SağlıkMüstahzarlar

Sadece ilaç "Vesicare" about: deyimi

etkilemeyecek eğilimindedir arkadaşlarıyla tartışmalara olan konu yok. Örneğin, bir hastalık olan mesane ise aşırı aktif hale gelir. Bir adam birdenbire tuvaleti kullanmak isteyen, ancak bu durumda, inkontinans olası bölüm, sadece çalıştırmak için zaman yoktur. Hatta yakınları ile bu rahatsız tartışmak ve bu ihtiyacı bir şeyler yapmak. Kalifiye bir Doktor durumunuzu değerlendirecek ve ilaç yazacağım "Vesicare."

Kılavuz o kuvvetle mesane bazı hücrelerini etkilediğini söyledi. Bunlar düz kas adı verilen özel hücrelerdir. (- Yoga, ama onların yeteneklerine pahalıya ödedi istisna) adam genellikle kontrol edemez. Pek çok o utanç verici durumlardan kurtardı çünkü "Vesicare," iyi eleştiriler aldı. Evet ve kişi kontrol altında daha iyi zaman idrar organları hisseder.

Nasıl "Vesicare?" Yapar Bu Rehber mesanenin hücrelerde belli reseptörlerine bağlanır bildirdi. Reseptörler - Beyin vücuttaki birçok süreçleri yönlendiren hangi özel bir "düğme",. Yani bu ilaç, kapalı bu düğmeler ve düz kas hücrelerinin tonu ölçüde azalır.

ilaç, uzun süreli etki nasıl "Vesicare" el yaklaşık bir yıl için, yani açıklar. Ona Bağımlılık ortaya çıkar ve dolayısıyla doz uzun süre gerekli değildir artmaz.

Genel olarak, bu ilaç solifenasin denir. Ben benzer ucuz bir ilaç, bulabilir "Vesicare?" Bunun kadar Analog satılır. Osibutinin veya trospiumun klorür - Doktorunuz başka bu sınıfta ilaç kullandığını ifade önerebilir. Tedavi sadece mesane etkilemez Ancak, daha büyük seçicilik nedeniyle daha iyi ilaç "Vesicare", yani kullanımı, diğer organlardan yan etkileri minimum garanti eder.

tıp doktoru yalnızca oldukça uygun olan bir gün, bir kez içki anlatmak muhtemeldir. vücuttan uzaklaştırılır uzun süre ilaç etken madde, bu nedenle mesane kontrolü yaklaşık 24 saat Merak edemez gerçeği.

Ama herkes bu harika ilacı uyuyor. Örneğin, idrar tutma, mide stazı kapalı açılı glokom, ciddi karaciğer hastalıkları ile ilaç atamak için mümkün değildir. bakım sayesinde elektrokardiyogramda anormallikleri olan hastalarda kullanılır. İdrar organları için ilaçlar reçete önce doktor kalbin muayenesi reçete Yani şaşırmayın.

İlacın "Vesicare" alerjik reaksiyonlar sıklıkla görülür. Talimatlar doktor dikkatle gıda alerjileri konusunda hasta sormak öngördüğünden. Bu önemli bir faktör olabilir. Bu nedenle, oldu bile yumurta alerjisi veya mısır, bu konuda doktorunuza söyleyin emin olun.

Genelde, hazırlama birleştirilemez ilaçların listesi "Vesicare," çok büyük. isim için yalnızca en sık ilaç "Vesicare 'randevu sırasında, ya da onunla içmeyin veya dozaj önemli ölçüde azaltılması anlamına geliyor. Yani, bu ajanların, "Amiodaron" (aritmik koruması) ile etkileşim, "Flukonazol" (onlar pamukçuk tedavisi), "Ketokonazol" (aynı zamanda antifungal), "karbamazepin" (epilepsi) "Fluoksetin" (antidepresan) ve düzine bir çift kalp hastalığının tedavisi için atanırlar birçoğu diğer ilaçlar.

Yan etkiler "Vesicare" ilaç: bulanık görme, ağız kuruluğu ve bazen kabızlık. Nadiren, aynı zamanda var olan termal şoklara terlemeyi azaltır nedeni.

Bir sürü kullanımında kısıtlamalar. Oysa ilaç "Vesicare" Birçok canlı dolu ve huzurlu bir hayat yardımcı olmuştur. Bu ilaç üzerinde Yani maliyeti telafi edilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.