Haber ve ToplumErkekler konular

Trooper - elit bir asker. Açıklama iniş

Trooper - Herhangi bir elit asker dünyada ordunun. Bir iniş kullanımı eski çağlardan beri bilinmektedir. Ancak, ayrı bir askeri birim o sadece yirminci yüzyılda oldu. Yüksek ahlaki ve fiziksel dayanıklılık ile karakterize Paraşütçüler hazırlık silahları ilerledi. Onlar en zor görevleri gerçekleştirmek.

tarihte

Başlangıçta bir paraşütçü - düşman hatlarının gerisinde iniş yer aldı bir asker. Hatta Ortaçağ'da aktif gemilerin yardımıyla savaşın sitesine asker teslim kullanıldı. Bunlar ana düşman kuvvetlerine veya tahkimatı uzak indi. Sonra düşman ordusunun arkasına gitti ve hemen savaşa katıldı. Sıradan askerlerin aksine, hala denizde paraşütçüler zırh ve hemen indikten sonra savaşa hazır giydi.

bilim ve helikopter ve uçakların gelişiyle gelişmesiyle birlikte havadan iniş kullanmaya başlamışlardır. Hatta düşman hatlarının gerisinde paraşütle Rus İç Savaşı Kızıl Ordu askerleri sırasında ve sürpriz onu yakaladı. Bu taktik İkinci Dünya Savaşı iyileştirilmiştir. Kızıl Ordu'da skydiving bir kayıt ve köprülerde hızlı işgali ile, özel birimler kurdu.

silâhlar

Paratrooper - savaş alanında çeşitli işlevleri yerine getirebilecek iyi silahlanmış savaşçı. Kural olarak, hafif silah sahibi ek olarak, o da, piyade topçu, madencilik kullanmak düşman mevzilerine ateş nasıl ayarlanacağını bilir. Denizciler sert eğitimini bekliyoruz. Onlar Naziler tarafından işgal topraklarına attı sonra aylarca savaş silahlarının her gün, İngiliz kraliyet "komando" eğitimi.

donanımlar aracın hava indirme birlikleri oluşur. deniz için hava ve yüzme tesisleri için bu uçaklar veya helikopterler. Genellikle paraşütçü özel ülkesinin ordusu için karakteristik olan ateşli silahlar, (Rusya'da Kalaşnikof sahiptir otomatik M-16 ABD'de), bir tabanca, kazmacı kürek, Sovyet sonrası alanda çeşitli parçalanma bombası, tanksavar bomba atar veya taşınabilir uçaksavar sistemi ( "İğne", NATO ülkelerinde "Cirit"). Mobil kuvvetler özel zırhlı araçlar oluşturdu ve. BMP temelinde Sovyetler Birliği'nde hava indirme birliklerinin havadan söndürme aracı geliştirildi. Denizciler böyle bir yere teslim ve birkaç paraşüt kullanarak makineyi paraşütle edilebilir.

görevler

asker olarak - elit bir savaşçı, o en karmaşık işlemleri gerçekleştirmektedir. Örneğin, özel operasyon için düşman hatlarının gerisinde iniş. Bu düşmanın merkezinin yıkımı, belgeler, sabotaj nöbet, istihbarat olabilir. Ana güçlerin saldırı için ön hazırlık yapan büyük ölçekli mücadele birlikleri sırasında. Bu köprü ve hareketin ana bileşenden kontrol altına almak için, bir güvenli yer var.

Denizciler, halk arasında anılır. Biz eski Sovyet uzayda pek çok film çekildi. paraşütçüler (genellikle akustik gitar) türkülere yüzlerce fazla vardır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.