BilgisayarlarYazılım

Rusça bilgisayardaki müzik yazmak için Programı. iyi program müzik yazmak için

Bilgisayarda müzik yazmak için program çoğunlukla profesyoneller için tasarlanmış ve gerçek bir başyapıt oluşturmak için gerekli tüm işlevselliği vardır. Ama aralarında daha sonra karmaşık geçmek için başlayanlar kendileri için bir şeyler öğrenmek için olanak sağlayanlar da vardır. Buradan, Rus olsun, müzik yazmak için en iyi program, yabancı, herkes için, bütün düzeyi ve yeteneklerine bağlıdır görünür. Bu makalede, en yaygın ve değerli programını açıklar.

PreSonus'un Studio One Pro

PreSonus'un Studio One, Windows ve X Mac hem işletim sistemine Pro çalışır. onun olasılıklar işlevselliği içinde ses kayıt ve ses üzerinde bazı ciddi nasıl gerçekleştirileceği sağlanır. Ayrıca MIDI verileri ile çalışabilir.

Bu programın avantajı başlayanlar için uygundur müzik ve gerçek profesyoneli yazmak için. Eski için, ilk kez ikinci için, bilinmeyen bir programı açıldı için, acemi kullanıcıların kafa karıştırıcı, seçeneklerin bir bolluk yok - aslında bilgisayarda müzik yazma için gereken her şeye sahiptir.

Stüdyo Bir nispeten yakın zamanda ortaya çıktı ve bu PreSonus'un yabancı şirket serbest olmasına rağmen, bu program da zaten mevcuttur, Rusça müzik yapmaktan içindir. Rus manuel de bulunmaktadır.

Desteklenen eklentileri arasında, yaygın ReWire, AU ve VST hariç aynı zamanda yeni VST3 vardır. Yalnızca geliştirici firma tarafından çeşitli efektler kullanmak için izin eklentileri Yerli Etkisi Suite dahil. Yukarıda tüm özellikleri çift hassasiyet mevcuttur olması önemlidir.

FL Studio

Ama FL Studio, diğer taraftan, uzun süre pazar ve içtenlikle bilgisayarda müzik yazmak için en iyi programlar bulunacak inanıyoruz taraftarların çok kazanmıştır. Daha önce, ürün Meyveli Döngüler (filmin "Hacker" kahraman onuruna) olarak adlandırıldı. Bu, VST / DX eklentileri destekler birkaç pistlerde yazar ve MIDI verileri Gelişmiş Moda çalışmak. Bu müziğin bir yöne üzerinde durmak değil, ve çok farklı türler ve stilleri ile çalışma olanağı sağlar. MP3, MIDI, WAV ve OGG mevcut mamul dosyaların İhracat.

Ancak FL Studio sadece kendileri programı için müzik yazma ve güçlü, ama anlaşılabilir aradığınız için almış başlayanlar için çok uygun değildir. arayüz ürünü ama oldukça karmaşık değildir, hala acemi için yararsız birçok tuzaklar ve fırsatlar vardır.

FL Studio express, demo ve bir mobil sürümü dahil olmak üzere yedi sürümleri mevcuttur. Bu yazılım ürünü ile eklenti eserlerin birçoğu ayrı uygulama tarafından yayınlanan yanı sıra sunulmaktadır.

Ocak ayı itibarıyla kırk iki-jeneratör eklentisi programında geçen yıl katıldı. Bir demo sürümü olarak bazı sadece çalışmak - Ancak, hepsi tamamen kullanıcıya verilmektedir düşünmekte yarar var.

Adobe Audition CC

(Eski Cool Edit Pro olarak da bilinir) Adobe Audition CC - kayıt ve ses düzenleme için bir programdır. Üreticiler bu ses ile profesyonel çalışma için bir ürün olarak pazarlanır.

Yaratıcı Bulut hattının son sürümü gelişmiş özellikleri aldı: Temel özelliklerine ek olarak (senkronizasyonu ile) stüdyoda sesi yerine ses hizaya otomatik olarak eklenecektir, komşu klipler ve parça ile çalışmak.

Ürün Adobe Audition CC basit, sezgisel bir arayüze sahiptir. Şirketin tüm programlarda olduğu gibi, lisanslı sürümü resmi web sitesinde satın alınan ve Rusça olarak onunla çalışmak için tek bir çatlak koymak için gereklidir edilebilir. Program eksikliği: ihtiyacı aksi sistemi "Freeze" başlar, yeterli güce sahip bir bilgisayar kullanmak. Bu belki de, sadece PDF Reader, hariç Adobe'den tüm ürünlerin bir sorundur. Ayrıca, program, sadece 64-bit sürümlerinde kullanılabilir. Bugüne kadar geçen (sekizinci) Adobe Audition CC yeniden yayımı Haziran 2015'ten oldu.

MAGIX Samplitude Music Studio

Bu programın adı müzik düpedüz bir deyişi yazmak zorundadır. MAGIX Samplitude Music Studio kolay ve aynı zamanda oldukça işlevsel stüdyosu.

2016 - - Ürünün son sürümü geçtiğimiz günlerde yayınladı. Ne yazık ki, henüz çatlak, ancak sunulan önceki ve dilli biçimi.

MAGIX Samplitude Music Studio bir çok avantajı ise: o audiformatov kalan çok sayıda birçok işletim sistemleriyle uyumlu destekler ve uygulamadan doğrudan ithal ederek ağda yazılmış bir başyapıt yayınlamak için izin verir. Yerleşik özel efektler ve araçların sayısı sadece vuramaz. gitar ve bas yükselteçlerin tarafından desteklenen programın Genel olarak iyi izlenim.

MAGIX Samplitude Music Studio 2016 on dokuz sanal enstrümanlar ve stüdyo kayıt kalitesi 24 bit / 96 kHz ile sağlıyor. Onların "meslektaşları" ayak uydurmak, o da birden fazla parçayı ile çalışıyor. Yeni sürümde MIDI verileri MIDI-bilgi ekler ve yönetim Uzaktan MAGIX Audio ile mümkün kıldı.

Cakewalk SONAR

müzik yazmak için yazılım pazarında sunulan bir başka "canavar". Cakewalk SONAR gerçekten kaliteli karışımları yapmak için yardımcı olabilir gerçeği ile ünlüdür. Bu ürün uzun setleri ve kendi besteleri oluşturmak için profesyonel DJ'ler tarafından ele alınmıştır yüzden.

Ayrıntılı yeni gelenler bilgisayarda beste yapma bu programı tercih sezgisel arayüzü ve kapsamlı işlevsellik sayesinde: Ama SONAR Cakewalk sadece onların sanatı ustaları çekiyor.

Ürün birçok benzersiz bileşene sahiptir ve SONAR her yeni sürümü ile giderek onların çocukları iyileştirmek. internet sitesinde İngilizce ve Cakewalk SONAR Rus versiyonu hem de bulabilirsiniz. Hepsi indirilebilir.

Linux Multimedia Studio

Linux ve Windows için kullanılabilir Ücretsiz analog synthesizer'lar programları. "Linux" kapsamında yapılan ürünlerin çoğu gibi hesaplı, kalite avantajı vardır ve "mallar" bilgisayar ve işletim sistemi değildir.

Linux Multimedia Studio analog FL Studio aradı. Fakat bunun müziği yazmak için tam bir çok fonksiyonlu bir program olduğunu söyleyebiliriz. Rus kamu malı ürünün versiyonu yanı sıra İngilizce - Bulan zor değildir.

LMMS en ses formatlarını okuma, çoklu ses parçaları ile sorunsuz bir şekilde çalışır. LADSPA-eklentileri kullanmak mümkündür ve etkileri herhangi enstrümanlar, hatta davul uygulanabilir.

sadece üstüne yazılım ürününde bunların uygulanmasını - Dikkat synthesizer çalmaya ödenmesi gerekmektedir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.