Ev ve AileAksesuarlar

Stroller Toscana "3 in 1": Anahat, Müşteri Yorumları

Orta fiyat aralığında pusetin mükemmel bir versiyonu, en geniş model yelpazesinden hoşnut olan Toscana, renk özümleri ve çarpıcı işlevsellik zenginliği. Bu markanın tekerlekli sandalyelerinin model yelpazesinin üreticisi "fiyat-kalite" oranında lider konumda olan Polonya'dır.

Toscana markasının tipik özellikleri

Kısa bir süre önce, tekerlekli sandalyelerin üretiminde uzmanlaşmış olan Bebe Mobil markası piyasaya çıktı. Üretici, doğumdan üç yaşına kadar olan çocukların yaş gruplarına odaklanmaktadır.

Ürünlerin tamamı aşağıdaki seçeneklerle temsil edilir:

 • Çocuk arabası tezgahı, araç analogu ve yürüme ünitesi ile donatılmış olan 3 numaralı bebek arabası toscana, en uzun süre çalıştırılıyor. Dışarıdan bu versiyon, şık zerafeti, inanılmaz pratikliği ve malzemelerin orijinalliğini birleştirerek klasik ve komplike olmayan bir görünüme sahip.
 • Trolleyiciler, yukarıda bahsedilen muadillerine göre daha az popüler. Bir sonraki modelin tasarlandığı yaş grubu yenidoğanlar ve üç yaşına giren çocuklar. Bu seçenek bir beşik ve bir yürüme bloğu ile donatılmıştır. Önceki versiyondan farkı, kendi aracına sahip olmayan ebeveynler için önemli olan otomobil yuvasının bulunmamasıdır.

Beşikten işlevsel özellikler

Bebe Toscana strobos oldukça geniş. Örneğin beşik uzunluğu 80 cm, genişliği 37 cm ve derinlik 23 cm.Ayrıca bu seçeneğin ayırt edici özelliği, kısmen yüksek kaliteli plastikten yapılmış kalıplanmış bir gövde ile elde edilen ısı. Isıyı mükemmel tutma yeteneği, ülkemizde zorlu kış iklimi için günümüzün en acil olanıdır.

Ayarlanabilir baş dayam sayesinde, çocuğunuz yürüyüşler sırasında beşikten dinlenmek için rahat ve rahat olacak. 3'ü bir arada Toscana puset, çocuğun alerjik reaksiyonları ve aşırı aşırı ısınma ihtimalini ortadan kaldıran doğal pamuklu malzemelerden yapılmış yüksek kalitede bir iç yastık döşemesi olan 2'inci-bir-versiyona benzemektedir.

Davlumbazın katlandığı sessiz mekanizma, bebeğin annesinin uykusu sırasında eğimini ayarlamasına izin verecektir. Kaputun içine monte edilmiş bir kolun varlığı sayesinde çocuğun beşikleri hem araçta hem de manuel olarak kolayca taşınır.

Bir otomobil taşıma karyolasının özellikleri

En kapsamlı komple takımdaki taşıma arabası Toscana, 11 kg ağırlığındaki çocuklar üzerinde hesaplanan bir otomobil beşikine sahiptir. Standart bir şasiye monte etmek mümkündür. Kiti, kit ile birlikte verilen adaptörleri kullanarak düzeltebilirsiniz. Ayrıca, bu beşiği bir otomobil koltuğu olarak kullanma olanağı göz ardı edilmez. Onun işlevselliği sınırları yoktur ve bu beşi hareket hastalığı rolünde kullanılabilir.

Yürüyüş ünitesinin özgüllüğü

Toscana 2 1 tekerlekli sandalye, tıpkı daha eksiksiz bir meslektaşı gibi, güzel döşeme ve yumuşak sekmelerle rahat bir koltuğa sahiptir. Üniteyi, bebeğin çevredeki dünyadaki olayları gözlemlemek için rahatça kullanacağı herhangi bir yöne kurma imkanı vardır.

Doğal yüksek kaliteli pamukun çıkarılabilir kaplaması gerekirse yıkanır. Sırt üstü bez, bebeğin için beş rahat pozisyonun olması nedeniyle çok rahattır. Çocuğun puset üzerinde güvenliği, kayış ve ayarlanabilir çıkarılabilir tampondan da anlaşılacağı üzere imalatçı tarafından en küçük detaya kadar düşünülür.

Şasinin karakteristikleri

Toscana puset, en hafif kırlentli kadının bile kaldırması için en hafif alüminyum çerçeve ile donatılmıştır. Şasinin ana avantajlarından biri, katlanmanın mekanizmasıdır; bu, komplike olmayan basit bir hareketi, fazla alan gerektirmeyen kompakt bir ürün haline getirmeye olanak tanır.

Dört kez şok emiliminin kaliteli olmasından dolayı, çocuğun yolculuğu, büyüleyici yolculuğunuzdan rahatsız olmamak için pürüzsüz ve sakin bir süreç olacaktır. Kulpun ergonomik şekli ve yüksekliğini ayarlama imkanı, ebeveynlerin büyümeleri için ayarlamalarına izin verecek. Kalemin işlevselliğine ek olarak, deri performansındaki çekici görünümü herkes takdir edecektir.

sepet

Şase, güvenli bir şekilde bebeğe ve annenin alımına gerek duyan her şeyi koyabileceğiniz bir sepete yapıştırılmıştır. Bu modellerin ayırdedici bir özelliği, sepeti şimşekle kapatarak, binicilik sırasında içindekilerin devrilmemesidir.

Tekerlek Özellikleri

Bebek taşıyıcısı Toscana, çalışma esnasında çok uygun şişirilebilir tekerleklere sahiptir. Onların ön çifti mevcut rulmanlarla döner. Onları düzeltme imkânı da var. Arka tekerleklerin ön tekerleklere göre daha büyük olması nedeniyle manevra kabiliyeti ve düz sürüş sağlanır. Rulmanlar ve fren, onları off-road için ideal yaya kaldırımlarından daha işlevsel kılar.

Tekerleklerin her biri, hemen hemen her ailenin cephaneliğinde bulunan evrensel bir pompa ile kolayca pompalanabilir.

Temel ekipman

Gezginci Toscana, gerekli unsurların hepsiyle donatılmıştır: bunlardan bazıları:

 • Rahat ve oldukça geniş beşik.
 • Beşikteki çocuğun rahat kalması için yatak.
 • Beş adımlık bir ayarlama sistemi ile yürüyen blok.
 • Hafif alüminyum şasi.
 • Davlumbazlar, biri beşik, ikincisi bir yürüyüş bloğu için, çocuğun bacaklarını oturma pozisyonunda kaplar.
 • Renkli ve puset için tasarlanmış uygun ve geniş bir çanta.
 • Oyuncakları veya ürünleri depolamak için sepet.
 • Kompakt, fakat aynı zamanda rahat yağmurluk.
 • Soğuk mevsimde annemin kollarını ısıtan bir kavrama.
 • Çocuğu beşikten gelen olumsuz hava koşullarından koruyan fonksiyonel perdeler.
 • Yaz serin gecesinde çocuğu obsesif sivrisineklerden koruyabilen sivrisinek ağı.

Taşıyıcı Toscana: Değerlendirmeler

Bu gezginci lehine bir tercih yapan anne, satın alma işleminin izlenmesinin en hoş olduğunu söylüyor. Bu modelin görünümü daha pahalı analoglara kıyasla daha düşük değildir. Toscana bebek arabası, ona atanan tüm işlevleri mükemmel biçimde yerine getirir ve sağlam tasarımı sayesinde yıllarca sürebilir. Avantajları arasında şaşkınlığın hafifliği ve dayanıklılığı, bozulmadan veya deforme olmamak koşuluyla iniş esnasında günlük inişlere dayanabiliyor. Direksiyondaki tekerlekli sandalyenin kolaylığı tekerlek kilitleme imkanı ile ifade edilmektedir. Bu modelin mükemmel özelliği, özel aletler kullanılmadan temizlemenin kolaylığı ve kolaylığıdır. Ayrıca, çoğu "Toskana", modern kentsel koşullar için en iyi seçenek olduğunu unutmayın. Benzer varyantlarla karşılaştırıldığında, bu modeller kolaylığı ve kullanılabilirliği somutlaştırıyor. Kompakt dış parametreler, bir kişinin bile asansör yokluğunda merdivenden indirmesine izin verir. Birçok anne bu noktaya dikkat çekti. Pusetin en büyük avantajı manevra kabiliyetidir, bileşenleri tekerlekler ve şasi. Mükemmel temizlenir ve güneş ışığının sistematik etkisi ile renk değiştirmez. Sepet geniş ve dayanıklıdır, tekerlekler rahattır ve öldürmezler.

Tekerlekli sandalyenin Toscana gibi mükemmel bir versiyonu sayesinde her küçük çocuk rahat ve güvende hissedebilir ve ebeveynleri sürekli olarak özel bakıma ve bakıma ihtiyacı olan yolcusu için sakinleşecektir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.