uyumlu gelişimi için anahtar. Bugün, karyolası ile birlikte daha gelişmiş ve modifiye ürünleri satın alabilirsiniz. Böylece, şirket üretilen "Simplisiti" Beşiği taşıt tutması elektronik sistem temelinde çalışan evrensel bir cihazdır. Evet, modern teknolojinin bu çağda bile mümkün! Muhtemelen, birçok ebeveyn bu sorunla karşı karşıyayız: çocuk geceleri uyumaz, yatakta yatan yapmak reddetti ve beşiği olarak anlayışlı anne ... çocuk arabası kullanın! Bu bir yandan veya ayakla yarı uykulu rulo olabilir - bu olacak şekilde - yani monoton hareketi uykudan çocuk.

"Simplisiti" beşikten Tarafından Sunulan - Bu şimdi veliler bebeğinizi rock olmaz çünkü, beşik kendim yapacağım, daha modern bir çözümdür. Bebek sorunsuz uykuya dalmak bu yüzden ek olarak, taşıt tutması, hafif müzik (ninniler) eşlik eder. Cihazın bir ayırt edici özelliği - taşınabilir elektronik atlıkarınca varlığında, hangi oyuncaklar ve titrek ışıkları kapattı. yatmadan önce kaldırılır ve edilebilmektedir böyle bir atlıkarınca senin yürümeye başlayan ilgilenen uzun süre uyanıklık döneminde.

Üretici böyle bir cihaz yönetmek için uygun ve kolay dikkate velilere her ayrıntıyı almıştır çünkü Beşiği "Simplisiti", olumlu yorumlar aldı. Böylece, seti bir mesafede titreşim ve müzik düzeyini ayarlayabilirsiniz hangi bir uzaktan kumanda sayesinde içerir. Geceleri, çocuğun uyku bozmaya olmaz yumuşak aydınlatma açabilirsiniz. Daha fazla kolaylık sağlamak için, rahat yatak ve çarşaf, gerekirse beşiği, kumaşın tüm parçaları kolayca yıkama için, örneğin, çıkartılabilir.

Depolama satıcıları ve öğeler ve oyuncaklar unutmayın - bu beşik büyük sepet ile donatılmıştır için. Eğer çocuklar için çok fonksiyonlu ürünler ile ilgileniyorsanız, ürünlerin Simplisiti" dikkat edin. Kızak, örneğin, ayarlanabilir yüksekliğe beş seviyesi vardır. Buna ek olarak, sallanan veya transforme veya olabilir tablo değiştirilmesi. Bu nedenle, sadece tek bir cihaz kullanarak aynı anda birden fazla sorunları çözebilir. Dahası, beşik kompakt boyutu ve 8 kg ağırlığa, bu kolay odanın etrafında taşımak için yapım vardır.

Hayır daha az rahat ve sevimli tüm güvenlik ve çevre gereksinimlerini karşılayacak hasır beşiği, görünüyor. Böyle rahat bir beşikte bebek güzel asılı oyuncaklar ve yavaşça akan müzik uyumak güzel olacak. çocuk beşiğinde sallandı iken anne rahat bir ortamda, ev işlerini yapmak yapabilirsiniz. Cihazın şık tasarımı herhangi bir odaya ahenkli bir tamamlayıcısı olmayı sağlar. Pillerin beşiğini Works, bunlar ayrı olarak satın alınmalıdır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.