Ruhsal gelişimRüya Tercümanı

Ünlülerin hayalleri ne: hayal kitabı

Ünlü insanlar daima hayranların görüşlerine ve sadece merak uyandırır. Örneğin, sinemayla pek ilgilenmese bile, hala ünlü Hollywood ve Rus aktörlerin neye benzediğini biliyoruz. Sonuçta, fotoğrafları bir sürü yayın basıyor ve World Wide Web'deki binlerce siteye yerleştiriliyor. Ama gece hayallerinde bir ünlüle rüya görseydi? Bu konuda rüyalar birkaç farklı yorum getiriyor. Bazılarını düşünmeni öneririz.

Ünlülerin hayalleri ne: David Loff'un hayal kitabı

Medya bugün ünlü aktörlerin, şarkıcıların, vb. Idealleştirilmiş görüntüler oluşturuyor. Ve onlar, bizim gece hayallerimizin kahramanları oluyorlar, çünkü biz onları tanıdığımızı ve onlarla tanışık olduğumuzu görüyoruz. David Loff'a göre, örneğin bir pop yıldızı olan bir rüyada görünüş, yeni bir tanıdık ya da roman yapma arzusunun bir yansımasıdır. Böyle bir vizyonun, söylediğiniz gibi sizin deşifre olmadığınızı herkese ispatlama arzusunun bir yansıması olması da mümkündür. Ve eğer kendiniz bir ünlü olduğunuzu hayal ettiyseniz. Rüya kitabı bu konuda bir yorum içermektedir. Dolayısıyla, popüler bir sanatçı olduğunuzu hayal ettiyseniz, çok sayıda hayranınız ve hayranınız var ve sahneye çıkmaktan mutluluk duyuyorsunuz, o zaman ortaya çıkması gereken bazı yetenekleriniz olabilir. Ayrıca, böyle bir vizyon daha yüksek hedeflere ulaşma arzusunu gösterebilir; bu kesinlikle hiçbir şekilde terk edilmemelidir.

Modern hayal kitabı

Ünlüler, rüyalarında görüp onunla konuşurlar - kariyerinizin umutları hakkında patronla ciddi bir sohbet gerçekleştirirler. Muhtemelen yakında hizmette ilerlemeniz beklenecektir. Bilinen biriyle samimi bir konuda konuşuyorsanız, gerçek hayatta çoğu zaman kimseye güvenmeyi istemeyen kapalı ve yalnız bir insansınız. Zor zamanlarda bunun için kimseden yardım istemeyeceksiniz. Bu nedenle, diğer insanlara daha fazla açık olmaya çalışın, iletişim kurmak için başkalarıyla gitmekten korkmayın. Modern Rüya Kitabında başka ne gibi yorumlar var? Verilen bir durumda kurtarıcınıza geldiğiniz ünlüler (örneğin şarkıcı), kendinize olan güvensizliğinizin ve birisinin yararlanabildiğinizden şüphe ettiğiniz anlamına gelir. Bu durum hakkında düşünmeye çalışın. Belki de ciddiyetle kendinizi hafife alırsınız; bu da yaşamdaki mutluluğunuza ve başarınıza müdahele edebilir. Peki ya bir ünlüle bir buluşma hayal edersek? Bu yorum koleksiyonunun yazarları, bu durumda başarıya ulaşmak için her şeyi yapmaya hazırsınız ve önemsemeyerek vakit harcamayın dedi.

Bütün aile için rüya yorumu

Bu koleksiyonun yazarları, ünlü biriyle iletişim kurduğunuz vizyonun, yakın gelecekte meyveli gayretle çabalamaya ihtiyaç duyduğunu iddia ediyor. Bir imza aldığınız ya da ünlü bir aktör veya şarkıcıyla resim çektiğiniz bir rüya, kariyer büyümesini öngörür. Ayrıca, belki de çok etkili bir insanın ilgisini çekiyorsunuzdur. Ancak, ailede anlaşmazlık bekleyebilirsiniz. Bu rüya kitabını toplayarak başka ne bulabilirsin? Geceleri kendiniz bir ünlü olduğunuzu hayal ettiyseniz, gerçek hayatta yakın gelecekte kendi yeteneklerinizi yeniden gözden geçirmekten çekinme riski taşırsınız. Bu yüzden şeylere yeterince bakmaya çalışın.

Сонник XXI века

Bu koleksiyonun yazarlarına göre, gece hayallerindeki tanınmış bir kişi size kariyer merdiveni üzerinde hızlı bir gelişme veya daha yüksek ücret ödeyen bir işe geçiş sözü verebilir. Vizyonunuz bir ünlü içeriyorsa başka ne bekleyebilirsiniz? 21. yüzyılın hayal kitabı, tanınmış bir bilim insanı sizinle ilgili bir rüya görürse, o zaman gerçek hayatta önemli kararlar alırken çok dikkatli davranmanız gerektiğini içerir. Bir pop yıldızı ile iletişim kurarsanız, o zaman mali durumunuzda bir gelişme bekliyorsunuzdur. Ünlü bir kişiden bir imza alırsanız ve diğer ünlü kişilerle kuşatıldıysanız, bu çok umut vericidir! Büyük ihtimalle, gerçek hayatta muhteşem bir kariyer inşa edebileceksiniz ya da sorunsuz bir şekilde umut verici ve iyi ücretli bir çalışma elde edebileceksiniz. Bu nedenle, yolda görünme şansınızı kaçırmayın.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.