SağlıkTıp

Tedavi veya boğaz daha sağlıklı olun

Çocuğun gelişiyle birlikte her genç anne onların sağlığı için daha hafif ve dikkatli başlar. Hatta bebeğe zarar korkusu çok büyük olduğu için bu davranış, bilinçaltında bir yerlerde oluştuğunu not edebilirsiniz. Ancak, bazen bütün önlemlere karşın boğazında ağrıları vardır. Ve şimdi bu ağrılar yapmak ve nasıl boğaz enfeksiyonu tedavisinde bu, meydana geldikleri anlamak için çok önemlidir.

Sadece hasta değil, çünkü tedaviye başlamadan önce, o boğaz ağrı neden ne olduğunu belirlemek gerekir. Kural olarak, bu hastalığın birçok belirtilerin sadece bir tanesidir. Birincisi ve en önemlisi, tabii ki, doğru belirli hastalık ve tanı belirleyebilir uzman audiologist, danışmak gerekir.

Genellikle sesle ya da eksikliği değişimin yanı sıra kuru öksürük eşliğinde boğaz ağrısı, öksürük geçen, farenjit diyor. Bu genellikle bakterilerdir neden olduğu boğaz iltihabı ve nadir durumlarda ve grip gibi virüslerin olduğunu. Nasıl boğaz enfeksiyonu tedavisinde en iyi sadece uzman bilir farenjit ile. Septolete, Strepsils, Faringosept içeren farenjit belirlenmesi çoğu durumda, tahsis karmaşık hazırlıklar içinde. Başarıyla hastalığın kurtulmak için doktor, diyet yazdığı ilaçların yanı sıra, gerekli olduğunu ve önemli ölçüde ses aktivitesini azaltır. Baharatlı yiyecekler, ekşi ve tuzlu yemek tavsiye edilmez. Diyet herhangi alkol gelen ortadan kaldırmak ve hastalık sırasında sigara durdurmak için önemlidir.

Boğaz ağrısı ayrıca kuru, gıdıklama, kuru öksürük ve hafif ateş eşlik edebilir. larinks iltihaplanma olan bir hastalık - Bu larenjit göstermektedir. Ne karar verirken boğaz tedavi larenjit, sen her şeyden önce hastalığın dönüş olasılığını ortadan kaldırmak için emin olmalısınız. Tek başına herhangi bir ilaç kullanımı, doktorun talimatları dinlemek daha iyidir, tavsiye edilmez. şifa diyet ve sıcak içecekler bol hızlandırın.

yüksek ateş belirtileri arasındadır varsa, o boğaz ağrısı veya bademcik iltihabı teşhis etmek güvenlidir, lenf düğümlerinde önemli bir artış, boğaz kasları, mide yoktur. Bu durumda boğaz enfeksiyonu tedavisinde daha birçok insan biliyorum ama, yine de, iyileşme başarısı hala doktor bağlıdır. Sadece o ilaçları reçete edebilir, kullanımı sonuçları olmadan hızlı bir iyileşme sağlayacaktır. tedavinin etkinliğini artırmak için mutlaka bulunması gereken C vitamini açısından zengin gıdalar dahil diyet, sopa gerekir. B vitaminleri de tedavi için yardımcı olur.

Özel dikkat boğaz emziren anneye tedavi etmek daha gerçeğine dikkat edilmelidir. Tabii ki, bu girerken antibiyotik hatta küçük doz içeren ilaçların kullanımının, tavsiye edilmez buna rağmen, farkında modern farmakoloji artık büyük bir seçim sağlar edilir ve doktor dikkate emzirme gerçeğini almaya ajanların randevu olmalı, ama anne sütü ve bebeğe zarar verebilir. Için gargara en etkili halk çare tanınan suyu papatya ya kadife çiçeği ve böylece Bioparox kabul tutucu ilaçlar arasında. o hasta bebek olsaydı, bebeklerde boğaz enfeksiyonu tedavisinde daha öncelikle doktorunuza danışmanız gerekir emin olun. Birçok çocuk hekimleri bu tür Septifril, Aflubin, Lisobakt olarak ilaç yazabilir. Aynı zamanda, her anne çocuğunuza hapları vermek istiyor. Bu durumda, yardım hepsi aynı papatya ve nergis gelecektir. Bir şırınga kullanarak çok dikkatli bir boğaz boyun sulamak gerekir. Ayrıca yapmak ve bebeklerin sıcak papatya çayı verebilirsiniz.

Öz komplikasyonlara yol ve emzirilen anne ve bebek gibi, boğaz enfeksiyonu tedavisinde daha hala bilgi için doktora gitmek anlamına hatırlamak önemlidir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.