ÇirkinlikAraçlar ve ekipmanları

Şarjlı Zımba: tipleri, özellikleri ve değerlendirme genel bir bakış

Montaj işlemleri her zaman özel tezgahların ve makinaların yanı sıra geleneksel tespit katılımı için vermeyin. gibi sorunları uygulamak için alternatif bir yol kullanılmasıdır zımba tabancası. Onlar sadece daha güçlü donanım ve geleneksel çivi yerine, aynı zamanda doğru ve aşırı kir olmadan, dikkatle bağlantıları için izin vermez. bir elektrik prizine bağlı kalmadan kullanılabilir Özellikle popüler kablosuz zımba.

Ana özellikleri aracı

Performans zımba pili bunu çalıştıran hangi gerilimi ile belirlenen. Ortalama olarak, bu uygulamada 3.6 ile 14 V arası, gerilim iki uç değer arasındaki fark, şarj olmadan belirli boyutları ve işlem süresi çivi sürücü makinenin özelliği hissedilebilir değişmektedir. Örneğin, pil zımba 3.6V yaklaşık 15 mm çalışma elyaf uzunluğu izin verir ve bunun fonksiyon, 1.5-2 saat kadar olacaktır. modelleri 14 V'luk bir gerilim ile 20 mm'den daha uzun donanım ile taşıma kolaylığı sağlayacak elimine 3-4 saat boyunca şarj yenilemem gerekiyordu.

Hesap başka ergonomik yönlerini içine almak önemlidir. kapasiteli batarya sürekli çalışma sağlar, yani, ferah kaset birimi de zımba sık ikmal olmadan seri montaj işlemini yürütmek için izin verir. Ortalama depo kapasitesi 150-200 donanımdır. Buna ek olarak, güçlü akülü zımba kaçınılmaz büyük bir kitle farklı olacaktır. Her yığına operatör hizalama araç üzerinde çaba sarf etmek zorunda kalacak, çünkü her zaman uygun değildir. 3-4 kg - Hafif modeller genellikle az 1 kg ve yüksek performanslı cihazlar tartın.

tür

tahrikli otomatik cihazların Üreticileri Zımba teli iki versiyonunu sunuyoruz. Temel versiyonu küçük ve orta büyüklükteki zımba ve çivi ile çalışan bir araçtır. Bu tür modeller benzeri döşeme, filmi, ince ahşap paneller sabitlenmesi ve kullanılabilir. D. geleneksel zemin ve duvar kaplamaları bazı hizmetinde yeterli gücü tam çivileme zımba pil, tavsiye daha kalın ve daha sert malzemeler ile çalışmak için. Muşamba, ince laminat, halı ve farklı duvar kaplaması düzeltmek için kullanılabilir.

Bosch PTK 3,6 modelinin Yorumlar

Eğer ev ortamında kullanılmak üzere küçük ebatlı, hafif ve ergonomik cihaz gerekiyorsa, bu modelin en iyi seçenek bulmak zor. Kullanıcıların rapor gibi, meslekten mest cihaz modifikasyonu, ancak modelin, görevinin yerine getirilmesi kalitesi açısından optimal başa çıkmak için. Başka bir şey değil herkes aracının performansından mutlu olmasıdır. Pil Zımba Bosch PTK 3,6 temsili düşük güçlü teknolojisi olduğunu anlamak önemlidir mütevazı 100 zımba üzerinde dükkan ve düşük frekansa sürüş vardır. Öte yandan, artılar için modeller gibi görüntüleme sistemi ve pil kapasitesini şarj kesin konumlandırma imkanı ile inşaat sahipleri içerir. 5 saat - Bu giriş seviyesi aracı oldukça uzun ömürlü sağlar durumdur. büyük ölçekli inşaat ve onarım işlemlerinde böyle bir cihazın şüpheli uygunluğunu bahsetmiyorum, küçük kapasiteli dergisi: Ancak, çalışma süreci ve çünkü imha kesilebilir.

Model Makita DPT351Z incelemeleri

Bazı yönlerden bu profesyonel usta odaklanmıştır önceki elyaf, tersidir. Üye araçları çok yönlülüğü, çok yönlülük, ergonomi ve tasarım güvenilirliğini vurgulamak. Aslında, konut kalitesi ve iç yapısının genel uygulama - yerli Japonca bir Alman zımba aparatı ile. Ancak DPT351Z modifikasyonu pil zımba Makita performansını önemli ölçüde genişletilmiş bir 18 V elektrik altında çalışır. Cihazın sahipleri yaklaşık 35 mm long pim çivi sürüş başediyor belirtir. Buna göre, güvenle bir zımba sabitleme zemin ve onların incelemelerde kutluyor kullanıcıları keyfini diğer kaplama malzemeleri gerçekleştirmek mümkündür. Aydınlatma ve deposunda yüklü Modern mekanizma zımba iş faaliyetlerini gerçekleştirirken kolaylaştırılmasına yardımcı olacaktır.

modellerin Yorumlar Ryobi BİR +

Ryobi üreticinin sırası da kaliteli iş ve kullanıcı için kolaylık açısından farklılık yüksek zımbalar, özelliği. Birçok sahiplerine göre, aile BİR + üyeleri optimal bu tip bir evrensel enstrüman rolü için uygundur. Bu modeller, aynı zamanda, yüksek frekans sürüş sağlayan 65 mm çivi uzunluğu kullanımını destekler ve ergonomik bir tasarım ile karakterize edilir. bu avantajları yanında Ryobi kablosuz zımba Makita tarafından en yakın rakibi daha ucuzdur. Japon modeli 18 18-19 bin için piyasada varsa. Ovuşturun., Ryobi benzer özelliklere sahip modeli 15-16 bin için satın alınabilir. Durumda ikinci seçenek daha ünlü rakip olarak kaybedeceği açık değildir.

Sonuç

Eğer piyasada önerilen zımbalar gözden başlamadan önce, o gereksiz olmayacaktır prensipte belirli bir durumda ne kadar uygun şarj edilebilir sürümünü belirlemek için. Tabii ki bu tür değişiklikler pil ömrü mümkün, ağ analogları ile karşılaştırıldığında daha uygundur. Ama öte yandan, PTK bile hafif ve kompakt pil Zımba Bosch serisi benzer çalışma nitelikleri ile kompakt bir ağ sürümden daha az uygun olabilir. Bu fark doğrudan sıklıkla incelemelerde belirtilen pil tasarımı, ağır makine varlığını etkiler. Ayrıca, seçim pil tipine sorusu üzerine durabiliriz. Birçok uzman ve sahipleri tarafından belirtildiği gibi onlar nikel-kadmiyum pil veya silikon daha pahalı olmasına rağmen, daha iyi, daha güvenilir ve çevre dostu lityum-iyon elemanları tercih vermek.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.