Entelektüel gelişimiRüya yorumların kitabı

Rüya kitaplar genel bir bakış. Neden balık rüya mı?

Hatta bizim büyük-büyükannesi balıkların rüya eğer, kesinlikle gebelik olduğunu iddia etti. Belki birileri bu işareti ve çalıştı. Ama eğer balık rüya, örneğin, bir adam, hamile da yaptılar? Bunun için, bizce ve merak ziyade her şey açıkça dile edildiği rüya kitaplar, dönmek zorunda olmayacaktır.

Yani, ne canlı balık rüya Sigmund Freud göre? Burada her şey çok basittir: rüya cinsel alanda bazı sorunlar sahip olmaktır balık - yani, yetersizlik yakınlık sırasında gerekli sorunlar hakkında düşünmekten kapatmak için. Bu bilim adamlarına göre, çeşitli nevroz ve eğilimli, bu nedenle, her iki partner karşılanmıyorsa, çünkü ruh sağlığını olumsuz etkileyerek olabilir agresif davranış.

Eğer davranırsan için ne bir rüya balık Müslüman Burçlar, bir yanıt var bekliyor: bir veya iki küçük balık - yakında bir karın var olacaktır; Büyük balıkların bir sürü - zenginlik, mülkiyet; küçük - endişeleri ve dertlerimizi.

Bu rüya Nostradamus Çok inandırıcı yorumlanması. Ona göre, eğer gökten düşer balık rüya - bu olası çevre felaketi veya diğer afetler ile ilişkili çok kötü bir alamet vardır. gerçek hayattaki problemlerin çıkış yolu bulmak için bir girişim - balıkçılık hayal ediyorum. Çok fazla balık, aksi takdirde herhangi bir şey için büyük şans kaçırabilirsiniz, mantıklı değil kaderi güvenmek konusunda uyarıyor. Eğer üç yaşayan balıklar olsaydı - bu çok iyi bir işarettir.

Balık İtalyanların hayalleri yorumlamak ilginçtir. Onlar, Freud gibi, balık a bakınız fallik sembol, seks ayrılamaz. Bir kişi o başka balık getirdiği hayal Yani, bu kişinin bir hediye teslim edilmiş birisiyle bilinçsiz cinsel temas istediğini söyler. Bir kadın bir erkekten bir balık hediye alır ve hemen temizlemek için başlayan bir rüya görürse, bu adam bir şey o bilinçaltında ona hadım istediği noktaya isabet etmedi anlamına gelir.

Eğer için bakarsak rüya kitaplar, ne ölü balık hayalleri çoğu iyiye işaret değil. Nostradamus, bu bazı üst düzey kişi ile ilişkileri bozmak zorunda anlamına gelecektir. rüya defteri Fedorkovskoy öyle hastalık veya düşük yapma için savunuyor. Ukraynalı traktovschik sadece kötü hava olduğunu yinelemektedir. Büyük olasılıkla, şımarık ayrıldıklarını balıkların rüya, içinde ne olduğu hoş transkript rüya kitabı Tsvetkov. Bu rüya gelir, servet ani bir artış foretells söylüyor.

uyku ve balık yemeye nasıl görüyorsanız, bunun herhangi bir ciddi sorunların olumlu çözünürlük veya tamamlanmasını delalet olabilir. Freud da böyle bir rüya bir adam görürse, kadınların karşı olan küçümseyen tavrı anlamına geldiğini savunuyor. Ukraynalı rüya defteri bir kadın balık yerse, onun teslimat kolay olacağını belirtiyor ve bir adam eğer - o aşıkların bir çok olacaktır. Nostradamus aynı zamanda beklenmedik ama çok hoş bir haber getirecek bir rüya gerçekte küçük baliklar söz verir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.