ÇirkinlikAraçlar ve ekipmanları

Reytinge değerlendirmeleri: Nasıl makineleri temizlemek için basınçlı yıkama seçin. kendi elleriyle çamaşır makineleri için basınçlı yıkayıcı

dükkanlarda çamaşır makineleri için ilginç cihazların bir yeri vardır. Kaliteli kompresörlü Yüksek basınç cihazı. Ancak, güç cihazlarda pek farklı dikkat etmek önemlidir. maksimum sıcaklık sınırlayıcı performansı içerir ve çamaşır makineleri ana parametreleri basınç gerekir. Rafları genellikle tekerlekler ile yapılır. Kolları uzunluğu ayarlanabilir. Silahlar genellikle taşınabilir memeleri ile üretilmektedir.

kendi elleriyle Modifikasyonu

kendi elleriyle çamaşır makineleri için yüksek basınçlı yıkama yapın kolaydır. birinci kompresör tertibatı için gereklidir. Hortum küçük çaplı kullanılmaktadır. kompresörünün Üstü şanzıman yüklenir. güç kablosu terminallerine bağlı olmalıdır. Çalışmalar sonunda o tutucu ve kalem sabitlemek için önemlidir.

iyi bir model seçimi

Piyasa araba yıkama için bir kalite basınçlı yıkama bulmak çok zordur. Nasıl iyi bir model seçmek için? araçların ortalama kapasite yaklaşık 2 kW arasındadır. güç tüketimi cihazlarının parametre farklıdır. Biz yüksek performansla bir model düşünün, valf 20 bar basınç dayanmalıdır.

Su ısıtma fonksiyonu tüm cihazlar değil sağlanır. Buck 12 litre için tasarlanmış iyi modelleri var. çamaşır makineleri sınır frekansı yaklaşık 32 Hz ve adaptör ve farklı genişliklerde memeleri içermelidir model standart bir dizi içinde 220 V eşit bir nominal voltajı olup.

Oysa piyasa yüksek basınçlı oto yıkama için kompakt cihaz bulabilirsiniz. Nasıl kaliteli cihazı seçmek için? Parametre basınç sınırı 15 bar geçmemelidir. Performans kompakt cihazlar saatte 260 litre civarında. Birçok model ısıtma elemanları olarak imal edilmektedir. Tanklar 20 litre yüklediniz. modellerin standart resim memelerinin beş farklı genişliklere içerir. Kesici modelleri manuel tip uygulamak gerekir. Cihazı Tartı 4 kg olmamalıdır. Piyasa yüksek kalitede temizleyici açık mı yaklaşık 15 bin civarındadır. Rub.

aparatların açıklaması "Interskol"

Bu yıkama için yüksek basınçlı temizleyici makineler "Interskol" yorumları, kural olarak, iyi olur. Birçok kişi sağlam duruşu için seçin. Bu durumda, çerçeve tamamen paslanmaz çelikten imal edilmiştir. Bu serinin çamaşır makinesinde parametre sınır basıncı yaklaşık 30 bardır. Üçüncü sınıfın sızıntı karşı sağlanan koruma sistemi. Eğer alıcı inanıyorsanız, depo yüksek kaliteli kapağı ile kullanılır.

tutucu uzunluğu 23 cm. orada toza karşı koruma sistemidir. Silah yay tipi kullanılır. Gerekirse, su şampuan eklemek için izin verilir. Filtre ince bir ağa sahiptir. Püskürtme borusu vanasının alt baş tarafında bulunur. tutucu ile ilgili sorunlar çok nadirdir. Küçük lavabo modeli harika uyuyor. aparatın çalışma frekansı yaklaşık 33 kHz'dir. kesici, bu durumda, manuel türü. O. 18 bin "Interskol" makineleri temizlemek için yüksek basınçlı yıkama olmak Rub olmalıdır.

modelleri Patriot GT 125 hakkında Görüş

Bu makineleri temizlemek için ucuz ve kaliteli yüksek basınçlı temizleyici. Yorumlar modeli yüksek kaliteli kompresör 3 kW kullanıldığını söylüyorlar. koruma sistemi üçüncü sınıf uygulanan Aşırı yüksek. Bu durumda koruyucu kapak plastikten yapılır. Sadece 5.4 kg değişiklik deposu dolu ağırlığındadır. Tekerlekler küçüktür. tutucu paslanmaz çelikten imal edilmiştir.

Büyük motorlar için modeli harika uyuyor. modifikasyon kapasitesi saatte 240 litredir. Deterjan tankına eklenecek tavsiye edilmez. Toplamda nozul seçilebilir altı standart seti vardır. Adaptör, modeli tamamen plastikten imal edilmiştir. Eğer alıcı ve uzman değerlendirmeleri düşünüyorsanız, sonları çok nadirdir. Filtre, valfın arkasında yer almaktadır. 34 bar bir çamaşır makinesi içinde parametre sınır basıncı. 230 V şebeke geriliminin Sayfa modifikasyonu, bu durumda depo 7.5 litre için tasarlanmıştır. 16 bin gibi düşük olabilir modelini satın alın. Ovuşturun.

Patriot GT 130 aygıtlar hakkında tüketici yorumları

Müşterilerden Bu çamaşır makinesi değerlendirmeleri iyi hak. Her şeyden önce modelinin geniş tankı kullanacağını dikkate almak önemlidir. cihazın toplam ağırlığı 4,7 kg'dır. Flud ikinci sınıf kullanılır. cihazından Koruyucu kapak plastikten yapılır. Bir filtre dahili tip kullanılır. Adaptör genişletici bağlanmıştır. yüksek kalitede modelinde kullanılan tabanca.

Aşırı gerilim koruma üçüncü sınıf uygulanır. Gerekirse, su sorunsuz dökülebilir. alıcılara göre, kompresör nadiren kırar. cihazda Kolu plastikten yapılır. sahibinin toplam uzunluğu 24 cm, maksimum izin verilebilir bir sıcaklığı olan -. 45 derece. Modelin valf filtrenin alt baş yüklenir. cihazda belgelerine göre, 4 bar'lık bir basınca dayanmak için edebilmektedir. Bu serinin cihazında ısıtma elemanı eksik. Bu bir cihaz yaklaşık 20 bin. Rub olmalıdır.

Makine açıklaması Patriot GT 145

Bu birim büyük oto yıkama için idealdir. performans parametresi saatte 340 litredir. Eğer müşteri yorumları düşünüyorsanız, deterjan sorunsuz dökülür. Bu durumda flanş latunevogo tür kullanılır. alışveriş söylediği gibi o bükmek zordur.

sahibinin toplam uzunluğu 34 cm 'dir. modelinin sapı yan plakalar kullanılır. Taşı temizleme ünitesi iki tekerlek üzerinde can söyledi. bu durumda adaptör taşıyıcı gövdeye. Flud birinci sınıf kullanılır. cihazın toplam ağırlığı 4.4 kg. makineden Hortum polimerden yapılmaktadır. 14 800 ruble bir fiyata olabilir bu serinin bir model satın alın.

Modeller GRUNHELM HPW-2200 hakkında Görüş

Dedi basınçlı yıkama çamaşır makinesi yorumları, genellikle olumlu bir karakter alır. Alıcılar, kompakt boyutu ve yüksek performans için övdü. Bu durumda kompresör, yüksek kaliteli sistemi korumak için kullanılır. Redüktör bir spekulum ile ayarlayın. Çamaşır makinesinde adaptör plastikten yapılır. Performans modifikasyonlar saatte 250 litre eşittir. Tank yapısının alt kısmında yüklenir.

müşteri yorumları göre, deterjanlar farklı üreticilerden kullanılabilir. Bu durumda, tabanca tespit bağlanmış. sahibinin toplam uzunluğu 22 cm 'dir. modelin Aşırı gerilim koruma yok. toplam hortum uzunluğu 6,5 metredir. Araba yıkama cihazı en iyi şekilde uygun değildir. Makine 19 bin fiyatına bir dizi ile temsil edilebilir al. ovuşturun.

cihazlar Huter hakkında tüketici yorumları

Bu birim çok popüler son zamanlarda yüksek basınçlı yıkama makineleri Huter olduğunu. modifikasyonun özellikleri arasında ilginç bir tasarıma bahsetmek önemlidir. sunulan model çoğunlukla sarı yapılır. pazar günü, bu model uzun tutucu ile satılır. Bu düğme bindirmeleri ile kullanıldığında. Filtre, örnek bir ince örgü uygulanır. cihaz eşik basınç göstergesi 33 bardır.

Aşırı voltaj koruması yoktur. Bu durumda bir hortum rafa sabittir. Küçük bir genişliğe kullanılan modeli kilitler. Eğer müşteri yorumları düşünüyorsanız, modeli sorunsuz hareket ettirilebilir. Flanş, cihazın bakırdan yapılır. kesici el tipi kullanılır. Satış 20 bin fiyata çamaşır makinesini sundu. Ovuşturun.

Makine açıklaması "Bosch AQT 33-15"

Bahsedilen çamaşır makineleri, yüksek güç ve performans "Bosch" sahip böbürlenmesiyle için basınçlı kap. Bu durumda tankı 7,8 litre kullanılabilir. sızıntıya karşı koruma sistemi, ikinci bir sınıfı sağlanmıştır. Eğer müşteri yorumları düşünüyorsanız, tekerlekler yüksek kalitede. Bu durumda filtre yerleşik bir türü vardır. Cihaza Tabanca bir hortum vasıtasıyla bağlanır. Çapı 0.6 cm eşittir.

Aşırı gerilim koruma üçüncü sınıf uygulanır. Güç Şekil 3.2 kV civarındadır. 30 Hz bir frekansta yıkama cihazı sunulmuştur güçlendirilmiştir. o plastikten yapılır adaptörü. sahibinin toplam uzunluğu 28 cm'dir. Performans modifikasyonlar saatte 280 litre eşittir. sınırlama cihazı 50 bar basınç tutar. Valf filtrenin alt baş yüklenir. Büyük lavabolar için değil en iyi yolu uygun. Deterjan izin verilmez. cihazdan ağ kablosu 2,3 metre sağlanmaktadır. 17 300 ruble bir fiyata modeli serisi belirtilen kullanıcıyı can al.

modelleri hakkında Görüş "Bosch AQT 33-10"

oto yıkama "Bosch AQT 33-10" için basınçlı yıkama kullanıcıları arasında popüler. Birçok kişi modeli tabancasının kalitesi için seçilen söyledi. Bu durumda adaptör tutucu üzerine monte edilmiştir. Eğer müşteri yorumları düşünüyorsanız, modeller yüksek performans var. Tüm standart modifikasyonu seçim için altı memesi vardır.

Arzu edildiği takdirde, adaptör, bağımsız bir şekilde temizlenebilir. Filtre iki ekranlı bir çamaşır makinesi içinde kullanılır. Tıkanmış onlar çok nadirdir. Ancak, cihaz için kaliteli deterjan seçmek önemlidir. Flud ikinci sınıf kullanılır. sahibinin toplam uzunluğu 23 cm 'dir. Isıtma modifikasyonları su sıcaklığı sınırı 45 dereceye eşittir. valf aygıtı adaptör üzerine monte edilmiş. Çamaşır makinesi 19 bin için belirtilebilir al. ovuşturun.

cihazlar MIOL 82-975 hakkında tüketici yorumları

Çamaşır makineleri için bahsedilen basınçlı kap uzun bir tutucu ile yapılır. Bu modelde performans oldukça yüksektir. Gerekirse, kol izin verilir ayarlayın. Adaptör raf yakın bir yere monte edilir. Toplamda, çamaşır makinesi, iki filtreye sahiptir. Nozullar sorunsuz değiştirilebilir. Cihaz 30 Hz'lik bir çıkış frekansında çalışır. Aşırı voltaj koruması o birinci sınıf uygular. alıcılara göre, tekerlekler yüksek kalitede. Çerçeve tertibatı tamamen paslanmaz çelikten imal edilir.

sahibinin toplam uzunluğu 22 cm 'dir. kompresör küçük kapasiteli modeli kullanılır olup. Marjinal verimlilik Şekil saatte 210 litredir. Bu durumda tankı adaptör yakınında yer alır. Bir ağ kablosu rafın arka sabitlenir. Mükemmel bu birimde tasarım. cihazında ısıtma elemanı çevrimdışı. Bir çamaşır makinesi 14700 ruble fiyata gönderilebilir satın alın.

aparatların açıklaması "Karcher"

Basınçlı yıkama Oto yıkama için "Karcher" geribildirim iyidir. boyutu, aygıt kompakttır. Modelin sahibinin uzun resepsiyon ile kullanılır. Bununla birlikte, cihaz biraz ağırlığındadır. çamaşır makinesinde gerilim koruma kullanılamaz. Valf basınç sınırlama 28 bardır.

Bu durumda bir hortum adaptörü bağlı. sap tamamen plastikten imal edilmiştir. cihazda kaçak karşı koruma sistemi eksik. Performans modifikasyonlar saatte 250 litre eşittir. Gerekirse, kol izin verilir ayarlayın. Model 42 Hz'lik bir çıkış frekansında çalışmaktadır. Tank 8.5 litre için tasarlanmıştır. 19 bin gibi düşük olabilen bir özel deposunda çamaşır makinesi satın alın. Ovuşturun.

modelleri Makita HW102 hakkında Görüş

Bu araba yıkama için bir kalite ve profesyonel basınçlı yıkama makinasıdır. Müşterilerden gelen geri bildirim öncelikle kompresör dışındaki bahsediyor. Kalınlığı 3.3 kW daha az değildir. Cihaz 30 Hz'lik bir çıkış frekansında çalışır. aşırı gerilim koruma üçüncü sınıf için sağlar. İsterseniz kendi adaptörü yıkayabilirsiniz. sahibinin toplam uzunluğu 23 cm 'dir. Mevcut model bir ısıtma elemanı yoktur.

40 derece sıcaklık seviyesi sınırlama. Tabanca, telefon modeline doğrudan monte edilir. Toplamda, çamaşır makinesi, üç filtresi vardır. çift duvarlı yüklü. Modelin çerçeve alüminyumdur. Hortum standart olarak bulunmaktadır. Flud birinci sınıf kullanılır. 22 bin gibi düşük olabilir temsiller temizleyici serisi al. Ovuşturun.

cihazlar Makita HW103 hakkında tüketici yorumları

Çamaşır makinesi için bahsedilen basınç kabı birçok avantajı vardır. Bütün dikkatler Öncelikle en yüksek desteği verilmelidir. Tamamen plastik modifikasyonlarından adaptör. Eğer müşteri yorumları düşünüyorsanız, nadiren kırar. Flud birinci sınıf kullanılır. 45 derece sıcaklık seviyesi sınırlama. Hortum bir kilit ile standart olarak kullanılır. en fazla 8 litre için cihazda Tankı. Kompresör kapasitesi 4,2 kW maksimum değerdir. Model 20 Hz'lik bir frekansta çalışır ve cihazın nominal gerilimi 220 V. Price etkin cihaz yaklaşık 14 800 ruble dalgalanma oldu.

aparatların açıklaması "sakin"

araba yıkama için basınçlı yıkayıcı "Sakin" çok popüler ve iyi değerlendirmeleri vardır. Bu parametre, 3 kW nominal güce eşittir. Yedek frekans basınçlı temizleme cihazı 40 Hz'dir. sahip olduğu sızıntı karşı koruma sistemi. modifikasyon kapasitesi işleminin saatte kadar 230 olarak litredir.

sınır sıcaklığı 40 dereceden fazla değildir. Isıtma elemanı yapısında sağlanmaz. Gerekirse, su şampuan eklemek için izin verilir. yüksek kalitede Tabanca cihazı temin edilmektedir. valfler 30 bar basınca dayanabilir. sunulan değişiklikler de Resepsiyon alüminyumdan yapılmıştır. Toplamda, model, iki filtre uygular. Onlar büyük bir güç kullanılan Mesh ve su oldukça kaliteli temizler. modelinin sapı kolayca yüksekliği ayarlanabilir. mağazalarda bu çamaşır makinesi, 20 bin arasında bir fiyata bulunabilir. ovuşturun.

Özetlersek

aşağıdaki gibi modeller üstünde rakamlar göz önüne alındığında, çamaşır makineleri için yüksek basınçlı temizleyici oy:

1. Makita HW103.

2. "Karcher".

3. MIOL 82-975.

4. "Bosch AQT 33-10".

5. Patriot GT 130.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.